Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wycieraczki Bosh AeroTwin


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Siema zakupiłem wycieraczki Bosh Aero Twin i po zamontowaniu lewa(kierowcy) do gory zbiera idealnie a jak wraca na doł to w okolicy mocowania zostawia pasek wody na dlugosc 4cm. prawa sprawuje sie dobrze. co o tym sadzicie. wadliwe wycieraczki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy tak jest czy na postoju? Podczas jazdy powinno dokładnie wycierać bo opływ powietrza tworzy docisk wycieraczki do szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas jazdy bo akurat jak sie zatrzymałem to deszcz przestał padac :grin:. ale nawet jak teraz patrze na ta wycieraczke to jest lekka przerwa w okolicy mocowania wycieraczki a i dodam jeszcze ze nawet jak przełoze wycieraczki lewa na prawa itd to jest to samo czyli wycieraczki mozna wykluczyc.

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

nie wiem probowac jakos ramiona doginac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Niestety ramiona w a4 średnio są przystosowane do wycieraczek "areo". Można nagiąć - w sumie dobry pomysł. Ewentualnie założyć ramiona od passata b5 fl i powinno śmigać jak ta lala na bezprzegubowych :wink:

Problem wynika z tego, że przegubowe są wyższe od bezprzegubowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak na Valeo i reklamowałem, zwrócili kasę i teraz mam właśnie Boscha i ładnie ścierają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień sobie pióra miejscami i zobacz czy będzie ok

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

:facepalm:

... a i dodam jeszcze ze nawet jak przełoze wycieraczki lewa na prawa itd to jest to samo czyli wycieraczki mozna wykluczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień sprężynę w ramieniu bądź całe ramię, będzie mocniejsza sprężyna i lepiej dociśnie wycieraczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowałem nagać ramiona wycieraczek i sie udało teraz zbiera jak ta lala :wink:

przedtem miałem tez bosha ale te zwykłe i one sa o wiele wyzsze od tych bez przegubowych i to dla tego dobrze je do szyby nie dociskało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwytasz za koncówke ramiona i doginasz w kierunku szyby. Tylko uważaj aby ci z reki nie wyskoczyła bo oszklisz szybe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramię wycieraczki to nie to samo co pióro. Pióro jest to to co przylega do szyby, a ramię jest to ta metalowa część do której przymocowuje się pióro. I musisz zagiąć ramię wycieraczki w stronę szyby, żeby mocniej dociskało pióro do szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podginanie to słaby pomysł jak juz pomoże to na chwile... albo wymiana ramienia albo naciaganie sprężyny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze sie nie odegnie. po 2 tyg jazdy dzis zapierdzielałem w konkretny deszcz i nawet deka smugi na szybie . wiec jak narazie opcja spisała sie na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...