Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mistrzostwa Polski - CAR AUDIO oraz Tunning Show


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

Finał Mistrzostw Polski

w Nagłośnieniu Samochodów

Bydgoszcz – Hala „Łuczniczka”, 6-7 września 2008r.

W imieniu Centrum Targowego Pomorza i Kujaw mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w V Wystawie Samochodów Tuningowanych i Sportowych "STS TUNING-SHOW" organizowanej w Bygoszczy w dniach 06-07 września 2008r (Hala Sportowo Widowiskowa „Łuczniczka”).

W trakcie Wystawy odbędzie się Finał Mistrzostw Polski w Nagłośnieniu Samochodów (impreza organizowana wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Miłośników Muzyki w Samochodzie PASCA) oraz finał zawodów Najlepszy Tuning Polski tym razem w zmienionej formule przedstawionej w rywalizacji WOJNA PÓŁNOC-POŁUDNIE.

Podczas Finału MP CAR AUDIO, w każdej klasie i kategorii do startu będzie dopuszczonych maksymalnie 10 zawodników, którzy podczas wszystkich eliminacji odbywających się w trakcie całego sezonu 2008 zgromadzili największą ilość punktów kwalifikacyjnych.

Lista zawodników dopuszczonych do startu w Finale MP jest opublikowana w dziale „Wyniki zawodów – sezon 2008”.

takie cos bedzie ciagle w radiu nawijaja i takie tam ja tam bede bo mam blisko :> i moze wyjdzie jakis maly spot przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...