Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Możemy to zrobić na przełomie styczeń/luty. Ci którym zależy na już mogą iśc na 1 rzut. Wszyscy potwierdzają ? ktoś chce się dopisać ?

Opublikowano
21 minut temu, Gibons napisał:

Możemy to zrobić na przełomie styczeń/luty. Ci którym zależy na już mogą iśc na 1 rzut. Wszyscy potwierdzają ? ktoś chce się dopisać ?

Ja dwa BMW na już.

F30 2014r 2.0D 183Hp

F10 2010r 2.0D 18x Hp

obie RWD

tylko cenę muszę znać.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

W moim przypadku termin jak najbardziej OK bo ja najchętniej bym się pisał na poniedziałek, a którego to już bez większego znaczenia ;) 

Opublikowano

No ceny by sie zdały. Sie zrobi i tak i tak , ale musze wiedziec ile $$$ przed stara skitrać ;)

Opublikowano
  • Autor

Podam jutro

Opublikowano

Dynosoft ma promocję w styczniu 20% na softy także pytajcie osobiście bo może się okazać, że wyjdzie taniej niż na grupówce. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Regulamin i ceny tak jak wcześniej, jedyną zmiany są ceny za BMW (taniej bo
większość robi już przez OBD), oraz niższa dopłata za remap DSG.

Jeżeli akceptujecie to możnq dzwonić i się umawiać. Terminy najpóźniej do 2
lutego.


1. Promocja obowiązuje jeżeli zbierze się na liście oraz umówi na termin
co najmniej 10 osób.


2. Usługa obejmuje wykonanie diagnostyki, pomiarów przed i po na hamowni
obciążeniowej oraz wykonanie indywidualnego oprogramowania sterującego
silnikiem.

3. Cennik:

Samochody w których można wykonać modyfikację przez złącze diagnostyczne:

Diesel:
- wszystkie silniki, wszystkie marki (którymi się zajmujemy) do 4
cylindrów z jedną turbosprężarką 1000zł
  - wszystkie silniki, wszystkie marki (którymi się zajmujemy) powyżej
4 cylindrów z jedną turbosprężarką 1300zł
- 8 i więcej cyl oraz silniki bi-turbo 1400zł
- ciężarówki 2000zł

Benzyna (grupa VAG):
- 1.8T - (Sterownik ME7) - cena po rabacie 1100zł
- TFSI -  (Sterownik MED9) - cena po rabacie 1250zł
- TSI - (Sterowniki MED17) - cena rabacie 1400zł
- TSI - (Sterowniki SIMOS) - cena rabacie 1600zł
- 3.0TFSI - 1700zł (wliczone dopłaty quattro, automat)

Dopłaty:
+100zł automat,
+100zł 4x4,
remap dsg/s-tronic +200zł (w cenie wliczona dopłata 100zł za automat)

Inne sterowniki i marki - rabat wg indywidualnych ustaleń telefonicznych.

4. Samochody w których w celu wykonania modyfikacji konieczny jest
demontaż sterownika silnikowego - cena z punktu 3 plus dopłata 300zł

Nie jestem w stanie określić z góry czy w samochodach od 2009r trzeba
będzie demontować sterownik czy też nie, właściciele takich pojazdów
muszą być przygotowani na taką ewentualność.

5. BMW - aktualnie większość modeli tuningujemy przez OBD. Cennik:

Diesel - jak w punkcie 3.

Benzyna 1.6T i 2.0T - 1600zł (bez różnych poziomów mocy ECO
PRO/COMFORT/SPORT)
3.0T - 2000zł (bez różnych poziomów mocy ECO PRO/COMFORT/SPORT)

W przypadku konieczności otwierania sterownika +300zł.

6. Wszystkie ceny są cenamni brutto.

7. Promocja dotyczy seryjnych silników (modyfikacja Stage 1), dozwolona
jest  maksimum jedna niewielka modyfikacja mechaniczna- np. większe
wtryski, fmic, niewiele większe turbo. O tym czy modyfikacja klasyfikuje
się jako "jedna niewielka modyfikacja" decyduje DYNOSOFT.

