Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szary dymek z kartek nawiewu


arnold27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.dzisiaj jadac na wlaczonej klimie nagle zaczol leciec delikatnie szary dymek.spotkal sie ktos z takim problemem?tylko na wlaczonej klimie tak sie dzieje.prosze o porade bo nawet nie wiem od czego zaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dymek lecz para :wink: spokojnie nic sie nie dzieje czasem tak bywa w upalne dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś zapaszek był wyczuwalny?

Tak, poczulem jakis dziwny zapach.bylem u kolesia co zajmuje sie klima i powiedzial ze nagrzewnica gdzes jest rozczelniona i trzeba zrobic wymiane.jest cos prawdy w tym:facepalm:?

---------- Post dopisany 15-07-2014 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 12:56 ----------

Nikt sie z czyms takim nie spotkal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem.... zbieraj kasę jeśli to nagrzewnica.... są dwa warianty naprawy:

1. Nagrzewnica + naprawa w warsztacie pewnie coś ok 400-500zł sobie zarzyczą :doh:

2. Sam rozbebeszasz deskę i wymieniasz nagrzewnicę to pewnie dasz do 100zł za nagrzewnicę a reszta do ogarnięcia :whistling:

Nie masz mokro pod schowkiem strony pasażera? Jeśli już o zapachach mowa, to płyn pachnie tak słodkawo, jest taki mdły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem.... zbieraj kasę jeśli to nagrzewnica.... są dwa warianty naprawy:

1. Nagrzewnica + naprawa w warsztacie pewnie coś ok 400-500zł sobie zarzyczą :doh:

2. Sam rozbebeszasz deskę i wymieniasz nagrzewnicę to pewnie dasz do 100zł za nagrzewnicę a reszta do ogarnięcia :whistling:

Nie masz mokro pod schowkiem strony pasażera? Jeśli już o zapachach mowa, to płyn pachnie tak słodkawo, jest taki mdły ...

Wlasnie mam such a zapach to raczej tapi smierdzacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ojca w passacie od 8 lat na klimie leci czasami mgiełka w kratek i wszystko jest ok :wink: u siebie nie zauważyłem tego, ale nie wykluczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mówię że na 100% nagrzewnica :decayed: szczęściarze, u mnie lało pod nogi i to w grudniu jakoś :facepalm: pod nogami lodowisko, ogrzewania nie włączysz bo mgła w środku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgielka by mi nie przeszkadzala gdyby nie ten zapach.chce sie najpierw tu czegos dowiedziec zanim wypatrosze audiczke.nie wspomne o kosztach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień póki masz czas, potem walnie w najmniej odpowiednim momencie i będzie płacz. Jak masz trochę pojęcia i czas to wymienisz sam. Jak robisz sam to tylko 100 na nagrzewnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień póki masz czas, potem walnie w najmniej odpowiednim momencie i będzie płacz. Jak masz trochę pojęcia i czas to wymienisz sam. Jak robisz sam to tylko 100 na nagrzewnicę

Tak,ale czy to na 100% nagrzewnica?wczoraj jadac wloaczylem klime i dopiero po prawie 10 km zaczelo syfic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...