Treść opublikowana przez Netfcher
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
No przy 1/3 koni wiecej i 1/4 Nm wiecej niz zwykli posiadacze CAGA/CJCA itd. to na pewno czujesz roznice
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Sam sie przymierzam dopiero do takiej zmiany, ale moim zdaniem warto za takie pieniadze. Jesli opierac sie na suchych liczbach (zaciagniete z auto centrum) to roznica jest, szczegolnie na przyspieszeniu: Osiągi Audi A4 B8 Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM Prędkość maksymalna skrzynia manualna 208 km/h skrzynia automatyczna 200 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h) skrzynia manualna 9.5 s skrzynia automatyczna 9.5 s Osiągi Audi A4 B8 Avant Facelifting 2.0 TDI 177KM Prędkość maksymalna skrzynia manualna 222 km/h skrzynia automatyczna 211 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h) skrzynia manualna 8.5 s skrzynia 4x4 manualna 7.9 s Osiągi Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 143KM Prędkość maksymalna skrzynia manualna 208 km/h skrzynia automatyczna 200 km/h skrzynia 4x4 manualna 207 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h) skrzynia manualna 9.7 s skrzynia automatyczna 9.7 s skrzynia 4x4 manualna 9.6 s Osiągi Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM Prędkość maksymalna skrzynia manualna 222 km/h skrzynia 4x4 manualna 220 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h) skrzynia manualna 8.7 s skrzynia 4x4 manualna 8.6 s
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
+30 koni na samym chipie
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
143 konie to malo, szczegolnie przy avancie. Program obowiazkowy.
-
Brak oświetlnie a drzwiach i schowku i pod nogami
Czerwone lampki, czy czerwone odblaski? W drzwiach powinny tez byc od spodu biale lampki - sa u Ciebie? Podswietlenie schowka to ekslusywny dodatek - wiekszosc osob doklada to.
-
O tym jak Ergo Hestia upierdzieliła ~50 000zł z odszkodowania
Powodzenia z ta hestia. Ja sie bujalem z nimi po szkodzie calkowitej z AC na RAV4. Jednym slowem zalosne. Ja na sczescie bylem jakies 10% w plecy, co przelozylo sie na 5 tys, a nie a 50 tys.. Znow przy szkodzie z OC przy BLS polecieli sobie w kulki z salonem Nissana. 2 miesiace po naprawie auta dzwoni do mnie przedstawiciel z salonu i mowi ze Hestia nie chce im wyplacic kasy i ze ja musze to pokryc.... Takie zycie, nie ma w PL dobrego ubezpieczyciela AUT i koniec kropka.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
spot jest chyba w następną ;-) Pytalem o ta na 31 Stycznia Whiskey zwyciezylo tak czy siak wtedy. 14 bede w KRK, wiec za pare tyg dopiero... Jakby co to chetnie wymienie 2 ramki klubowe za 2 naklejki. Moje z Autorud mi bardziej leza, plus ulamalem jeden zaczep przy tych klubowych
-
tablica-rejestracyjna.pl
Ja jestem nieco przeczulony, bo juz dwukrotnie ktos mi wykradl numery kart kredytowych i raz dane osobowe do komornika. Napisalem wczoraj zapytanie do tworcow portalu ale bez odpowiedzi.
-
tablica-rejestracyjna.pl
Jak wbijam swoja to mam to co ponizej. Mi glownie chodzi o to skad wiedza jaka marke auta posiadam? Województwo podkarpackie Powiat Łańcut Samochód: AUDI A4 AVANT [b8] 12-
-
tablica-rejestracyjna.pl
Witam, Wie ktos moze skad ten portal wie jakie auto kryje sie pod moimi tablicami? I nie, nie mam tam zadnych zdjec, filmow ani karnych k*****w Wpisalem tez pare losowych tablic jakie znam i w czesci pokazywalo model, a w czesci nie. Czy to nie jest przypadkiem jakies nielegalne zarzadzanie danymi osobowymi??
