Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Obniżonym na wakacje.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam zamontowane zawieszenie supersport 40/40 razem ze sportowymi amorami i pytanie moje brzmi jak wam sie jeździ waszym obnizonym wozem na wakacje. Mam zamiar jechac nad morze w 4 os + bagaż, jakieś pewnie 3 walizki i boje sie ze cieżko mi się bd jechac. W warszawie teraz nieraz mam problem na policjantach bo zachaczam ale tylko na mega duzych ale jade sam. jakie macie zdanie na ten temat.

Opublikowano

był juz taki temat

Opublikowano
  • Autor

Okej poszukam raz jeszcze.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Najlepiej mieć gwint :-) i podkrecić go trochę na takie wypady :-)

Opublikowano

Myślałem że masz trasę chociaż taką jak ja Wrocław-Lazurowe Wybrzeże a ze wsi warszawa nad morze to jest piczy kłak:grin:

Opublikowano
Witam mam zamontowane zawieszenie supersport 40/40 razem ze sportowymi amorami i pytanie moje brzmi jak wam sie jeździ waszym obnizonym wozem na wakacje. Mam zamiar jechac nad morze w 4 os + bagaż, jakieś pewnie 3 walizki i boje sie ze cieżko mi się bd jechac. W warszawie teraz nieraz mam problem na policjantach bo zachaczam ale tylko na mega duzych ale jade sam. jakie macie zdanie na ten temat.

Masz avanta to pakuj bagażnik dachowy na łeb, a tak w ogóle, przecież teraz są znacznie lepsze drogi więc radziłbym nie panikować, jechać autostradami/ekspresówkami i będzie dobrze, 40mm to żadne obniżenie, zawsze i wszędzie trzeba uważać :wink:

Opublikowano

polecisz autostradą nad morze i będzie git

Opublikowano

Taka gleba, to nie gleba :wink:

Możesz śmiało jechać, tym bardziej, że dobra teraz droga nad morze.

Opublikowano
  • Autor

No nad morze dobra jest. Chcialem jechac autostrada ale bd lecial z łochowa wiec zostaje tylko 7 bo nie oplaca mi sie gnac do autostrady.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

7 podobno też jest już dobra ale dojechać przez Pułtuski i inne do 7 może być gorzej.

Chociaż swoim latałem po gorszych i dało się jechać.

Opublikowano
  • Autor

No to jade smialo :)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Witam mam zamontowane zawieszenie supersport 40/40 razem ze sportowymi amorami i pytanie moje brzmi jak wam sie jeździ waszym obnizonym wozem na wakacje. Mam zamiar jechac nad morze w 4 os + bagaż, jakieś pewnie 3 walizki i boje sie ze cieżko mi się bd jechac. W warszawie teraz nieraz mam problem na policjantach bo zachaczam ale tylko na mega duzych ale jade sam. jakie macie zdanie na ten temat.

:polew:

Nie panikuj.

Ja ostatnio byłem w górach w 4 osoby full bagarz na gwincie i 19`:decayed: Jedynie kraków był tragiczny bo w koleinach mi sanki przycierały:decayed: Nad morze z Wawy będziesz miał wilgotne gacie jedynie od czosnowa do nowego dworu a potem ten odcinek między lasami przed ostróda. Reszta lecisz przyjemnie:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.