Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zwykle A4 B5 1.9TDI AJM 17", Program

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ;) Audi kupiłem w opłakanym stanie , mianowicie: zawiecha do remontu, maglownica, klima, blacharka wszystkie tłumiki. Wszystko było w opłakanym stanie , bardzo zaniedbany. Oczywiście wszystko zrobione na tip top :D autko miało też swe plusy ;P Silniczek suchutki, autko dynamiczne, małe spalanie jednym słowem idealny na programik :P O wypadkowości wiem tyle że miał 4 elementy malowane po 500 mikronów każdy. Nie mam dokładnych zdjęc z teraźniejszego wyglądu ale na pewno będą. Tutaj troche z wypasu, który jest skromny:

- 4 el szyby
- el skladane, regulowane i podgrzewane lusterka
- air bag x4
- klimatronik
- alu 17"
- zawias 1BE
- el lędźwia w fotelech
- białe podswietlenie zegarow
- schowek na narty
- pakiet światło
- scyzoryk z pilotem z domykaniem i otwieraniem szyb
- pol fis

plany:

- program na około 145 KM w sierpniu u pgt z naszego forum ZROBIONE
- przyciemnienie szyb
- gwint
- pelny fis
- lepsze audio ZROBIONE

- out napisow na klapie ZROBIONE



no i chyba wszystko, chociaż pewnie o czyms zapomniałęm :wink:

a tu fotki

zud4don9.jpg

t7wwqt38.jpg

tbgy4v58.jpg

Edytowane przez Prezes870

Opublikowano

Z tym spalaniem 5l/100 to niezły ubaw mam (-:

Opublikowano
  • Autor

Na 195r15 takie miałem i nic trudnego takie osiągnąć ;]

Opublikowano

Ja swoim AJM-em jadąc do Włoch z prędkościa max 120km/h na 17" z klima to wyszła mnie jakieś 5L, na ok 30L zrobiłem 600km :decayed: Co do Twoich dokładek to progi nie pasują ale podoba mi się tylna dokładka. Z czego te dokładki na zderzakach masz?

Opublikowano

te progi są okrutne :facepalm: niczym z Calibry

Opublikowano
  • Autor

Na żywo o wiele lepiej się prezentuje :P wiem ale miałem komplet zderzaków z listwami i zalozylem :) a z czego to nie powiem ci bo już kupiłem gotowca w kolorze ;]

Opublikowano
te progi są okrutne :facepalm: niczym z Calibry

dokładnie :thumbdown: jeszcze tylko lotki brakuje :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie no bez jaj chłopaki :P

Opublikowano

jak zakładać progi to tylko ori S4

Opublikowano
Nie no bez jaj chłopaki :P

nikt tu sobie jaj nie robi

Opublikowano

pakiet laminat powinien opuścić tego trumniaka i bedzie znacznie lepiej jak oem-owe dokładki walniesz w kolor i ew. przód zespawasz a tył zespawane pdc i bedzie lalunia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Skoro tak mówicie. Razem z programem zrobię jak mówisz.

Opublikowano
pakiet laminat powinien opuścić tego trumniaka i bedzie znacznie lepiej jak oem-owe dokładki walniesz w kolor i ew. przód zespawasz a tył zespawane pdc i bedzie lalunia :wink:

Faktycznie progi d*py nie urywają,ale z tego co widzę to jest to cały pakiet MS Design,więc nie taki znowu laminat:P

Opublikowano

to jest jakaś różnica w dokladce tylnej pdc a zwyklej w polifcie, chodzi mi o kształt?

Opublikowano
to jest jakaś różnica w dokladce tylnej pdc a zwyklej w polifcie, chodzi mi o kształt?

tak jest kolego :wink: pdc jest bardziej wyprofilowana bardziej odstaje no i ładniejsza :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po czasie :) W audi od miesiąca jest programik na 145PS :D Autko nie do poznania. A teraz mam pytanie do was. Za 2 tygodnie daje do lakiernika no i te progi te plastikowe wek. Mam pytanie w jaki kolor te felgi co mam na niej ( nie znam nazwy :( ) powalowac, jaki by pasował?

Opublikowano

jak wrażenia po zrobieniu programu? masz jakiś wykres? :)

Opublikowano
  • Autor

4o3xv6pf.jpg

Cossik takiego wyplulo :)

Opublikowano

ładnie :) też sie przymierzam do programu.

jakieś spostrzeżenia co do spalania?

Opublikowano
  • Autor

Mysle ze spalanie zostalo na takim poziomie jakim bylo :) Srednio pali 6 - 6.5 L/100 KM.


A no i nie zastanawiaj sie tylko jedz i niech dlubią :) Kazdy dzien bez programu to dzien zmarnowany :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.