Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] N75 schemat podłaczenia, kilka pytań


pietrek505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie, dziś sprawdzałem drożnośc przewodów w mojej niuni czy nie ma żadnych pęknięć załamań dziur itd, tak sprawdzałem sprawdzałem i wydaje mi się że coś pomyliłem z przewodami tzn pomieszałem z podłączeniem, ponieważ nie słychać wcale gwizdu turbiny sztanga nie pracuje, w Vagu wyrzucił oczywiście błąd 575 słynny noultalf były robione wcześniej logi i kolega spanky zalecił właśnie posprawdzanie itd... Po wszystkim właśnie jak napisałem wyżej nie słychać gwizdu turba, wyrzuca bład 00553 (Czujnik masy przepływu powietrza – G70).. Poprosił bym o jakieś schemaciki.. poniżej daje rysunki i parę pytań pod nimi:

n75yb6.jpg

tutaj jak Ja mam podłączone tam gdzie nie wiem od czego miał iść przewód to nie wiem od czego od jest i czy tam nie miał być czasem przewód który idzie nad sztanga?

Ps: trójnika przez ó zamkniete :P

schematvn0xp6.jpg

a Tutaj schemacik który znalazłem na forum, ale jest on nie kompletny z tego moje pytanie związane z zaworkiem zaznaczonym na czerwono jest on jedno stronny, moje pytanie w która ma iść powietrze od N18 do N75 czy odwrotnie?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)z góry dziękuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/G fotki masz wszystko dobrze, tzn:

- biała cieńsza końcówka jest od gruszki ciśnień i dalej wędruje cieńszym plastykowym przewodem do N18 (pierwsze wejście od strony filtra powietrza)

- biała grubsza końcówka w N75 jest definitywnie od sterowania sztangą

- czarna końcówka lączy się grubszym plastykowym przewodem z N18

u mnie tak jest i śmiga aż miło, żadnych błędów w VAGu

p.s.

u mnie w N75 czarna końcówka jest skierowana odwrotnie o 180* względem białych końcówek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...