Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Gibons a te terminy są wiążące i na pewno Aligator będzie mógł nas zapisać w tych dniach co podaliśmy? Bo dziś chciałem sobie już wolne zaklepać w pracy i nie wiem czy na pewno będę mógł tego 6 kwietnia rano się zameldować w Dynosofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gibons napisał:

Kolego tak jak pisałem pierwsze 2 tyg Kwietnia dasz rady ?

Kurde dopiero 14 kwietnia bede w Polsce... Chyba ze tego 14 popoludniu? chociaz najlepiej byloby 19 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leewang napisał:

Gibons a te terminy są wiążące i na pewno Aligator będzie mógł nas zapisać w tych dniach co podaliśmy? Bo dziś chciałem sobie już wolne zaklepać w pracy i nie wiem czy na pewno będę mógł tego 6 kwietnia rano się zameldować w Dynosofcie.

Tak dla nas są 2 pierwsze tyg Kwietnia.

 

52 minuty temu, shogu napisał:

Kurde dopiero 14 kwietnia bede w Polsce... Chyba ze tego 14 popoludniu? chociaz najlepiej byloby 19 kwietnia

Skoro przebywasz za granicą postaram się załatwić Ci na 19stego Kwietnia. W najgorszym wypadku ten 14sty ale myślę że ogarniemy 19stego. Dam Ci znać niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gibons napisał:

Tak dla nas są 2 pierwsze tyg Kwietnia.

 

Skoro przebywasz za granicą postaram się załatwić Ci na 19stego Kwietnia. W najgorszym wypadku ten 14sty ale myślę że ogarniemy 19stego. Dam Ci znać niebawem.

Ok czekam na info dzieki wielkie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba jest taka od Wojtka aby dzwonić osobiście się umówić. On zapisuje sobie od razu dane. Tutaj numer pod który macie dzwonić.

606 341 144

Dzwonicie i mówicie że w sprawie grupówki z forum audi a4 od Gibonsa i on będzie więdział o co chodzi. Prośba do was taka aby dzwonić jak najszybciej bo terminy znikają.

Czynne od 9 do 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Gibons napisał:

Panowie prośba jest taka od Wojtka aby dzwonić osobiście się umówić. On zapisuje sobie od razu dane. Tutaj numer pod który macie dzwonić.

606 341 144

Dzwonicie i mówicie że w sprawie grupówki z forum audi a4 od Gibonsa i on będzie więdział o co chodzi. Prośba do was taka aby dzwonić jak najszybciej bo terminy znikają.

Czynne od 9 do 17

Gibons, próbowalem kilka razy ale nie odbiera.. wyslalem maila. Moze tak byc ze zagranicznych nie odbiera ?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons, próbowalem kilka razy ale nie odbiera.. wyslalem maila. Moze tak byc ze zagranicznych nie odbiera ?[emoji33]


Z tego co widzę to Gibson napisał że czynne od 9:00 do 17:00 może dlatego nie odbiera?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kombi174 napisał:

 


Z tego co widzę to Gibson napisał że czynne od 9:00 do 17:00 może dlatego nie odbiera?

 

W tych godzinach probowalem, wczoraj tez kilka razy dzwonilem zeby zapytac o  mozntaz fmic i wtryskiwaczy ale glucho w sluchawce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie mam pojęcia dlaczego tak? ja będę dopiero jutro próbował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 21:13, Gibons napisał:

Kolego Dynosoft to jeden z lepszych w PL i bardzo znany. Spokojnie zrobi Ci korektę softu. Możesz dopisać się do listy.

Zawartość dodana 2 minutes later

Panowie dwa pierwsze tygodnie Kwietnia są nasze. Komu jaki termin pasuje ? Dzwonić można dopiero od 20 Marca więc myślę że tu zapiszemy półki co. Wcześniej ma wszystko pozajmowane.

A powiedz możę orientujesz się jakie sa koszty korekty programu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shogu napisał:

W tych godzinach probowalem, wczoraj tez kilka razy dzwonilem zeby zapytac o  mozntaz fmic i wtryskiwaczy ale glucho w sluchawce..

Próbuj po 9 albo przed 17 w trakcie godzin ciężko bo jak robi soft to hamowania hałas itd a czasu oddzwaniać nie ma. Ja też czasem dodzwonić się nie mogę :) Jeśli ktoś będzie miał jakieś problemu to piszcie ja zadzwonię etc. Tylko nie żę raz próbowałem i nie dodzwoniłem sie i od razu walicie do mnie :) Będzie wolny to na pewno odbierze. Dzwoncie potwierdzać terminy lub umawiać nowe.

 

Co do korekty programu kolego zapytam. Rozumiem że b7 tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gibons napisał:

Próbuj po 9 albo przed 17 w trakcie godzin ciężko bo jak robi soft to hamowania hałas itd a czasu oddzwaniać nie ma. Ja też czasem dodzwonić się nie mogę :) Jeśli ktoś będzie miał jakieś problemu to piszcie ja zadzwonię etc. Tylko nie żę raz próbowałem i nie dodzwoniłem sie i od razu walicie do mnie :) Będzie wolny to na pewno odbierze. Dzwoncie potwierdzać terminy lub umawiać nowe.

 

Co do korekty programu kolego zapytam. Rozumiem że b7 tak ?

tak to jest B7 2.0Tdi BPW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą udało mi się dodzwonić ale w sprawie uzgadniania terminów mamy dzwonić dopiero od poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się dobijałeś?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało dodzwonić, w sumie 3 razy dzwoniłem. Niestety terminy będziemy ustalać od poniedziałku/wtorku bo już kilka osób się zapisało na kwiecień spoza grupówki, no i żeby nie było że dwa auta przyjadą o jednej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z automatu wiadomość ;)ba5b27f0cc68ee003fa628c87c62e874.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja mam termin już z Wojtkiem ogarnięty na 10 kwietnia godz:10:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie dodzwonilem (za pierwszym razem :)) - 11.04 na 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 3 kwietnia godz. 10:00 szkoda tylko że to nie moje a4 tylko a3 kumpla może następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...