Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI


mwlodar

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 B8 Avant 1.8T CDHB Multitronic

Salon PL
Kolor Lava Gray
Obecnie przebiegu 136 tysięcy
1.8t 160 km multitronic 8 stopniowy


Audi pochodzi z polskiego salonu jestem jego drugim właścicielem, pierwszym był mój wujek, od którego je odkupiłem w maju tego roku.
Samochód znam od nowości, bezwypadkowe na sto procent, serwisowane w ASO cały czas. Wszystkie oleje w skrzyni i silniku wymieniane na czas. Kilka elementów delikatnie pomalowanych ( rysy parkingowe etc :kwasny:
). Skrzynia multitronic, działa bez zarzutu, bez szarpnięć itp. Obecnie stoi na feldze 17 calowej, może na lato wskoczą 19 :wink:

Generalnie jest seria, póki co nie było żadnych zmian.

Wyposażenie:

-BiXenon LED

-Reflektory przeciwmgielne

-Climatronic 3 strefowy

-Czujniki parkowania tył

-Servotronic

-Podgrzewane lusterka

-Czujnik deszczu/zmierzchu

-Rolety przeciwsłoneczne tylnych szyb
-Wykończenie aluminium + drewno orzech
-Sportowe siedzenia tapicerka Skóra + Alcantara
-Podgrzewanie foteli przednich
-Comming/leaving home
-Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego

-4 x elektryczne szyby

-Audi Hold Asist
-Centralny zamek
-Autoalarm
-Podłokietnik przód i tył

-Pakiet Schowek
-Tylna roleta bagażnika
-3x wtyki pod 12v
-ABS

-ESP
-8x Poduszki powietrzne
-Elektroniczny hamulec ręczny

Planowane mody:
- Odblokowanie kilku funkcji w vcds zrobione
- Kierownica multifunkcja
- Tylny dyfuzor zderzaka
- Przyciemnienie szyb
- Felgi 19'

- Listwy SLine

mb9uaekv.jpg

mxgj3ylq.jpg

9vgw8s8q.jpg

jhatbg3c.jpg

w3f4ddii.jpg

4gtqqzo3.jpg

u2ccjejq.jpg

Edytowane przez mwlodar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny środeczek se woj zamówił :) Ja bardzo milo wspominam tfsi+multi. Kultura pracy niemal jak w elektryku :) Co z motorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje furmanki ;) jakieś mody w planach? Piękne wnętrze :slina:

Bezawaryjności

Planowane mody:

- Odblokowanie kilku funkcji w vcds

- Kierownica multifunkcja

- Tylny dyfuzor zderzaka

- Przyciemnienie szyb

- Felgi 19'

- Listwy SLine

:D

Fajny środeczek se woj zamówił :) Ja bardzo milo wspominam tfsi+multi. Kultura pracy niemal jak w elektryku :) Co z motorem?

Bezawaryjnie :D Oleju nic nie ubywa. Od wymiany do wymiany. Póki co przejechałem koło 20 tys i bezproblemowo [odpukać :grin: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tylnego dyfuzora zderzaka, to chodzi ci o s-line pewnie? :) To trzeba wymienic caly zderzak i skoro listwy s-line wrzucasz to dokoncz robote i wrzuc jeszcze zderzak s-line przod to bedzie full pakiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tylnego dyfuzora zderzaka, to chodzi ci o s-line pewnie? :) To trzeba wymienic caly zderzak i skoro listwy s-line wrzucasz to dokoncz robote i wrzuc jeszcze zderzak s-line przod to bedzie full pakiet :D

Myślałem albo o zmianie na S linowy zderzak tył i przód, albo sam dyfuzor zderzaka tylnego ( są takie robione pod zwykłe zderzaki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dyfuzorem pod zwykły zderzak to uważałbym ;P Zrobiłem tak i żałuje, że nie wymieniłem na zderzak sline z PDC i pod to dopiero jakiś kozacki dyfuzor. A tak to teraz musiałem łatać co wpadło ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge zasugerowac mod dla multitronica - kierownica z lopatkami - jestem swiezo po zalozeniu i kodowaniu i powiem, ze reakcja na zmiane biegow natychmistowa. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge zasugerowac mod dla multitronica - kierownica z lopatkami - jestem swiezo po zalozeniu i kodowaniu i powiem, ze reakcja na zmiane biegow natychmistowa. Polecam!

Zastanawiało mnie czy tak się da. Sam to wszystko zrobiłeś, czy gdzieś zleciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge zasugerowac mod dla multitronica - kierownica z lopatkami - jestem swiezo po zalozeniu i kodowaniu i powiem, ze reakcja na zmiane biegow natychmistowa. Polecam!

Zastanawiało mnie czy tak się da. Sam to wszystko zrobiłeś, czy gdzieś zleciłeś?

Kierownice sam wymienilem, a kodowanie u WRCLaguna. W moim wypadku kiera byla P@P, a co do kodowania to chyba tez bez problemow, bo nie zdazylem nawet sie odwrocic a juz bylo zrobione :decayed:

Nie wiem czy w przedlifcie bedzie to tak samo latwe - musialbys sie podpytac tutaj na forum. Niby bajer, ale kickdown blyskawiczny, jesli chcesz np kogos wyprzedzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie z multi co??

Multi Multi :D:D

Audi na sprzedaż.

Pora przesiąść się na coś innego :lol:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-salon-pl-aso-alcantara-automat-doinwestowany-nie-od-handlarza-ID6ylNsh.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...