Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak napisu BOSE po wlaczeniu radia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam radio Chorus i byc moze system bose.

W radiu ustawilem kodowanie: 211 (bylo 205, ale nie mam licznika z FISem)

W bagazniku jest wzmacniacz BOSE, w drzwiach sa oslony glosnikow z napisem BOSE.

I teraz nie wiem czy po wlaczeniu radia powinien sie pojawiac napis BOSE czy nie.

Kuzyn ma radio Concert i u niego sie pojawia ten napis, stad moje zapytanie.

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie, a dlaczego sie nie pojawia?

Blad jaki wyskakuje:

00852 - Loudspeaker(s): Front

36-00 - Open Circuit

Moze byc przez ten blad?

Opublikowano

to akurat nie ma znaczenia napis bose zapala się nawet po podłączeni radia na stole. Grają ci przednie głośniki bo z błędu wynika że jeden lub oba nie mają połączenia

Opublikowano
No wlasnie, a dlaczego sie nie pojawia?

Blad jaki wyskakuje:

00852 - Loudspeaker(s): Front

36-00 - Open Circuit

Moze byc przez ten blad?

Nie wiem jak w B5, ale możliwe że jest tak samo.

Ja jak miałem Concerta II w B6, to napis BOSE był przy podłączonej masie bose, bez niej napis się nie wyświetlał i był taki błąd jak podałeś (testowałem bo BOSE dokładałem).

Czyli śmiem twierdzić ze gdzieś przerwana jest masa BOSE, radio nie wyświetla napisu oraz nie gra w charakterystyce BOSE.

Opublikowano

bose świeci się przy podaniu tylko zasilania na radio / navi no i oczyiście prawidłowemu kodowaniu

Opublikowano

W b5 nie ma drutka do bose tak jak w b6/7

Opublikowano
  • Autor
to akurat nie ma znaczenia napis bose zapala się nawet po podłączeni radia na stole. Grają ci przednie głośniki bo z błędu wynika że jeden lub oba nie mają połączenia

Graja przednie, tylne rowniez graja.

Kodowania rozne probowalem. Przy kazdym nic sie nie zmienialo, wszystko gralo jak trzeba.

Dodam, ze przy wlaczaniu radia slychac jakies cykniecie z bagaznika.

Co radzicie sprawdzic teraz? Wyciagnac radio i obejzec okablowanie?

Opublikowano

Nie cyka Ci przypadkiem zmieniarka cd?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

nie ma jej w bagazniku.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Co do napisu to nie wiem..ale w bagażniku cyka Ci wzmacniacz.

Po włączeniu radia dostaje on zasilanie i stąd to cyknięcie.

Opublikowano

Ja jak miałem Concerta II w B6, to napis BOSE był przy podłączonej masie bose, bez niej napis się nie wyświetlał i był taki błąd jak podałeś (testowałem bo BOSE dokładałem).
Czyli śmiem twierdzić ze gdzieś przerwana jest masa BOSE, radio nie wyświetla napisu oraz nie gra w charakterystyce BOSE.

Czy ktoś jeszcze potwierdzi że jak na radiu wyświetla się napis BOSE to zmienia się charakterystyka dźwięku?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też z podobnym problemem. Radio symphony I. Kodowanie 00205. Po aktywacji systemu BOSE wg

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio_Generation_I#Coding czyli 00215

pojawia się napis na radiu ale przestaje grać przód. Próbowałem różnych kombinacji.

Czy przy bose głośniki przednie podłączone są bezpośrednio do radia czy może sygnał idzie ze wzmacniacza?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

oczywiście że jest kabelek do BOSE jak w B6/7 i w tym problem.

Miałem napis BOSE nawet nie mając BOSE w concert2, potem dopiero zamontowałem BOSE.

Edytowane przez skalarx

Opublikowano

No ale jest różnica w dźwięku, jeśli na radiu jest napis BOSE lub go nie ma? Jak jest to podłączę kabelek i będzie lepszy dźwięk :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.