Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duże spalanie


adamooldzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie ;) Od jakiegoś tygodnia Audi-czka zwiększyła swoje zapotrzebowanie na paliwo :kwasny: ok 14.5L na 100km :facepalm: gdzie wcześniej max 10l... Nie wiem co to może być proszę o pomoc, podpinałem się do Vaga i na kompie nie ma błędów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś cały układ, filtr paliwa czy coś gdzieś nie kapie?? Jakby duży ubytek, to by się pewnie zapowietrzał:kwasny: Może świece. Tankowałeś na innej stacji niż zwykle?? 4L/100 km to trochę duża różnica jak na to co wypisałem ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece zmieniałem 3000km temu ;) cały układ jest szczelny , tankuję cały cały czas na jednej stacji Jet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić funkcjonowanie obecnej sondy ?

---------- Post dopisany 17-07-2014 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2014 at 23:25 ----------

ponawiam pytanko jak sprawdzic funkcjonowanie obecnej sondy ? i czy taki emu rozwiązał by problem -> Uniwersalny Emulator Sondy Lambda L (Sonda 1V, 5V) (4396232803) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgląd na oscylację sondy sprawdzisz vagiem, jak to zrobić to niestety koledzy muszą się wypowiedzieć. Nie neguję skuteczności działania tego śmiesznego emulatora ale jeśli chcesz zastąpić tym uszkodzoną sondę na stałe to powiem Ci jako kolega z forum że bardziej profesjonalnej oszczędności to na tym forum jeszcze nie spotkałem :grin: Uniwersalne sondy lambda też nadają się do worka na śmieci. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym emu chciałem przelatać z msc czasu ponieważ obecnie jestem w Angli nie mam garazu kluczy itp a to bym sobie zamówił i zamontował bez większego problemu w tym sęk ;p

Jak sprawdzić za pomocą vaga sprawność sondy ? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja kiedys miałem taki przypadek że palił więcej wymieniłem filtr powietrza i wruciło do normy ale to był u mnie przypadek taki ale klimka robi też swoje nawed jak się załacza ją co jakiś czas :) w czasie jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...