Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, afroo. napisał:

Jedź indywidualnie i dogaduj koszta, wyjdziesz podobnie cenowo.

W sumie nie wiem ile w grupowym by mnie strojenie kosztowało (bo w aucie jest SIMOS chyba)? Cenę indywidualną znam (choć bez powoływania się na forum itp) i jest zgoła odmienna od cen przytoczonych w pierwszym poście :P 

Opublikowano

Ja jestem chętny , ale mnie się pali  :wink:

Opublikowano

Ja mam już wszystko gotowe (auto po naprawie i nowe wtryski na półce), więc wstępnie się pisze jak się zbierze grupa, chyba że wcześniej zrobię indywidualnie.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.12.2017 o 18:31, l.e.s.t.e.r napisał:

a czy można się z BMW podpiąć ? Miałbym w sumie jeszcze ze dwóch znajomych z F10, czyli w sumie byłyby 3 BMW

Mogą być bmw nie ma problemu. W takim razie widzę że dość sporo osób chętnych. Dzwonię do Wojtka i zapytam co i jak.

Opublikowano
37 minut temu, Gibons napisał:

Mogą być bmw nie ma problemu. W takim razie widzę że dość sporo osób chętnych. Dzwonię do Wojtka i zapytam co i jak.

Zadzwoń i daj proszę znać jak to cenowo wychodzi. Dwie sztuki rwd i jeden z xdrive. Wszystko w automatach.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Zadzwoń i daj proszę znać jak to cenowo wychodzi. Dwie sztuki rwd i jeden z xdrive. Wszystko w automatach.

2.0tdi ? 2013-2014 ?

Opublikowano

3x Audi + 3x BMW to faktycznie było by już blisko 10. To w razie czego proszę również o doprecyzowanie kosztu w moim przypadku - A6 C7 2.0 TFSI '12 (CNDB), skrzynia manualna. Z góry dziękuję! 

Opublikowano
  • Autor

myślę że w Poniedzialek bede wiedzial juz co i jak

Opublikowano

też się piszę.  CGLC 13r (mod 2014) Manual fwd

Edytowane przez vaver

Opublikowano
10 godzin temu, Gibons napisał:

2.0tdi ? 2013-2014 ?

F10 2010 automat

F10 2015 xdrive automat

F31 2014 automat

wszystko 2.0 na gnój :) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

F10 2010 automat

F10 2015 xdrive automat

F31 2014 automat

wszystko 2.0 na gnój :) 

ok przez weekend sprobuje ogarnac temat i w pon info dam

Opublikowano

Witam ja również byłbym zainteresowany.

Audi A6 2010 3.0 TDI 240HP Quattro CDYA

 

PS. Jaki byłby koszt ?

Edytowane przez cortez12
dopiska

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, cortez12 napisał:

Witam ja również byłbym zainteresowany.

Audi A6 2010 3.0 TDI 240HP Quattro CDYA

 

PS. Jaki byłby koszt ?

1100-1200zł brutto

Opublikowano

Jakieś wieści? :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Weelkoo napisał:

Jakieś wieści? :)

Miał dać znać dzisiaj czekam.

Opublikowano

witam, 

dopisuję się następny do listy :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hej,

tez bym sie dopisal do listy

BMW F10 306km xdrive automat + intercooler wagnera bym sobie zazyczył

Edytowane przez v_m

Opublikowano

No to grupa potencjalnie zainteresowanych jest spora, okres świąteczny minął więc może coś ruszy w temacie ;) 

  1.  Weelkoo - A6 C7 2.0 TFSI
  2. l.e.s.t.e.r - F10 520D
  3. l.e.s.t.e.r - F10 520XD
  4. l.e.s.t.e.r - F31 320D
  5. mariusz36 - A4 B8 2.0 TDI
  6. ExeQtoR - A4 B6 1.8T
  7. vaver - A4 B8 2.0 TDI
  8. cortez12 - A6 C6 3.0 TDI
  9. Highfly - A4 B6 1.9 TDI
  10. v_m - xxx (-35Xi?) 
Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.01.2018 o 18:02, Weelkoo napisał:

No to grupa potencjalnie zainteresowanych jest spora, okres świąteczny minął więc może coś ruszy w temacie ;) 

  1.  Weelkoo - A6 C7 2.0 TFSI
  2. l.e.s.t.e.r - F10 520D
  3. l.e.s.t.e.r - F10 520XD
  4. l.e.s.t.e.r - F31 320D
  5. mariusz36 - A4 B8 2.0 TDI
  6. ExeQtoR - A4 B6 1.8T
  7. vaver - A4 B8 2.0 TDI
  8. cortez12 - A6 C6 3.0 TDI
  9. Highfly - A4 B6 1.9 TDI
  10. v_m - xxx (-35Xi?) 

Zaczynamy działać. Terminy są albo teraz na styczeń albo poczatek lutego.

Opublikowano
2 godziny temu, Gibons napisał:

Zaczynamy działać. Terminy są albo teraz na styczeń albo poczatek lutego.

Dla mnie bez różnicy także się dopasuje :) Jak możesz potwierdź tylko cenę za A6 C7 2.0 TFSI z MT.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.