Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PRZEWORSKIE


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, zlot był nieziemski. Było nas 3 - TRZECH! Aż, lub tylko - z tego co się oriętuję, zloty FSO przyciągają więcej ludzi. Drodzy Państwo - proponuję, aby w przyszłą niedzielę powtórzyć zlot. Tym razem jednak, proszę aby wszyscy sprawdzili swoje pojazdy i kalendarze dzień wcześniej. Samochody z uwagi na warunki atmosferyczne, nie muszą i pewnie nie będą lśnić więc nie ma co się migać i zasłaniać brudnym autem. Nasze auta są do używania więc zawsze będą trochę brudne. Liczy się obecność i chęci.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem samochodem do domu? Będę pierwszy, który zadzwoni na policję i zgłosi takiego delikwenta. Nienawidzę pijanych kierowców.

Myślę, że na wiosnę lub latem można by zrobić jakieś grillowanie na placu Mickiewicza. Na chwilę obecną, trzeba pomyśleć nad czymś innym. Piwo - tak ale bez aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mały spocik za nami połączony z rezaniem fisa. zimno jak cholera nóg nie czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa działa. Podziękował baaardzo. Teraz jak widzę to spalanie to mnie przerażenie ogarnia. Albo zawyża albo faktycznie spala jak 3.0TDI :/ Dziś pewnie z Wojtkiem czmychnę do Rzeszowa to zobaczymy jak na trasie będzie to wyglądało.

Mirek, ja też nie czułem ale potem dwie pary skarpet na nogi gorąca herbata i jakoś doszedłem do siebie ;) Więcej zabawy będzie z tempomatem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pojawię jak mi wreszcie wóz nie będzie niespodzianek sprawiał.

ale delegacja była tzn Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Chłopaki . :hi:

Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Chłopaki . :hi:

Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp .

a to kombi jest bo potrzebuje coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odświeżymy temat i zrobimy wreszcie coś w Psku ? Już dawno nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy coś ? Jak będą chętni to na tym weeku można się zgadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat, ale zapytam tu bo ludzie z okolicy.

Dajcie namiary na jakiś dobry godny zaufania serwis w okolicach Przeworska.Chcę wymienić plecionkę,wyciąć kata,zmienić olej itp.Nie chcę oddawać swojej a4 1.9TDI byle komu.Nie mam rozeznania jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...