Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PRZEWORSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dibo musimy się jeszcze zjechać wieczorem pokażę Ci jak świecą teraz moje hidy na twoich przetwornicach.

Powiem tak. Dają nieźle na niebiesko. Palniki mam te same co były.

W ogóle może się wreszcie umówimy w Psku na jakiś mały spot co...

Opublikowano
  • Autor

Ja nie widzę problemu, tylko późnym wieczorem bo prędzej nie dam rady.

Opublikowano

no właśnie Panowie, zróbcie jakiegoś spota to i ja się pojawię :)

Opublikowano

:hi:

jak wieczorkiem to też znajdę czas :good:

Opublikowano

nachwaliłem.dzisiaj mi znowu błąd wywaliło i zawieszka modułu. a co do spota to jakiś termin umówić oczywiście wieczorem.

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej smiley Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył .

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych tongue4

Opublikowano

chętnie bym przybył - gdyby nie odległość :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie .

Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 .

Parking przy Dyskotece 'Bogacz'

Serdecznie Zapraszamy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

jedzie ktoś z przeworska na spocik do rzeszy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy w Przeworsku jeszcze odbywają się jakieś spotkania / mini zloty?

Opublikowano

Kolego chyba nie :decayed: Masz ochotę przyjechać z Wrocka do Przeworska na spota? :decayed:

Opublikowano

Kolego, pochodzę z Przeworska. Tam się chcę przeprowadzić i fajnie by było, gdyby spoty się tam odbywały. Tym bardziej, że będę miał do Mirka sprawę :D Trzeba mi będzie zrobić fis do pełna i tempo .

Opublikowano

nie ma problemu ale najlepiej w zimie bo teraz z czasem krucho :)

a co do spotów to czasem się spotykamy na dwa samochody ale wszystko z przypadku :wink4:

Ludzie zapracowani ciężko się umówić.

Opublikowano

zróbcie spota a wpadne z miłą chęcią :)

Opublikowano

Mirek - ja teraz wożę się tym srebrnym Audi, którym Wojtek kiedyś jeździł. Braciszek się potem do niebieskiego Avanta z multi przesiadł ;) Auto więc pewnie znasz.

Opublikowano

pewnie. Ano Wojtek mówił że brat jeździ srebrnym. I nawet mi kiedyś o Fisie mówił ale u mnie ciężko z czasem więc jak coś to zbieraj graty i kiedyś poskładamy.

Opublikowano

Czy na pewno wystarczy tylko manetka?

Kilka miesięcy temu dzwoniłem do Audi Centrum Wrocław w tej sprawie. Uprzejmy pan powiedział mi że:

1. manetka w ACW kosztuje 290pln

2. w moim aucie nie można założyć samej manetki bo zegary nie mają takiej opcji. Pytam więc ile zegary. Pan na to że coś ponad 2000pln

3. Do tego w zegarach jest immobiliser więc do tego przekodowanie też ileś tam

Po tej rozmowie zgłupiałem bo tutaj ludzie pisali, że wystarczy tylko manetkę zmienić. Jak to więc jest?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.