Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klimatyzacja


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem robiona klime, tj przewód miałem walnięty więc został naprawiony i klima nabita. Wszystko było ok. Pojechałem na wakacje i też było ok. Ale...w dzień powrotu właczam klime bo upał a tu nic...nie chłodzi.... i meczyliśmy się tak całą drogę z otwartymi oknami. Od tamtej pory nie chłodziło. Dziś pojechałem tam gdzie mi to robili i o dziwo chłodzi. Z tym że dzis pada i jest 15 stopni na zewnatrz, a jak było powyżej 24 to już nie chłodziło. Mam niby podjechaćdo nich jak będzie upał żeby to sprawdzić ale pytanie mam do was. Wiecie może dlaczego tak mi się stało i co może być nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpinali. Moze jak bedzie upal i nie bedzie chlodzilo to podlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z klimą w moim a4 byłem w serwisie uzupełnić płyn do klimy niestety nie udało się gdzieś przeciekał panowie stwierdzili że wężyk, podjechałem do jednego znajomego kolegi sprawdził wszystko i okazało się że to 2 rurki pod silnikiem prowadzące są dziurawe i podróżowanie w upalne dni staje się trochę męczone

i mianowicie chodzi mi jak one się nazywają ?? bo szukałem na alledrogo i nie za bardzo wiem o które chodzi i jakie to są prosiłbym o małe info z góry dziękuje :)

PS jeżeli źle zamieszałem posta proszę panów moderatorów o przeniesienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpinali. Moze jak bedzie upal i nie bedzie chlodzilo to podlacza.

sprawdz VAGiem cisnienie w układzie

jak bedzie ok 8 barów i gdy wciskasz włacznik klimy na panelu i nic sie nie zmienia to masz do wymiany

zawór w kompresorze, koszt ok 200zł plus opróznienie układu, wymiana zaworu i uzupełnienie czynnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj włączyłem klimę po roku nieużytkowaniu i nie działa. Przy uruchomionym silniku i włączonej klimie coś syczy w ścianie grodziowej, czy to jest normalne?

m3nbepztveze.jpg

Może skończył się czynnik, jutro pojadę doładować.

Czy to syczenie jest normalne?

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 23:43 ----------

Byłem doładować czynnik, miałem tylko 40g. Teraz wszystko działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...