Treść opublikowana przez Netfcher
-
B8 TrOOOOp
no to czekam, moze ktos inny wie jak z tymi kablami czy sa one P@P przy poduszkach z kierownic 3 oraz 4 ramiennych? Na oko ze zdjec wygladalo to na to samo... Glupia sprawa Niech mi ktos powie, czy ta z linka ktora wkleilem 3 posty wyzej jest czarna czy szara. Jestem czesciowym daltonista
-
B8 TrOOOOp
Pany, Da sie po samym zdjeciu okreslic czy poduszka jest dwunabojowa? i podpasi do kiery 3-ramiennej z polifta? Kabelkologia z mojej 4 ramiennej podejdzie? http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-a5-s5-q5-s-line-airbag-kier-oryginal-i5733658611.html
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Mi ostatnio przy wymianie powiedzieli, ze 180tys lub 5 lat.
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Opcja C - S4? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=5688913883
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
No z tym problem. Jestem dziwny. Lamana mi nie lezy. Mam opcje C w zanadrzu z kierownica. Czekam tylko na odpowiedz od sprzedawcy z nr czesci. Co do wnetrza, to procz kierownicy bedzie jescze jedna zmiana wizualna - slupki i plastiki czarne sline, ale podsufitka zostaje ta co jest (po tuningu) Co do Sline pakiet zewnetrzny nie jestem przekonany - ani zderzak, ani dyfuzor tyl mi nie podchodza. Jedynie nakladki na progi.
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Zamieniamy sie? Podobne, ten sam rocznik, "prawie" takie same wyposazenie
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
(08OCT) Allegro, widzialem rozne, szukaj po slowach "wyjmak" "sciagacz". Ja kupilem akurat te: http://allegro.pl/show_item.php?item=5070169696Wydaja sie byc dosyc solidne. Wpadla mi tez w rece wneka do podlokietnika (bez tego fona audi). Moze sie nawet pifko zmiesci teraz. (11OCT) W 2 boczkach jakie dostalem do kompletu z fotelami sa polamane uchwyty mocujace do blachy (praktycznie wszsytkie dolne), przedni pasazera jest zlamany w 2 bardzo widocznych miejscach. Juz wiem czemu bylo to owiniete tona folii.. No wiec trzeba bylo porzezbic troche. Z radami z tematu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317127-montaz-rolet-przeciwslonecznych-w-drzwiach-tylnych-sedanavant/page-1 zabralem sie za wycinke alcantary. Nie ma to jak zamienic sypialnie na warsztat... 4 godz pozniej i tyl byl gotow i zalozony. Przod zostawilem sobie na przyszly weekend do ogarniecia. Jakby ktos sie zastanawial, to zaczynam budowac od wnetrza B8 w piwnicy Jakby ktos potrzebowal czegos ze zdjecia to PW prosze (komplet foteli/kanapa od polift/ rozdziabane boczki z materialu/ dekory plastikowe drzwi i tunel/ boczki skorzane SLINE do kanapy tylnej/ wklad podlokietnika z podstawka do telefonu audi). Kanapa i pilka do cwiczen rowniez w ofercie (22OCT) Panowie dylemat A http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-kierownica-multifunkcyja-8k0419091bn-i5734407149.html czy B http://allegro.pl/audi-a4-a5-kierownica-multi-8k0419091bm-i5746883500.html
-
B8 TrOOOOp
to sie "asystenka prezesa" albo tak bardziej swiatowo "executive assistant" nazywa. Ale musialby jej wyleasingowac jakas A4 chyba... Wyplata za parę dni. Kusi mnie ta elektryczna klapa, wiec może i ja ci zaśmiece skrzynkę
-
Montaż rolet przeciwsłonecznych w drzwiach tylnych
Tyl wycinalem, a przod grzalem lutownica. Polecam szczerze lutownice, polowe mniej czasu zajelo zrobienie tego, i na dodatek mniej zniszczen. Do kupienia za 30 zl w castorama itp.