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Panowie, bedzie ktos w niedziele mial naklejki klubowe na sprzedaz? Juz kiedys o to pytalem, ale alkohol wtedy zwyciezyl
-
B8 TrOOOOp
po prostu ktoś woli komfort niż sport i tak konfiguruje sobie samochód, dla mnie bardziej niezrozumiałe jest to że ktoś bierze np pakiet s-line wewnętrzny, siedzenia skóra/alkantara a nie zamówi podgrzewania siedzeń, to jest dopiero niezrozumiałe. Ja tu nie widze nic nie normalnego, skoro jest półskóra to po grzyba Ci ogrzewanie zadka, przy pełnej skórze ma to sens zwłaszcza zimą Nie zgodze sie, mam polskory z alcantara, i ogrzewanie fotela zaczyna grzac szybciej niz nawiew. Ostatnio padla mi mata plecow i bardzo mi jej brakuje.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Wpadlo mi w lapki lusterko S line 8K0 857 511 D 4PK z kamera. Ile takie cudo warte? Na alle nie moge znalezc z literka D. Chetny ktos? 3 lapki nie podejda do mojej B8
-
CAGA wykres multitronic
Ciekaw jestem jak rozwiaze sie twoj problem. Sam mysle o chip'ie w multitronicu. Z tego co widze to nei takie latwe
-
Łopatki zmiany biegów
Dokladnie tak, nie ma znaczenia czy D czy S, lopatki na chwile przelacza na tryb manual Dodatkowo warto dopowiedziec, ze nie mozna wrzucic zbyt wysokiego biegu przy malej predkosci. Jest to niejako ograniczone.
-
B8 TrOOOOp
Takie przychodzily oryginalnie do rs? http://allegro.pl/audi-a4-8k-rs-kluczyk-i5923021909.html
-
B8 TrOOOOp
Trzeba "zresetowac" ustawienia i zaadaptowac nowe kola w bodajze menu car lub setup. W B8 nie ma czujnikow w oponach. Cala akcja zajmuje 10 sekund.
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Jesli przejezdzajac paznokciem nie napotykasz na opor, to bez problemu da sie to wypolerowac, tak aby nie bylo sladu po tym.
-
B8 TrOOOOp
Tylko od środka są cztery śruby na torx, jak nie będziesz miał dobrego klucza i za pierwszym razem Ci obróci to już pozamiatane, ja się kiedyś zabrałem za to samemu i potem miałem takiego wkur... że następnym razem nawet nie myślałem żeby samemu to robić a nie boję się mechaniki. Ja zakupiłem ten http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-8k-lift-2012-15-rok-grill-ladny-i5756002200.html Wygląda tak samo, zobaczymy co przyjedzie hehe Przyjechał grill S4, na aukcji na foto był używany w opisie "używany" a przysłali bez znaczków nowy w podróbie, gościu zdziwiony czego ja się czepiam przecież dostałem nowy piękny grill, masakra, odsyłam ... Dzieki za cynk. Czyli te OEM grille z S4 to tez "biale kruki" Kolejny na alle to ten - http://allegro.pl/audi-s4-lift-grill-atrapa-shadow-black-a4-s-line-i5038530777.html Niby ma byc nowy i oryginalny, ale ...
-
firmware 260 dla 3G Basic
Witam, Przegladajac czelusci internetu natknalem sie na wzmianke o firmware 260 dla Basica 3G. Ktos cos slyszal o tym? Zmienia to cokolwiek? Zrodlo niepewne, ale podaje linka https://mega.nz/#F!iJsxkKiA!5cJaZO-NhO9_onhUjMw2iA!SV1SxZZK
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Czyli wyszlo ci niecale 160? Multitronic nie zawodzi po zwiekszeniu mocy? Sam sie zabieram za chip, ale zawsze wpadne na jakis inny genialny zakup, moze na wiosne
-
B8 TrOOOOp
Widze, ze nie tylko ja mam tu watpliwosci. Ten jest w miare, tylko gdzie tu tablice zawiesic?? http://allegro.pl/audi-s4-8k-lift-zderzak-przod-przedni-pdc-i5210274869.html
-
MMI 3G+ 6.22.4
A co to ? Moim zdaniem mowia nam: "Hej, sciagnelismy lewe mapy na torrentach, a tobie je wgramy za 1,5 tys"
-
B8 TrOOOOp
Pany, powiedzcie mi czy to rzeczywiscie z s4? http://allegro.pl/8k0-853-651-s4-lift-i5883092396.html
-
MMI 3G+ 6.22.4
Do wersji low tez sprzedaja. Ciekawi mnie jak robia wizualizacje 3D dla tej navi? http://allegro.pl/naprawa-audi-a4-a5-q5-a6-mmi-3g-basic-mapa-5-21-2-i5884257194.html