Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

edraven wiem ze to spoko gosc pomaga mi we wszystkim

Opublikowano

A jaki jest koszt chipa robionego przez edraven?

Opublikowano

Witam,

Jestem chętny na program u Aligatora :

BMW e90 lci 2010 320D X-drive n47t wersja 184hp - Guma92

Opublikowano

A jaki jest koszt chipa robionego przez edraven?

jezeli pojedziemy we dwoje to po 750zl

Opublikowano

Witam,

chciałem tylko zapytać czy był już ktoś w Krakowie, ja chętnie też podjadę.

Opublikowano

Witam, czas na mała odgrzewkę, jest może możliwość załapać sie jeszcze na grupówkę??

Opublikowano

trzeba pytac

Gibons

czy zalatwi 3 ture

on ogarnia temat

Opublikowano

też polecam kolegę edraven. Ze 122KM udało się wyciągnąć 173KM.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby się szykowała jakaś grupówka dajcie znać.

Opublikowano

Cześć,

Pare osób już pytało o grupówkę u Aligatora, więc puszczam listę.

Dodajcie się jeśli jesteście zdecydowani na 100% - poprosimy potem Gibonsa żeby załatwił.

1. nikodem911

Pozdrawiam

Opublikowano

Cześć,

Pare osób już pytało o grupówkę u Aligatora, więc puszczam listę.

Dodajcie się jeśli jesteście zdecydowani na 100% - poprosimy potem Gibonsa żeby załatwił.

1. nikodem911

Pozdrawiam

KOMORNIK78

Cześć,

Pare osób już pytało o grupówkę u Aligatora, więc puszczam listę.

Dodajcie się jeśli jesteście zdecydowani na 100% - poprosimy potem Gibonsa żeby załatwił.

1. nikodem911

Pozdrawiam

KOMORNIK78

JESTEM 2

Opublikowano
  • Autor

Wpisujcie się na listę to ogarnę temat. Musi być 10 osób ale konkretnych !!

Opublikowano

Wpisujcie się na listę to ogarnę temat. Musi być 10 osób ale konkretnych !!

Kilka osób pytało o grupówkę we wrześniu - @Dek, Robek86, guma92 - piszecie się?

Jeśli ktoś ma konto na innych forach to można podrzucić info o tym, że zbieramy listę.

Opublikowano

3. ADeK

Edytowane przez ADeK

Opublikowano

2.KOMORNIK78

Opublikowano

Chyba nic z tego nie będzie w trójkę :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jak będzie 10 osób chetnych to podjadę do Wojtka i ogarnę sprawę, ale musi być 10 osób pewnych. Inaczej nic z tego. Nie piszcie do mnie na PW że jesteście chętni tylko wpisujcie się tutaj.

Opublikowano

Chyba nic z tego nie będzie w trójkę :facepalm:

To podjedź sam do Wojtka popytaj, pogadaj i dojdziesz do wniosku, że indywidualnie cena wcale nie będzie wiele wyższa. Przynajmniej sprawdzi furkę, a nie jak w grupówce, gdzie robi łaskę i trzeba mieć w sto pro sprawny wóz bo On nie ma czasu na diagnostykę i robi na ilość. :facepalm:

Opublikowano

Chyba nic z tego nie będzie w trójkę :facepalm:

To podjedź sam do Wojtka popytaj, pogadaj i dojdziesz do wniosku, że indywidualnie cena wcale nie będzie wiele wyższa. Przynajmniej sprawdzi furkę, a nie jak w grupówce, gdzie robi łaskę i trzeba mieć w sto pro sprawny wóz bo On nie ma czasu na diagnostykę i robi na ilość. :facepalm:

to na grupowym chipie nie ma diagnozy samochodu i hamowni????

Opublikowano

Jest ale jeśli coś niedomaga w Twoim wozie to odprawia Cię z kwitkiem. Wolę jeśli tuner prowadzi mój samochód od początku do końca, diagnozuje-wyłapuje bolączki-eliminuje i dopiero zabiera się za program bo sam wie w czym grzebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.