Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)


buuuury

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałbym nad zmianą kierownicy :)

Cały czas myśle ale jest kłopot bo nie mogę odkręcic poduszki ktoś wczesniej chciał naprawic klakson i wyrobił śrubę i imbus przeskakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj większy wbić w nią imbus może tak dasz radę,a jak ci ten grajek gra co go tam widzę bo ja poleciłbym ci alpaina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj większy wbić w nią imbus może tak dasz radę,a jak ci ten grajek gra co go tam widzę bo ja poleciłbym ci alpaina

te radyjko było z samochodem oglnie ma karty , usb i narazie starcza do tego wzmak i sub 15" i przez to musze ogarnac tył bo trzeszy blacha jak cholera az wstyd

Imbusem odkręcasz poduszkę? Tam jest Torx 30 bądź 35.

sory za błąd chodziło własnie o torx ;) a temat trochę cieżki bo miejsca tam jest mało i nie wiem co z tym zrobić chciał bym odkręcić ze względu ze ktoś sobie z tym nie poradził i przez to dał osobny przycisk klaksonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny po kolejnej przerwie ;)
Autko miewa sie dobrze cały czas do przodu ;)

W ostatnim czasie :
- Delikatny dzwon w dupala ;/ (lewa strona dostała buda troche naruszona ) ale po kłopocie znalazłem zderzak w kolorze za grosze w stanie lepszym od mojego ;)
- Leży w domu juz Radio Audi Chorus (potencjometr nie hula tak jak trzeba ) plany to odseparowany zestaw .
- Gała polift

- Założone springi MTS Technik -40/-40
- Wahacz prawy dolny tył
- Prawa osłona przegubu
- Olej mobil 15w40
- Stożek

- Przyciemnione kierunki tył

- Ledy w podświetlenie tablicy
- Zimowki 195/65 R15

Ogolnie wszystkie tematy ktore wymieniałem typu zawieszenie , naped były jeszcze oryginalne Audi ;)
I to chyba tyle : ) a tu kilka zdjec prawdopodonie ostatnich przed zima :)


35n4sno.jpg
ih318h.jpg
2eatobc.jpg

jsohds.jpg
24y1xt3.jpg2j2drbr.jpg

Edytowane przez buuuury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba. Daj okladne foto obrysowek i napisz jak robiles. Moze jakies male foto story? Dla mnie sprytnie to wykombinowales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcia obrysów niestety nie robiłem żadnego foto story jest to zrobione po najmniejszej lini oporu :)
Ogólnie kierunki są obklejone folą pomarańczowoą oraz przyciemniająca do reflektorów z tyłu klosza w miejscu widocznym na zdjeciu zrobilem otwor średnicy najmniejszej żarowki 12v jaką udało mi sie zdobyć a wszystko podłaczone jest zamiast swiateł pozycyjnych z przodu (tak wiem wladzy moze to przedzakdzac :P) ale jezdze juz tak dosyc długo i jak na razie nikt sie nie przyczepil :P i tak to wyglada :
2m6s845.jpg
vhw8xd.jpg1i6g2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ładnie autko siadło na -40. Jak przyjdzie większa felga z dobrym odsadzeniem to zrobi robotę.

Właśnie mam zamiar kupować springi AP -40/30 i oby siadło podobnie jak u Ciebie.

Powodzenia w modach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poraz kolejny odswieżam temat nowymi modami mimo zimy
- 3 ramienna Kiera
- Lampy tył 2 lift
- audio
-gała lift
- podświetlenie środka lift

-

Jakies sugestie dotyczace dekorów ?

foty:
rswwhg.jpgwi3adh.jpgsvskshg.jpgnv790g.jpg4uh315.jpgajwk5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu tył lepiej wygląda stożek wywal i lepiej ori pucha do filtra wsadź a do tego włóż wkład PIPERCCROSA i zalej go olejem motul 6100 10w40 i będzie git a nie tym syfem mobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalałeś z resztą pełen mineralny nie wiem czy to takie dobre no ale twoja sprawa


a tak ogólnie psiarnia się nie czepia za tą folię na przednich lampach miałeś już jakąś kontrolę drogową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalałeś z resztą pełen mineralny nie wiem czy to takie dobre no ale twoja sprawa

a tak ogólnie psiarnia się nie czepia za tą folię na przednich lampach miałeś już jakąś kontrolę drogową

przy nastepnej wymianie zaleje motulem a co do kontroli to bylo ich juz troche i ani do foli ani do obrysów nikt sie nie czepiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie żle,dobrze wiedzieć


coraz fajnie wygląda te twoje auto


co do sprzętu to doradziłbym ci grajka włożyć ALPINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...