Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q


sebek

Rekomendowane odpowiedzi

u nowickiego, na jakie pakiety sie zdecydowales?

jak to wyszlo w piniondzu ? :wink:

O szczegóły techniczne trzeba by zapytać Pawła:) Generalnie położył mi powłokę ochronną, która jest nowością na naszym rynku i w sumie moje autko dostało ją jako pierwsze. A co do ceny to było po zniżkach i znajomości więc trzeba by się indywidualnie dowiadywać.

Dopytam jeszcze Pawła co i jak i zamieszczę tu jakieś info

Tutaj mam opis od Pawła co było zrobione:

"

Robiona była pełna korekta lakieru, czyli pakiet "Jak z salonu" z naszego cennika http://jak.pielegnowacauto.pl/oferta/uslugi/ Lakier nie był w najgorszym stanie, ale jest to twardy lakier więc samo odświeżenie nie dałoby zbyt dobrych rezultatów. W czasie korekty zdejmowaliśmy również znaczki z tylnej klapy oraz klamki, żeby móc móc dojść w te trudno dostępne miejsca.

Jako zabezpieczenie lakieru poszła koreańska powłoka Pomponazzi. Póki co nie mamy jej jeszcze w oficjalnej sprzedaż, ale jej aplikacja będzie kosztowała w granicach 1800-2200zł (ta kwota jest doliczana do ceny korekty lakieru). Jej przewagą jest to, że są dodawane osobne utwardzacze niczym do lakieru samochodowego icon_smile.gif Dzięki temu jest w stanie się bardzo dobrze utwardzić. Jest jedyną powłoka jaką używaliśmy do tej pory, która pozostawia bardziej śliską powierzchnię od wosków naturalnych, co nas bardzo zaskoczyło icon_smile.gif Przewidywana trwałość do 2 lat. Zobaczymy jak to będzie w praktyce icon_smile.gif Jesteśmy zwolennikami wosków naturalnych ponieważ potrafią niesamowicie podbić głębię lakieru (dać efekt mokrego, lejącego się lakieru), w przeciwieństwie do powłok które dają zazwyczaj szklisty efekt. W przypadku Pomponazzi efekty nas bardzo mile zaskoczył ponieważ dał bardziej woskowe wykończenie.

Oprócz tego zdjęte były koła w celu wymycia nadkoli i felg. Felgi zabezpieczone powłoką Tac System Quartz Magic. Mycie silnika i zabezpieczenie elementów komory silnika. Na szybach wylądowała niewidzialna wycieraczka 4Nano Premium Vision. "

Sebek w którym miejscu mierzyłeś te wymiary że wyszło Ci 25cm jakbyś mógł zmierz przez środek felgi od podłoża do błotnika w pionie będę wdzięczny

zmierzyłem to ponownie i wychodzi z tylu 66,5cm, a z przodu 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba

rzuc mi info na PW

zakladam ze to "po znizkach i znajomosci" itd itp bedzie stanowilo cenowa baze wyjsciowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

mam pytanie, widze że masz w wyposażeniu "poduszki boczne w oparciu tylnej kanapy" - airbagi w boczkach tylniej kanapy

możesz podzilic się kodowaniem i typem sterownika Airbag-15 ?

chodzi o ten fragment loga:

Address 15: Airbags (J234) Labels: 8K0-959-655.clb
Part No SW: 8K0 959 655 L HW: 8K0 959 655 L
....................

No fault code found.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym Ci pomogl ale nie mam softu. Przy nastepnej okazji moge to sprawdzic:)

Chyba ze masz sprzet i jestes z okolicy?

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejne mody...zaciski 320mm już są w domu, czekam jeszcze na przewody w stalowym oplocie... :)

Brika dostała dziś nowe hamulce 320 mm, klocki Ferodo, przewody w stalowym oplocie oraz płyn hamulcowy ATE TYP200 :)

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz sie mnie, to idziesz w dobra stronę, :D teraz czas poszukać turbinki mocniejszej :P za dobre rady stawiasz łychę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysle;)
Ale przyznaje ze jeden z lepszych modów jakie zrobilem! Zrobiłem dziś 500km, hamulce się dotarły i jestem mega zadowolony ze zmiany! :)

Zimowy setup gotowy...zarzucilem zimowki i gumowe dywaniki:P

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...