Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy lista zamknięta?

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Tak już zamknięta, ale jak jesteś zdecydowany 100% pisz do mnie na PW to postaram się coś ogarnąć jeszcze. Chyba że Ci się nie spieszy to będą zapisy na IV edycje.

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

A kiedy mniej więcej IV edycja bo teraz napewno nie dam rady a w Polsce będę prawdopodobnie do maja

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Kombi174 napisał:

A kiedy mniej więcej IV edycja bo teraz napewno nie dam rady a w Polsce będę prawdopodobnie do maja

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
 

Myślę że można by ogarnąć gdzieś w Kwietniu. Wszystko zależy jak lista będzie się uzupełniać. Jak jesteś zainteresowany 100% to możemy pisać listę.

Opublikowano

Nawet bardzo tylko takie pytanie jak sprawdzić czy mam blokadę antychiptuningową? Pacjent a4 2013r 2.0tdi kod silnika CJCB. Da radę VCDS-em?

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nie masz żadnej blokady.

Opublikowano

Dzwonilem do takiego tunera z Częstochowy i powiedziałem jaki model, rok, kod silnika i stwierdził że jest napewno blokada i będzie drożej bo więcej roboty jest! Czyli leciał w h.....

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Blokady żadnej nie ma. Chodzi o to że w nie których samochodach można zrobić soft po przez złącze OBD. Wtedy jest taniej a w niektórych trzeba fizycznie wyciągnąć sterownik silnika na stół i tak się wpinać wtedy jest bodajże 200zł drożej. W Twoim przypadku raczej pójdzie przez OBD ja też mam polifta 2012r i poszło OBD

Opublikowano

Ok dzięki za info

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam ponownie.

 

Tak umowilem termin na 16.02.

To w sumie mamy juz komplet.

Pozdrawiam

Edytowane przez AWX19

Opublikowano

Wymieńcie sobie filtr powietrza przed softem.

Opublikowano
  • Autor

Panowie chwalić się wynikami i jak tam odczucia po softach.

Opublikowano

ledwo co wróciłem... 

AR60vZ.jpg

Jest moc :D

Edytowane przez DjLeonn

Opublikowano
  • Autor

No ładny wykresik :) teraz pewnie lepiej się porusza taką masą :P

Opublikowano
47 minut temu, Gibons napisał:

No ładny wykresik :) teraz pewnie lepiej się porusza taką masą :P

Zdecydowanie :)

Opublikowano

 

bylem dzisiaj orginal 136km i 320nm

po hamowni 138km 339nm

po pierwszeym programie 179km i 390nm

po korekcie 176km i 385nm itak zostalo bezpiecznie 

 

byl zapas nawet pod 185km i 400nm

jestem zadowolony autko super sie zbiera

Opublikowano
  • Autor

Całkiem inna jazda na pewno :)

Opublikowano

Jak by była lista na kwiecień to ja się piszę.

Opublikowano
  • Autor

Robimy listę. Robi się ciepło więc pewnie więcej osób będzie chętnych na soft aby szybciej pomykać :)

Lista

1. Leewang - Audi A4 B8 - CAGA - 143PS - 2010r - Manual - FWD

2.

Opublikowano

Witam, 

Tez sie pisze, tylko ze pasuje mi tylko w tym okresie 14-23 kwiecien. Audi A4 1.8T BFB 163KM 2005r Manual FWD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.