Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by sie wmiare szybko znalazło 10 osób to ja sie pisze . A4 b8 lift 2.0tdi quattro CJCA

Opublikowano

Ja tez się pisze ;-)

A4 B6 Q Avant 1.8t (BFB) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam też się pisze passat b6 2.0tdi 140km

Opublikowano

Wiadomo coś czy w tym roku już nic nie będzie?

Opublikowano

Też mnie to interesuje... aktualnie auto mam w remoncie, padło wspomaganie (wąż pękł) i ABSy padają (czujniki), ale to tak 2 tygodnie i ogarnę temat potem już tylko na strojenie auta, więc jak w ciągu miesiąca grupa się nie zbierze to muszę iść indywidualnie ;-(

Opublikowano

Cenowo jak to wychodzi? 

2.0 TDI BLB

Opublikowano

Jak by tam cena wyszła . 1.8T BFB 163 KM jest :

- kat off 

- wydech przelot

-dolot grzybek simota

-kupione wtryski z BEX 

-jeszcze wymienię świece 

Chciałbym wyłączyć przy okazji 2 sondę i pompę SAI  

Dzwoniłem do pro-tune ok. 1000zł coś gadali, dzwoniłem do Zabrza do CTR ale coś tam chyba ok. 1400 zł

To czekam na info  ile Aligator 

Podzwonie gdzieś bo nikt nie pisze ;(

 

Edytowane przez Mariox37

Opublikowano

Ceny masz na 1 stronie tego tematu z podziałem na samochody ;-)
A jeszcze wyżej masz info jaki sterownik posiada dany samochód.

Opublikowano

Do Aligatora się nie dodzwoniłem . Do CTR Zabrze mam dzwonić w poniedziałek i umówić termin cena ok.1300 w tym wył. Pompy SAI i drugiej sondy . Mam cichą nadzieję że na tych modach z 200 wypluje więcej mi nie trzeba ;) to nie jest auto do ścigania po 250kmh ;)

Opublikowano

Daj znać jak wyszło i ile rzeczywiście zapłaciłeś ... Mam podobne mody więc chciałbym wiedzieć jak to wyjdzie ;-))

Opublikowano

Witam

Jeśli jest jakaś lista to chętnie bym się dopisał 

Audi Q5 2.0 TDI, quattro, automat, 170 km- CAHA

Termin ustalony na 24

Edytowane przez Motaba

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.10.2017 o 11:32, ExeQtoR napisał:

Daj znać jak wyszło i ile rzeczywiście zapłaciłeś ... Mam podobne mody więc chciałbym wiedzieć jak to wyjdzie ;-))

No narazie się wstrzymałem z CTR będę robił u kogoś z forum, jak to wyjdzie dam znać może już za tydzień  weekendzie ;)

Narazie jeszcze zmieniłem świece na NGK LASER PLATINUM PFR7Q

 wtryski bex założymy już na miejscu i zobaczymy co będzie ;)

Edytowane przez Mariox37

Opublikowano
W dniu 9.10.2017 o 11:32, ExeQtoR napisał:

Daj znać jak wyszło i ile rzeczywiście zapłaciłeś ... Mam podobne mody więc chciałbym wiedzieć jak to wyjdzie ;-))

Już po modach ;)  Ogólnie jestem bardzo zadowolony ;) Seria wyszła 168KM więc chyba przyczynił się do tego  kat off i wydechy tył przelotowe i duży grzyb Simota, Głowica jest z AJL nie wiem czy to coś daje podobno ma większe kanały dolotowe . 

Przy okazji Galetto w czasie expresowym wywalił pompę SAI ( zaślepka ) + 2 sonda off.

Pełna profeska auto zważone 2 ludków na pokładzie  Po założeniu wtrysków z BEX i kilku korektach wyszło 208KM . Może szło by  coś więcej jeszcze wydusić ale szkoda turbiny bo to  seria i trzeba by kiedyś IC jakiś wstawić , teraz nie będzie pompy wiec miejsce jest nawet na jakiś centralny IC . 

Jest duża różnica w przyspieszeniu z miejsca ( już zimówki ;( więc trakcja zrywa 1-2 ) przy biegu 3 -4 dużo lepiej się zbiera ogólnie bardzo duży pozytyw ;)

Miałem trochę daleko z Gliwic do prawie Lublina ;) ale odwiedzilem rodzinkę w kieleckim to bimber dziś siądzie pod auto ;) jutro dopiero po południu do Gliwic ;)

Polecam Galetto   bo Gość ogarnięty wie co robi itd. Oczywiście wyceny indywidualne ;) link :

https://m.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/

Edytowane przez Mariox37

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolejna grupa na wiosnę czy coś wcześniej? :)

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Weelkoo napisał:

Kolejna grupa na wiosnę czy coś wcześniej? :)

Mogę zapytać ale są jacyś chętni ? Może coś po nowym roku ?

Opublikowano

Ja w sumie jestem chętny niezależnie od terminu ale znając życie, większa ilość chętnych pewno wiosną się pojawi dopiero.

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, Weelkoo napisał:

Ja w sumie jestem chętny niezależnie od terminu ale znając życie, większa ilość chętnych pewno wiosną się pojawi dopiero.

Napiszę do Wojtka jak sytuacja i dam info.

Opublikowano

Ok, w każdym razie mi się nie pali i spokojnie mogę poczekać na większą ilość zainteresowanych (i zdecydowanych) :) 

Opublikowano

a czy można się z BMW podpiąć ? Miałbym w sumie jeszcze ze dwóch znajomych z F10, czyli w sumie byłyby 3 BMW

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
5 godzin temu, Weelkoo napisał:

Kolejna grupa na wiosnę czy coś wcześniej? :)

Jedź indywidualnie i dogaduj koszta, wyjdziesz podobnie cenowo.

Edytowane przez afroo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.