Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Oszukać czujnik automatycznego włączania świateł


maciejusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dokładnie ten sam problem co kolega MrWho

Sorx za odgrzebanie tematu...

mam zwykłe światełka nie xenon.. przestawiłem kodowanie z 00001 na 00002 i teraz po przekręceniu stacyjki, i w pozycji 0 włącznika świateł palą mi się z przodu postojówki

Czyli coś chyba nie tak :) Pytanie czemu?

Czy ktoś ma dokładne kodowania modułu świateł dla B6? Takie jak tu do passata : http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=412039&postcount=55

.

Dziś próbowałem zmieniać z 00001 na 00002 i to samo. Postojówki się palą i lipa :wallbash:

Za wszelką pomoc dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to kodowanie jest do bixenonow w b7 ze swiatlami dziennymi. jesli chcecie zeby wam sie palily swiatla cały czas trzeba zmienic kodowanie np na kanadyjskie albo USA jesli chcecie zeby sie wam paliły dodatkowo kierunki przednie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorx za odgrzebanie tematu...

mam zwykłe światełka nie xenon.. przestawiłem kodowanie z 00001 na 00002 i teraz po przekręceniu stacyjki, i w pozycji 0 włącznika świateł palą mi się z przodu postojówki

Czyli coś chyba nie tak :) Pytanie czemu?

Czy ktoś ma dokładne kodowania modułu świateł dla B6? Takie jak tu do passata : http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=412039&postcount=55

Gdzie dokladnie to zmianiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorx za odgrzebanie tematu...

mam zwykłe światełka nie xenon.. przestawiłem kodowanie z 00001 na 00002 i teraz po przekręceniu stacyjki, i w pozycji 0 włącznika świateł palą mi się z przodu postojówki

Czyli coś chyba nie tak :) Pytanie czemu?

Czy ktoś ma dokładne kodowania modułu świateł dla B6? Takie jak tu do passata : http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=412039&postcount=55

Gdzie dokladnie to zmianiles?

odświeże kotleta bo mam ten sam problem po zmianie na kanadyjskie świeca tylko postojówki a na USA nic sie nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w zaleznosci jaki Modul jest HIGH czy LOW :) A kodowanie jest takie dla przypomnienia :wink4:

wchodzimy w MCE 09

# ? 0 xxx: czujnik światła

* 0 = Light Sensor not installed 0 = czujnik światła nie jest zainstalowany

* 1 = Light Sensor installed 1 = Czujnik światła zainstalowane

# 0x?xx : Trailer Hitch 0x: xx hak holowniczy

* 0 = Trailer Hitch not installed 0 = Trailer Hitch nie jest zainstalowany

* 1 = Trailer Hitch installed 1 = Trailer Hitch zainstalowane

# 0xx?x : Headlights 0xx: x Reflektory

* 0 = Halogen Headlights 0 = reflektory halogenowe

* 1 = Xenon Headlights 1 = reflektory ksenonowe

# 0xxx? : Country 0xxx: Kraj

* 1 = Rest of World 1 = Reszta Świata

* 2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark) 2 = państw skandynawskich (Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania)

* 3 = USA 3 = USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B6 z 2003 roku , wsadziłem włącznik z AUTO z końcówką 531B . Jest cały czas ustawiony w pozycji AUTO i po właczemiu zapłonu po ok 3- 4 sekundach włączają się światła mijania. Przez ten czas bez problemu uruchamiam silnik i jest OK. Wyłączam zapłon - światła gasną. Nie mam włącznika DRL tylko standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...