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Fele ladne, fotele +100 do mokrych majtek, ale ten dwuton lusterek i klamek... No co kto lubi, kwestia gustu. Wazne zeby wlascicielowi sie podobalo
-
8U0124A - kierownica 3-ramienna z lopatkami + poduszka
Dzieki, Tak czulem ze to nie od a4, bo wujek google pokazywal wszystko od Q3... Prawidlowy numer to 8K0419091BN - 3-ramienna okragla z multifunkcja i lopatkami. ALE na plastiku wewnatrz kierownicy bedzie wybite 8u0124a. Jak na zdjeciu ponizej
-
8U0124A - kierownica 3-ramienna z lopatkami + poduszka
Witam, Czy kierownica o takim oznaczeniu 8U0124A podchodzi do B8 polift? Jaki nr poduszki musialbym dobrac do niej? Pozdrawiam, Marcin
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja pracuje w ta niedziele, jakies 200 metrow od tego parkingu. Na przerwie lunchowej podskocze. tomekhxc - co ty masz tam za obiektyw w tym Nikonie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nastepnym razem przyjade umytym autem. Az wstyd
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wszyscy przyjechali takimi fajnymi zmodyfikowanymi audi. A ja takim zwylym b8 i to takim brudnym . Az wstyd ze mialem takie male..... felgi
-
B8 TrOOOOp
Panowie, podejdzie to do mojego? http://allegro.pl/kierownica-audi-a4-a5-b8-s-line-lopatki-i5724274535.html Nie za tanio cos?
-
A4 B8 by race444
Z tego co widze to kolega race ma zderzak caractere. W PL do dostania tu ->http://unt.com.pl/index.php?pakiety-stylistyczne,55&p=213
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Szykuje sie wymiana tapicerki boczkow na weekendzie na alcantare. Bedzie rzezba, jako ze boczki od kompletu tych foteli, ktore nabylem ostatnio maja wiekszosc mocowan polamanych. Jestem juz uzbrojony po zeby Jeszcze tyko czekam na pistolet do klejenia na cieplo
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Moj CJCA z polifta tez nie spelnia norm emisji. Trzeba urzadzic pikiete pod "terminalem" Audi W Rzeszowie. Nie odejdziemy dopoki nie dadza kazdemu po kierownicy z RS4
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Ooo kolejny wyjedzie zadowolony z wymiany foteli ze znajomego serwisu! Takie fotele to az prosza sie o 220+ koni pod maska
-
B8 TrOOOOp
to nic, szukam dalej. Dzieki za dekory 1NK z alledrogo btw
-
B8 TrOOOOp
tapiecerki drzwi tyl z roletami? Moze to co ostatnio miales na sprzedaz?
-
A4 B8 by race444
Przod piekny, marzenie.
-
A4 2010r Lava Grey CAGA
Nie jestem specem od tego, ale jesli po wcisnieciu dostajesz takie info, to czegos musi brakowac, lub nie jest odpowiednio aktywowane. Liste komend mozna uzyskac wciskajac guzik i mowiac "help" A to cos ciekawego co znalazlem u nas na forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/264338-komendy-glosowe-przy-mmi/ - mozna i po polskiemu
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Masz w 100% racje, bede to ogarnial. Na razie koniec zmian. Finanse sie skonczyly :/ Dzisiaj mialem przyjemnosc goscic w WRCLaguna Serwis & Spa w Rzeszowie na upgradzie foteli na SLine skora/alkantara. Dzieki Gresiek raz jeszcze za pomoc w montowaniu foteli oraz sprawdzeniu auta na kompie/odblokowaniu paru dodatkowych opcji. Najlepszy Spec jakiego mialem okazje spotkac w zyciu. Nie dosyc ze wszystko ogarnal na cacy, to jeszcze mi autko odkurzyl Ponizej krotka fotorelacja (sorry za slonce/ warunki tropikalne panowaly tam dzisiaj ): Po powrocie do domu, meczylem sie chwile z demontazem tunelu i wymiana dekoru wokol mieszka na szczotkowane alu 1NK. Jak ogarne tapicerki drzwi to wrzuce zdjecia.