Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrny sedan by SMS


SMS

Rekomendowane odpowiedzi

to,ze silniczek inny to wiem bo mam założoną lampke z polifta i nie moge podłączyć szybra.


Koledzy jakby ktoś miał podsufitke z sedana polift z szybrem to prosze pisać na priv. Interesuje mnie sam sufit.
Najlepiej zeby byl z przesylka lub z mojej okolicy.
Jutro jade na polerke lakieru.
Koledzy jakby ktos mial to potrzebuje dokladki przedniego poliftowego zderzaka.
Koledzy w tym tygodniu wymieniam sprzeglo i dwumase.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza Ci taki wydatek? Nie wolisz założyć sztywnego koła? Ja też teraz będę zmieniał sprzęgło i postanowiłem że dwumas zostawię a kupię nowe sprzęgło z AWX'a żeby mieć mocniejsze pod swapa na 1.8T. Wychodzi to rozsądnie w kosztach a dwumas na razie chyba jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mbie niestety dwumas padl. A kupilem na raty przez alegro bo koszty niemale ale ja musze miec wszystko sprawne w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to,ze silniczek inny to wiem bo mam założoną lampke z polifta i nie moge podłączyć szybra.

Koledzy jakby ktoś miał podsufitke z sedana polift z szybrem to prosze pisać na priv. Interesuje mnie sam sufit.

Najlepiej zeby byl z przesylka lub z mojej okolicy.

Jutro jade na polerke lakieru.

Koledzy jakby ktos mial to potrzebuje dokladki przedniego poliftowego zderzaka.

Koledzy w tym tygodniu wymieniam sprzeglo i dwumase.

co do samej podsufitki z polifta to na bank nie siądzie Ci przy tylnych słupkach. podejrzewam choć może się myle że przy środkowych też. wiem bo kupiłem tyle słypki z polifta kiedyś i nie dało się ich spasować :wink: jakbyś chciał to jeden poliftowy gdzieś mi się wala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siadzie kolego czyli jest przesunieta podsufitka? Az tak by sie przedlift od polifta roznil? Najlepiej byloby zeby sie wypowiedzial ktos kto robil cos takiego.

W avancie pasuje tylko sruby ida w innych miejscach to wydaje mi sie ze w sedanie tez powinna pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siadzie kolego czyli jest przesunieta podsufitka? Az tak by sie przedlift od polifta roznil? Najlepiej byloby zeby sie wypowiedzial ktos kto robil cos takiego.

W avancie pasuje tylko sruby ida w innych miejscach to wydaje mi sie ze w sedanie tez powinna pasowac.

będziesz miał utopione słupki tylne. podsufitka wcześniej schodzi w dół. bo słupki z polifta są tak jakby bardziej napompowane. ja jak u siebie pakowałem słupka polift do przeliftowej podsufitki to miałem szparę między nimi że kciuka dało się wsadzić :wink: z tego powodu został mi jeden słupek bo miałem zmieniać obydwa ale zmieniłem tylko ten który się rozsypał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill lśni jak nowy :D

a żebyś wiedział. trzeba wiedzieć od kogo kupować. wielkie dzięki za ten grill Al@n

Kpl sprzeglo założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego autko ładne ;) Chwali się , że dbasz o auto i nie zakładasz używanych części. A tak z ciekawości jaki koszty sprzęgła i dwumasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kpl 1600. Dzis zalozylem zderzak przedni poliftowy. Musze jeszcze tylko dokladke do niego znalezc,jakby ktos mial prosze o kontakt. I jeszcze podlaczyc przeciwmgielne. Nie wiecie czy da sie je podlaczyc pod tylne lub jak to zrobic zeby dzialaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka polift

75yzacu6.jpg 367whbn7.jpg

Pasuje Plug n play? Nie mówiąc o przycinaniu podsufitki ;) Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego trzeba pozmieniac piny. Jest o tym temat.

Koledzy narazie nic nie modze bo jest w planach zakup b8.


plany sie zmienily, wpadly 17 felgi


qVU8Qc.jpg



HluBfC.jpg


Nareszcie wpadły alu 17

Edytowane przez SMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ten wzór w tym kolorze strasznie się zlewa, wygląda jak kołpaki... Chociaż może to wina zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gril RS
WP_20150517_12_10_25_Pro.jpg

Czarna ramka grilla

QfQf84.jpg[/img]

Alu 17"

kpuxAR.jpg[/img]

Edytowane przez SMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...