8. Prosimy o przyjeżdżanie sprawnymi pojazdami. W przypadku niemożności
wykonania tuningu (z powodu złego stanu technicznego pojazdu,
przyjechania samochodem już zmodyfikowanym lub jakiejkolwiek innej
niezależniej od DYNOSOFT) wynosi 200zł.

9. Promocja nie obejmuje osób, które kiedykolwiek były umówione w naszej
firmie na termin tuningu i się na dany termin nie stawiły bez
uprzedniego powiadomienia.
 

Tel do ustalania terminów bezpośrednio do Wojtka.

606 34 11 44

od 10-17 od pon do piąt.

Dzwonicie mówicie że jesteście z forum a4 na grupówkę.
 

Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś umówi termin to proszę o info w temacie żebym mógł kontrolować kto jest już umówiony a kto się jeszcze nie umówił. Wrzucę jeszcze info na a5forum

Opublikowano

10.01.2018 10:00 BMW F30

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

10.01.2018 10:00 BMW F30

1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 Styczeń

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Opublikowano

2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14

Opublikowano
  • Autor

1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 Styczeń

2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Opublikowano

1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 Styczeń

2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14

3. Weelkoo - A6 C7 - 15 styczeń godz. 10

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Opublikowano

Wstepnie umówiony na FMIC 16.01. 535XI F10

 

Opublikowano
7 godzin temu, Weelkoo napisał:

1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 Styczeń

2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14

3. Weelkoo - A6 C7 - 15 styczeń godz. 10

4. vaver b8 - 12 sty. 10ta

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Opublikowano
Cytuj

- 1.8T - (Sterownik ME7) - cena po rabacie 1100zł

Cytuj

+100zł 4x4,

Cytuj

4. Samochody w których w celu wykonania modyfikacji konieczny jest demontaż sterownika silnikowego - cena z punktu 3 plus dopłata 300zł

Cytuj

W przypadku konieczności otwierania sterownika +300zł.

Czyli sumarycznie: 1100+ 100 +300 +300 = 1800 ? 

Cytuj

8. Prosimy o przyjeżdżanie sprawnymi pojazdami. W przypadku niemożności


wykonania tuningu (z powodu złego stanu technicznego pojazdu,
przyjechania samochodem już zmodyfikowanym lub jakiejkolwiek innej
niezależniej od DYNOSOFT) wynosi 200zł.

TAK, mam auto po tunigu z przed kilku lat (tunig za czasów innego właściciela w Wa-wie)
Sterownik ma założony dodatkową blokadę w samym sofcie, bo kumpel nie potrafił zgrać swoim programem mapy przez OBD

Pytanie co w takiej sytuacji ?
 

Cytuj

7. Promocja dotyczy seryjnych silników (modyfikacja Stage 1), dozwolona
jest  maksimum jedna niewielka modyfikacja mechaniczna- np. większe
wtryski, fmic, niewiele większe turbo. O tym czy modyfikacja klasyfikuje
się jako "jedna niewielka modyfikacja" decyduje DYNOSOFT

A 2x SMIC (BFB -> BEX) + większe wtryski ?

Edytowane przez ExeQtoR

Opublikowano
  • Autor

Jest telefon podany. Zadzwoń.. poświęć 5 minut i będziesz wszystko wiedział.

Opublikowano

Uzupełniona lista :)

1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 styczeń

2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14

3. Weelkoo - A6 C7 - 15 styczeń godz. 10

4. vaver b8 - 12 styczeń godz. 10

5. v_m - 535XI F10, wstępnie umówiony na FMIC - 16 styczeń

6.

7.

8.

9.

10.

Opublikowano

Witam. 

Można się dopisać do listy BMW F25 3.0d 258PS 2011r?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Cycucds napisał:

Witam. 

Można się dopisać do listy BMW F25 3.0d 258PS 2011r?

Można dzwoń umawiać teramin i pisz tutaj w temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.