Treść opublikowana przez Netfcher
-
B8 TrOOOOp
Mam takie. Kupilem z ponizszej aukcji, przed swietami kosztowaly blizej $60. Dzialaja ok, choc z raz czy dwa pojawil mi sie blad. https://www.aliexpress.com/item/Kibowear-for-Audi-A4-A5-S5-B8-5-RS5-RS4-Dynamic-Scroll-LED-Turn-Signal-light/32908613197.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.79994c4dDnSLp8 A tu filmik jak wyglada na zywo
-
B8 TrOOOOp
Nie ma ktoś przypadkiem sekretki do kół Audi z literką H na zbyciu? Wulkanizatorzy złamali moją, a w ASO mimo chęci nie udało im sie odkręcić i też zlamali tą co mieli na warsztacie...
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Chyba warto abym przestawil jakis update z chipu multitronica po 1,5 roku od zmiany programu. Zrobilem moze z 30 tys kilometrow na programie. Tak srednio na jeza. Najczesciej jezdzilem na trasach mieszanych Rzeszow-Ustrzyki, lub po autostradzie Rzeszow-Krakow, Rzeszow-Katowice. Nic nie stuka, nic nie puka. Odczucia takie same jak pierwszego dnia po tuningu. W aucie zmienilem jedynie kilkukrotnie olej i filtry. Nic sie nie zepsulo w silniku/skrzyni (odpukac) poki co. Jedyne co boli to fakt ze przyzwyczailem sie do wiekszej mocy. Roznice czuje dopiero jak wsiade w auto Ojca (Qashqai II 130 koni), ktory zbiera sie masakrycznie wolno i jest o wiele glosniejszy niz moje A4. Kolega ma Octavie w PB 200 koni w manualu. Pojechalismyu moja A4 ostatnio do Chorzowa na mecz. Zdziwiony byl mocno dynamika, przyspieszeniem i moca jakie ma moje A4 z 30 kucyakami mniej.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Ile sa realnie warte zaciski przod 345mm (nie S)?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Czy ktos z okolic Rzeszowa mialby gdzies luzem antene gps (rekinka) do MMI 3G basic do polifta pozyczyc na chwile na podmianke? Najpewniej wlasnie padla mi ona (badz sama jednostka), bo nie wyszkuje mi zadnych satelit, i zanim kupie cos chcialbym to zweryfikowac.
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Wiesz, tez mnie to zdziwilo - takie tlumaczenie dostalem od tuner przy chipie. Byc moze to co Ty piszesz obniza wynik na hamowni Przyznam, ze liczylem na wiecej koni, tuner mowil, ze mam dpf dosc mocno zapchany, i ze jeden wstryk ma korekte, stad myslalem ze to moj tak slabo wyszedl. Ale poszperalem po fakcie na necie i nigdzie nie znalazlem multitronica 2.0 tdi b8, ktory wyplulby serie (wychodzi zawsze ~130 koni w serii). Po chipie wychodzi w nich natomiast ok 170 koni. Dzwonilem nawet do kilku roznych tunerow (3 roznych) i potwierdzili to samo. Nie wiem, czy to wina samej skrzyni, czy tez sposobu mierzenia. Po miesiacu jezdzenia, przyznam raz jeszcze, ze warto. roznice czuc nawet przy spokojniej jezdzie. Przy trybie S wychodzi to gorzej. Skrzynia chyba potrzebuje po takiej zmianie przeprogramowania, bo ciagnie za dlugo. Aaaa... ktos pytal o spalanie. 0.5 litra mniej na FIS'ie przy dojazdach do pracy ok 25 km w jedna strone w miescie.
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Ja zaczalem robic prawko kat B majac 16 lat. Ale to bylo lata w tyl, zanim gimbaza powstala.
