Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie Peiying PY9905


Wilas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Kto pomoże podłączyć radio Peiying PY9905?

Kupiłem to radio i chciałem podłączyć. Poszedłem do auta, wyciągnąłem mojego Concerta II, podpiąłem 2 kostki ISO do Peiyinga PY9905 i... nic. Może ja robię coś nie tak bo się całkowicie na tym nie znam. Radio jest nowe, bezpieczniki całe i zero odzewu. Może ktoś coś poradzić? Chcę podłączyć jeszcze kamerę cofania (już u mnie leży) oraz zależało by mi na tym aby grał ori sub z bagażnika mojego avanta.

Proszę nie piszcie, że mam kupić porządne radio, itp. takie chciałem i takie mam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kluczykiem też nie działa?.Musisz sprawdzić zasilanie,czasem trzeba przełożyć któryś pin.Czerwony przewód + po kluczyku, żółty pamięć + cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to skręcić razem żółty z czerwonym przy radiu. I przełożyć w miejsce gdzie w kostce auta jest 12v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczne, tylko radio bedziesz wyłączał wyłącznkiem w radiu.

Moim zdaniem lepiej jak się wyłącza po wyjęciu kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno lepiej bo np. taka Alpine czołowa firma a ich radio podłączone na stałe bez stacyjki w gora 2 tygodnie zimą nie pozwoli zapalić auta. Taki ma pobór mimo wyłączenia radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 w kostce nie ma już plusa po stacyjce, info leci po szynie CAN. Jak ma być po stacyjce to trzeba poszukać gdzie się wpiąć albo zastosować translator z CAN na analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kostce nie ma ale można pociągnąć z bezpieczników.

Najlepiej podłączyć się pod czerwony przewód pod obudową kierownicy.Plus pojawia się na 1 pozycji kluczyka a zanika po wyjęciu ze stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przekaźnik wskazany.U siebie mam radio dvd, cb oraz dodatkowe gniazdo zapalniczki w schowku

zasilanie po przekaźniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty stały plus do pamięci żebyś radia basu itp po każdym wyłączeniu nie musiał ustawiać od nowa, a czerwony po stacyjce ma zgasić radio jak wyjmiesz kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

chyba kupię coś takiego - nie wiedziałem o takich przejściówkach

AUDI tylne głośniki subwoofer głośniki nie działa? (4281823835) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a co z anteną bo z tyłu są dwa gniazda antenowe, takie zwykłe i małe wpinane?

Pod które się podpiąć? Pod to zwykłe zakładając po drodze separator? Zeby mi tylko miejsca z tyłu radia starczyło na te kable :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej bym nie brał bo tył cicho gra. Poszukaj aktywnej. ☺

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i4143318966.html

Pod zwykle separatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe. W kostce auta nie ma + po kluczyku a oni źle opisali. Zresztą gdyby był nie trzeba byłoby kombinować. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 w kostce nie ma już plusa po stacyjce, info leci po szynie CAN. Jak ma być po stacyjce to trzeba poszukać gdzie się wpiąć albo zastosować translator z CAN na analog.

Gdzie takiego translatora szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej bym nie brał bo tył cicho gra. Poszukaj aktywnej. ☺

Modul Audi A3 A4 A6 A8 TT tylne glosniki subwoofer (4143318966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pod zwykle separatorem.

W tym module nie ma nic aktywnego (wzmacniającego) ta regulacja polega tylko na pasywnym tłumieniu. Czyli możemy sobie tylko ściszyć.

W b6 w kostce nie ma już plusa po stacyjce, info leci po szynie CAN. Jak ma być po stacyjce to trzeba poszukać gdzie się wpiąć albo zastosować translator z CAN na analog.

Gdzie takiego translatora szukac

W necie, są gotowe takie moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airbob możliwe. Ale są też aktywne bo mam. Tylko ze brałem z lokalnej firmy Fox Audio Tuning.

Tylko nie mogę nic podobnego znaleźć w necie na pokaz.

Może to

http://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-a4-a6-a3-07-aktywny-adapter-radia-wroclaw-i3501276699.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 w kostce nie ma już plusa po stacyjce, info leci po szynie CAN. Jak ma być po stacyjce to trzeba poszukać gdzie się wpiąć albo zastosować translator z CAN na analog.

Po co jakieś translatory wstawiać.

Wystarczy 0.5 metra przewodu i podłączyć pod bezpiecznik (nie pamiętam który numer) i jest + po stacyjce

Lub tak jak pisałem czerwony przewód i dodatkowy przekaźnik za 2zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...