Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DZIWNE STUKANIE w okolicy sprzęgła?????


dabek2420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwny problem przy odpaleniu auta mam dziwne stuknięcie lecz nie zawsze w okolicy sprzęgła tak się sam domyślam :facepalm: także nieraz przy zmianie biegów lecz żadko się to pojawia. Myślałem na początku że może to tłumki stuka o budę auta podczas rozruchu lub coś się odkręciło ale byłem u mechanika i wszystko jest ok a na złość podczas odpalania nic nie stukało myślałem ze jest ok ale problem się odnawia myślę ze to dwumasa? Lecz dziwi mnie to bo skrzynia biegów pracuje perfekcyjnie, sprzęgło się nie ślizga, podczas ruszania jest ok zdarza się jak stoję długo w korku to przy ruszaniu muszę dodać więcej gazu bo troszkę szarpie. Przebieg w auce 290 000 km czekam na wasze opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny probl3m przy zmianie biegownCZASAMI slysze jakis stuk w okolicy skrzyni ale podobnie jak u kolegi nie widze zadnych innych problemow ze skrzynia, sprzeglem czy dwumasa. Dodam ze stuki te sa czasami przy zmianie biegow z 2 na 3 lub 3 na 4 a prz odpalaniu silnika nie ma takowych stukow. Przebieg 179.000. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przeguby wewnętrzne.

Można sprawdzić podnosząc auto i kręcić półośką jakie ma luzy.Luz może być właśnie na przegubie lub w skrzyni na mechanizmie różnicowym.

Dodatkowo do sprawdzenia poduszki silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...