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Zarowno na D, jak i na S roznica na plus w dynamice. Zniknela ta ociezalosc przy jezdzie na D, jazda jest bardziej dynamiczna, silnik kreci sie szybciej na obroty. Przy S to samo, silnik wchodzi na wyzsze oborty szybciej i przez to ze ma wiecej mocy, szybciej przelaczaja sie te wirtualne biegi. Nie mam 16 lat, wiec nie sciagam sie ze swiatel, wiec nie mialem okazji ruszyc pelna para ze stopu. Kolejna zmiana, przedtem na oponach 235/35/r19 max predkosc 201, teraz 230. Ciekawostka - mialem problemy z trakcja przy ruszaniu - ESP zalaczalo sie jak glupie i zamulalo cale auto. Teraz, o dziwo, przy wiekszej mocy, te problemy zniknely calkowicie. Strasznie trudno jest stracic przyczepnosc przy starcie tak, aby zaswiecila sie kontrolka ESP.
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Nie mialem okazji, poki co jestem w okresie "wiecej gazu przez wiecej mocy". 9,2 litra wyszlo mi spalanie Krakow- Rzeszow, ale obrotow to mialem srednio ok 3500
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Mam chipa na Multitronicu. Wyszlo 167 koni i 355 nm. ALE przy pomiarze z serii wyszlo 130 koni i 300 nm. Z tego co widzialem na roznych forach, dla Multi to norma. Max wynik jaki widzialem to 170 koni i 360 nm. Skrzynia niestety pozera swoje
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
ja tez sie dodzwonilem (za pierwszym razem :)) - 11.04 na 10
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Dla mnie 11 IV. Dzieki
-
B8 TrOOOOp
Trzeba demontowac cala tapicerke, jest przykrecana od srodka.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Sami dzwonimy, czy sa juz jakies odgorne terminy ustalone? Jct dla mnie pierwszy wolny
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Dzieki, W takim razie pisze sie na ten grupowy. Autko B8 2.0tdi CJCA 143 konie fwd automat
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Cennik z pierwszego postu aktualny? Wiecie czy i jaka jest doplata do automatu (multi)?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Czym najtaniej i najlepiej wyslac 4 felgi (z oponami lub bez) krajowo?
-
B8 TrOOOOp
W zeszlym sezonie jezdzilem na 19 w zimie Odradzam. Poki nie ma sniegu to jest dobrze.
-
szkoda z OC sprawcy - spotkanie z kołami TIR-a
I jak udalo sie uzyskac szkode calkowita, czy poszla B8 to naprawy?
-
B8 TrOOOOp
Ja tam kiedys widzialem u niego w garazu V10...
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Mam nadzieje, ze kolega Zbigor sie nie obrazi jak odswieze pliki http://wrzucacz.pl/file/7471475518380/Chlodnica--EGR-CJCB-zestawiene-montazowe.png http://wrzucacz.pl/file/4861475518380/wymontowanie-EGRa-cjcb.pdf Co do problemu - zyje z nim. Czyszczenie pomoglo na tyle ze blad wyskakuje jedynie po dluzszej jezdzie ze stala wysoka predkoscia na tempomacie. Jak sie schrzani cakiem to wymienie na nowke.
-
Głuche pukanie na nierównościach.
Hmm, pewnie to nie to, ale mnie raz plastikowe nadkole wyskoczylo z mocowan i dawalo taki gluchy dzwiek. Nie wiem jak w B6 jest to jednak mocowane.
-
Predkosc a obroty
Witam, Powiedzcie mi jakie macie obroty przy staje predkosci 190 km/h i 200 km/h?? u mnie jest to odpowiednio 3400 obrotow, a pozniej nagle przeskok do 4200 oborotow (zarowno w trybie D jak iprzy M8). Dziwi mnie przeskok az o tyle obrotow przy tak nieznacznej zmianie predkosci...
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Do tej kierownicy to poduszka z koncowka AD/AE taka jak Ci pokazalem w poscie #38. Cenowo od 500-600 zl powinny stac.
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Poduszka w powyzszej aukcji jest jednonabojowa. Do B8 potrzebujesz 2 nabojowej. Pogladawo porownaj sobie z ta co ponizej http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-brazowa-moorbrown-3-ram-i6330694107.html#imglayer