Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hamownia w cenie?

gdzie znajduje się ten Dynosoft?

Opublikowano
Hamownia w cenie?

gdzie znajduje się ten Dynosoft?

DYNOSOFT - Kontakt

:wink:

Opublikowano

Myślę ,że jeżeli do 5 lipca nie dozbieramy do 10 osób ,to będe zmuszony zrobić chipa na własną rękę w DynoSoft'cie ,mam nadzieję ,że jednak wcześniej uda się zebrać te pare osób więcej :)

Opublikowano

Kolego jestem chetny ale mam pytanie czy auto po modyfikacji np wtryski dp bedzie miało taką samą cene jak seria czy cena wtedy jest inna

Opublikowano
  • Autor

Cena będzie raczej inna. Napisz mi dokładnie co to za samochód oznaczenie silnika itp rocznik i co tam dokładnie jest zmienione. Dowiem się jaka różnica w cenie będzie.

Opublikowano

a4 b6 1.8t bex wtryski od bam i dp na jedną sonde przy okazji pasowało by wyciąć 2 sonde z programu Samochód jest w quattro

Opublikowano
  • Autor

Wpisuję kolegę miodzio który wyraził 100% zainteresowania :)

1.Gibons

2.kamil1114

3.Maniek@

4.simon80bl

5.przemek1975

6.gofer86

7.saj234

8.miodzio

9.

Więc Panowie jeszcze 2 osoby. Kolega Arczi też chętny jednak dowiem się o cenę bo ma trochę zmodyfikowane auto :) więc trzeba jeszcze 1 osobę w najgorszym wypadku 2 :)

Opublikowano

Czesc !

Ja tez jestem zainteresowany i wstepnie wyrazam chec.

Jednak chcialbym poznac cene wraz z wyrzuceniem DPF i przy zalozeniu ze doloze drugi SMIC, wiec nie wiem jakiej ceny sie spodziewac.

Czy moge sie kontaktowac odnosnie tych pytan bezposrednio z tunerem ?

Opublikowano
  • Autor

Tak możesz. Ja też zapytam jednak Ali wraca dopiero 5 lipca więc pewnie 7 można pytać. Napisz mi tylko czy coś masz już pomodzone ?. Samochód taki jak w opisie ? B7 2.0TDI Q ? z 2006r ? jaki kod silnika ? i ile tam PS teraz jest.

Opublikowano

wiecie jaki będzie termin ?

Ja bym się pisał ale po 11 sierpnia.

Opublikowano
  • Autor

Napisz jaki samochód itd i nr tel do mnie na PW i dam Ci znać

Opublikowano

Gibons, zgadza sie B7 2006 model 2007 silnik BPW quattro. Nic nie na modzone zdazylem tylko wyrzucic walki. DSMIC bede chce zrobic przed chipem ale chcialbym sie dowiedziec ile potencjalnie z tego wyciagnie bo w BPW generalnie najslabsze jest turbo. Powiedz mi tez czy przed wyjazdem tam (a do katowic mam.troche drogi), powinienem zrobic diagnostyke gdzies blizej ?

Wysłane z mojego SHV-E210K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Będę się z nim kontaktował to dam Ci znać :)

Opublikowano
Gibons, zgadza sie B7 2006 model 2007 silnik BPW quattro. Nic nie na modzone zdazylem tylko wyrzucic walki. DSMIC bede chce zrobic przed chipem ale chcialbym sie dowiedziec ile potencjalnie z tego wyciagnie bo w BPW generalnie najslabsze jest turbo. Powiedz mi tez czy przed wyjazdem tam (a do katowic mam.troche drogi), powinienem zrobic diagnostyke gdzies blizej ?

Wysłane z mojego SHV-E210K przy użyciu Tapatalka

170ps i 380nm jak zdrowy motor jest w zasięgu, zrób diagnostykę bo szkoda drogi....

Opublikowano

Ktoś sie orientuje o koszt do a6 c7 CDUC 2012r s-tronic ?

Opublikowano
  • Autor

Podejrzewam że koło 2tyś za Twój speedhuman. Jeżeli chcesz to się zorientuje i dam Ci znać.

Opublikowano
Podejrzewam że koło 2tyś za Twój speedhuman. Jeżeli chcesz to się zorientuje i dam Ci znać.

Jak to nie problem to super :) byłbym wdzięczny

Opublikowano
  • Autor
Podejrzewam że koło 2tyś za Twój speedhuman. Jeżeli chcesz to się zorientuje i dam Ci znać.

Jak to nie problem to super :) byłbym wdzięczny

Żaden problem myślę że w Poniedziałek coś powinienem już wiedzieć.

Opublikowano
Ktoś sie orientuje o koszt do a6 c7 CDUC 2012r s-tronic ?

cytat z pierwszego posta

">> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1200zł powyżej 4 cyl (cena uwzględnia

>> ewentualną zwyżkę za napęd 4x4)"

koniec cytatu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.