Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Centralny zamek nie działa


wasior

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, co może być wstępna przyczyną uszkodzenia centralnego zamka nie reaguje na pilot i jak wkladam kluczyk w drzwi też nie otwiera pozostałych kupiłem to auto z uszkodzonym tylnym zamkiem (włamanie) nowy zamek z kluczykiem idzie do mnie z alle*** wiec bedzie w tym tygodniu moją audi a4 avant 96 1,9tdi 110ps mam od tygodnia jestem tu nowy dziękuje za wyrozumiałość pozdrawiam serdecznie Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zrobic tak .... łapiesz kogos z takim samym autkiem i robisz podmiane wymotowanie jej to moment i wiesz wtedy na czym soisz ja tak zrobiłem i teraz jestem pewien ze to pompka ale moze jeszcze pomoze jej przelutowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie z mojego centralnego nie udało się nic zrobić niestety i dziś kupiłem za 30zł zamek od a8 chyba od a8 (8L0 862 257Q) wiem że na 100% sprawny tylko moje pytanie brzmi są 3 kostki (2białe i jedna czarna myślę że zasilająca) gdzie się wpiąć żeby podać zasilanie?? bo w mojej starej pompce była duża fioletowa kostka co podała tylko + i -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, wymieniłem ten wirnik i dalej to samo - pompka cały czas pracuję i nic sie nie zamyka

sprawdz rurki doprowadzajace powietrze,a raczej ich szczelnosc-idz pokolei rurki,zamek/zamki,potem zobaczysz gdzie jest przyczyna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...