Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stożek 2.0 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czy ktoś z was wymieniał układ dolotu powietrza standardowy na stożkowy jeśli tak jaki koszt i czy jest wyczuwalna moc i jeśli możecie napisać to co polecacie ?

znalazłem w internecie coś takiego , cena jest dosyć wysoka jak za filtr ale jeśli jest warte to może by sie tym zainteresował:

http://www.goapr.com/products/intake_carbonio_b7a4.html\

ma ktoś z was to zamontowane lub coś podobnego?

Opublikowano

Produkt APR można polecić, wszelkie stożki bez dedykowania do 2.0TFSI z góry odradzam

Opublikowano

Ja odradzam wszelkie stożki :decayed:

A jak już musi być stożek to jak najbardziej filtrujący. nie jakieś badziewie z tesco :grin: (ja nigdy stożka nie założę ale to moje zdanie :wink: )

Lepiej przerobić dolot i wydech..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

za te pieniadze to zrobisz tipa pod oryginalny dolot w miejsce filtra Wkladka k&n lub tip plus ori z 3.0tdi + k&n

Opublikowano

Ja mam k&n, odczuwalnej różnicy w mocy nie mam, bo ciezko wyczuć z 2km przy 300+, ale uczucie ze czysto oddycha (pojęcie względne) jest. Jestem pewny ze powietrza mu teraz nie brakuje, uważam za dobre uzupełnienie do wydechu.

Opublikowano

a stozki ITG? ponoc ludziska mowili ze sa dosc dobre

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam k&n i po za syczeniem powietrza nie zauważyłem żadnych zmian he :)


Ale to z Twojego linku świetnie wyglada.

  • 1 rok później...
Opublikowano

a stozki ITG? ponoc ludziska mowili ze sa dosc dobre

Tez tak slyszalem , niektorzy widze maja zamontowane na forum same stozki,grzybki itp ale do tego trzeba jeszcze "izolacje"od cieplego powietrza ... dlatego lepiej zrobic to wszystko porzadnie,szkoda KM :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 26.06.2014 o 20:22, gregor10 napisał:

Produkt APR można polecić, wszelkie stożki bez dedykowania do 2.0TFSI z góry odradzam

Pewnie dobry bo firma renomowana i z historią ale ta cena...Dlaczego odradzasz doloty uniwersalne, nie dedykowane do 2.0 TFSI Przecież tu też siedzi zwykły stożek tylko w dobrej i fajnej obudowie... no chyba że się mylę? Ja szukam czegoś takiego do 1.8 TFSI i niestety niczego dedykowanego oprócz APR nie znalazłem...Może jesteś w stanie coś polecić co się nada i nie będzie aż tyle kosztować?

Mam na oku dwa poniższe:

http://www.dexcraft.pl/uklady-dolotowe/1971-airbox-dexcraft-uniwersalny-dolot-powietrza.html

http://www.pipercrossfiltersusa.com/fastroad/products_universal.asp

 

Edytowane przez bladzio1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.