Treść opublikowana przez Netfcher
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam Kolege ze srebrnego B8 z czarnymi bbs'ami na klubowych ramkach, ktory pocinal od ronda lwowskiego az do Auchana z atrakcyjna pasazerka z boku
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
To na zimowki, planuje tam wlozyc 235/35 Pirelli Sottozero 2 juz zakupione. Na nastepnym spocie nie bede juz wygladal jak wiesniak z 16".... I na najbrudniejszym aucie na forum I na czystym
-
Gałka zmiany biegow
400 zl to lekko za duzo jak za taka galke. Identyczna wyrwalem za 150 zl. "Normalna" cena to ok 200-250 zl.
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czy jest mozliwe aby paliwo, tu mowa o jakosci, mialo wplyw na bledy egr'u? Od 2 tyg jezdze tylko na paliwie z orlenu (verva) i ani raz nie zaswiecila mi sie migajaca kontrolka swiec ani nie wyskoczyl blad egru. (a zrobilem z 1,5 tys km). Wczesniej walilo mi co 3 dzien bledami jak jezdzilem na paliwei ultimate z bp. Innych zmiennych nie widze.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spotkalem mustanga na drodze
-
B8 TrOOOOp
Coś mi właśnie nie pasowało..Cholerka ciężko wyhaczyć kierke 8K0 w dobrym pieniądzu za 150 zeta oddam poliftowa czteroramienna
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Nowe buty. Najlepszy zakup po alko http://allegro.pl/show_item.php?item=5846908878
-
Jak zdemontować osłona fotela, plecy, tył
Nie da się zdjąć dolu najpierw. Te dwa duze zatrzaski są jak haki wpiete w ta plastikowa ramke fotela. Każda próba pociągnięcie skończy się połamaniem tej ramki. Najbezpieczniej tak jak ja napisałem. Odpinany boki i górna część ciagniemy w dół. Robiłem tak wielokrotnie
-
Jak zdemontować osłona fotela, plecy, tył
Witam, po bokach osłony są po 3 zatrzaski z każdej strony . Należy oparcie najpierw podważyć właśnie po bokach. Następnie należy wcisnąć palec bądź ściągacz od góry i ciągnąć mocno w dół. Oparcie jest na tyle elastyczne ze można go wygiac bez zniszczenia. Zakładając, wkładamy najpierw górę a później uderzamy po bokach i u dołu. Dolne zatrzaski wskocza wtedy same na swoje miejsce.
-
B8 TrOOOOp
ja wylapalem na alle okragla do polift z 2014 za 550zl (nie miala jedynie wiazki). Ta wisi odkad pamietam, chyba ta skaza odstrasza. Musisz szukac. Jakby co to mam 4-ro ramienna na zbyciu razem z kiera
-
B8 TrOOOOp
Pany, w koncu zakup OOOO i dokladka foteli sie zwrocila, zacytuje: "Ale masz fajne siedzenia, tak mnie fajnie grzeja i wpasowuja sie w tylek"
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Masakra tam na tym Grabskim. Ja parkowalem prawie rok VW na Swiadka i mimo zlej opinii o Nowym Miescie to raz mi tylko ktos dekielek wyjal i polamal.
-
Radio zapomina stacje MMI 3G LOW
Witam, od 2 miesiecy smigam OOOO i 2-krotnie zdazylo sie, ze po odpaleniu lista stacji pod memory byla pusta, jakby wyczyszczona. Oczywiscie aku sprawny. Wiecie moze czemu tak sie dzieje? 3G Low
-
B8 TrOOOOp
Dzieki Panowie. Wlasnie takich bede szukal, Z literka G od polifta, ale to plan na wiosne. Znalazlem tylko aukcje i pomyslalem ze moze akurat...
-
Audi TTS S-tronic 8J
O cie krecę! Niezle autko. Felgi warte grzechu
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Zastanawiało mnie czy tak się da. Sam to wszystko zrobiłeś, czy gdzieś zleciłeś? Kierownice sam wymienilem, a kodowanie u WRCLaguna. W moim wypadku kiera byla P@P, a co do kodowania to chyba tez bez problemow, bo nie zdazylem nawet sie odwrocic a juz bylo zrobione Nie wiem czy w przedlifcie bedzie to tak samo latwe - musialbys sie podpytac tutaj na forum. Niby bajer, ale kickdown blyskawiczny, jesli chcesz np kogos wyprzedzic.
-
B8 TrOOOOp
Wg instrukcji od WRCLaguna DQ jest od przelifta, ja mam po-
-
B8 TrOOOOp
w tym temacie masz opisane które sterowniki obsługują http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/ Cpaciba druhu
-
B8 TrOOOOp
Pany, Czy ktorys z tych podejdzie do mojego polifta i obsluzy pozniej elektryczna tylna klape? http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-modul-komfortu-8k0907064gh-i5784102237.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-modul-komfortu-8k0907064dq-i5784103888.html MK
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
Jesli moge zasugerowac mod dla multitronica - kierownica z lopatkami - jestem swiezo po zalozeniu i kodowaniu i powiem, ze reakcja na zmiane biegow natychmistowa. Polecam!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sorry Chłopaki. Miałem wpaść i nawet OOOO umylem, ale siła wyższa. ..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie miał ktoś jutro z 2 naklejki klubowe do odsprzedania?
-
B8 TrOOOOp
Pozwliłem sobie wrócic do tych kodowan Dzis robilismy POLIFTA a tam niespodzianka........... kodowan brak Wszystko uruchamiamy w adaptacji 10 klikjac w zwijak podpowiedzi VCDS Potwierdzam, dziala
-
Uchwyt na telefon w podłokietniku
Nie laduje sie juz zdjecie z pierwszego posta. Jesli dobrze rozumiem to chcecie zamienic schowek w podlokietniku na cos takiego? Jesli tak, to tylko demontaz tunelu. Ten schowek trzyma sie na 6 srubach torx przykrecanych od spodu.
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
Tez sobie kiedys zaloze masazer jajcow i bede mial 6. Na kazde po 1 wtyce? A wracajac do tematu, kolega musi obczaic te poduszki. Wkur... sie na sprzedawce gdyby ich nie bylo