Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Policja strzela do wariata


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie dostal z gladkolufowej broni, wyciagalby srut z d...u do konca życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie loftka tak jak breneka jest zakazana juz , ale po gumie padł by jak długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, bo to bron o bardzo duzej sile rażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie dostal z gladkolufowej broni, wyciagalby srut z d...u do konca życia

Może od razu breneką go :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym pisałem. Efekt jest piorunujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breneka to nie śrut. To pełny na całą łuskę bezpłaszczowy pocisk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwojga młoda pociągnęła pierwsza za spust i sypała jak sypała dlatego ze dopiero co nie dawno skończyła szkółkę.

Gadałem z kolesiem co zna tych dwoje a nawet z tym"koksem"jak on go nazwał był na kursie.

Gostek też nie miał zbyt większego stażu od niej.

Mówił też ze uczą na szkółce a żeby sypać ostrzegawcze jeżeli jest taka możliwość blisko delikwenta bo tak na prawdę to prawie każdy bandzior narobi w pory i odpuści.Możliwe ze ona miała taki zamiar,z czasem na pewno zadzwoni do koksa i dowie się co i jak.

Na filmie nie widać ale gość rzucił do niej nożem stąd prawo użycia broni jest jak najbardziej uzasadnione.

Bardziej bym poświecił czas dla ćpuna bo zdewastował paręnaście aut,z tego co mi wiadomo witryny w paru sklepach ogólnie mega straty a gość żyje z socjala:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory i to ołowiany , miałem okazje strzelać z tego, jak przy gumie nie ma wogole odrzutu to o kilkunastu z breneki bolało mnie ramie 2 dni, szarpalo jak z armaty, na cel wzięliśmy maskę samochodowa i dwa poszycia drzwi , efekt był taki ze jak trafiłem w slupek od okna to rozerwalo na pol i strzępy latały jak w terminatorze 2

tego na molo też pownny rozstrzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn jest jednym z tych których potrącił, min. dwa żebra złamane :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory i to ołowiany , miałem okazje strzelać z tego, jak przy gumie nie ma wogole odrzutu to o kilkunastu z breneki bolało mnie ramie 2 dni, szarpalo jak z armaty, na cel wzięliśmy maskę samochodowa i dwa poszycia drzwi , efekt był taki ze jak trafiłem w slupek od okna to rozerwalo na pol i strzępy latały jak w terminatorze 2

tego na molo też pownny rozstrzelać

"Guregoru" :decayed:

No fajnie daje po barku. Też jak kiedyś na strzelnicy waliłem cały czas z tego to bark czułem długo po :decayed: ale za to według mnie większa frajda niż z AK47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt lepsza ;-) no i łuski się łatwiej zbiera :polew: ale AK się łatwiej rozbiera i czyści, powiedziałbym ze z zamkniętymi oczami:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK rozbierałem tylko kilka razy. M4 A1 z zawiązanymi oczami mogę rozebrać i złożyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany broń jest fajna..właściwie każda:) nawet poczciwe P-64 jest bronią, która ogarnia sytuacje;) wcale się nie zacina i to mówię poważnie:) ale to chyba nie temat o tym:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom bardzo celna , wiele więcej razy zacial mi sie Walther niż peszelak

No ot straszne , Dev zaczął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2014 at 23:57 ----------

zestaw_sztucer_tikka_t3_lite_308win_30_06_7x64_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2014 at 23:57 ----------

http://s9.postimg.org/6mnttuap7/zestaw_sztucer_tikka_t3_lite_308win_30_06_7x64_2.jpg

Tikka T3 Lite 7x62. Postrzelałbym z tego :decayed:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Przypomina trochę Remingtona 700 SPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ja juz kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz kwestia jak daleko mam do Ciebie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Jak masz jeszcze w lunecie siatkę/krzyż SR12 to jutro jestem :decayed::decayed: (ps. SR6 też wystarczy :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna i druga, Remington tez sie znajdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...