Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] piękna seryjny małysz :d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pokaże dzisiaj mojego Małysza

Rocznik 2004

Silnik 1.9 TDI AVB 101km

Zrobiony chip na 131km

z tych ważniejszych rzeczy w środku:

fotochrom w lusterku wstecznym

czujnik zmierzchu

czujnik deszczu

skóra

navi (nie oryginalna)

oryginalne zabezpieczenia antykradzieżowe włączane w drzwiach kierowcy

parktronic (oryginał)

tempomat

grzane dupska

i jakieś tam duperele

na zewnątrz dałem felgę 18" ALUTEC 225/40/18

Zbyt dużo nie planuje do niej dokładać

PLANY:

xenon (wjechały :D)

ciemne szyby

i to chyba wszystko :)

więcej fotek jak bedzie trochę czasu :)

f5197a718f93bb7emed.jpg

8f7da71f126382f7med.jpg

0c23019621e3a29amed.jpg

d5acd9c92cbb583emed.jpg

faf9f2d7202a690dmed.jpg

cfd9ec0c777ab738med.jpg

pozdro

RAJAS

Opublikowano

czujnik deszcze masz ? Nie było tego oryginalnie w b6 :wink:

Opublikowano

to jest maks ile szło podkrecic silnik? czy szło jeszcze typ avb?

Opublikowano
  • Autor

mechanik mi mówił że z tą czujką jest coś pokombinowane ale póki działa to mam jeździć

a silnika nie podkręcałem było tak jak go przywiozłem :)

Opublikowano

Wysil sie na parę fotek więcej i wnętrza też :wink: mam nadzieje, że to tylko słońce żle pada na przedni grill i nie ma tam nayebane taśmy z chromem :grin: bezawaryjności :decayed:

Opublikowano

Hubert te zdjęcia są gdzies na gorajskim robione? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia robione w Lubaszu ;p

A co do grila to tylko słońce tak pada :)

Opublikowano
Zdjęcia robione w Lubaszu ;p

To wiem akurat poznaję okolice :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Zdjęcia robione w Lubaszu ;p

To wiem akurat poznaję okolice :naughty:

Dokładnie na stacji kolejowej :)

Opublikowano
Zdjęcia robione w Lubaszu ;p

To wiem akurat poznaję okolice :naughty:

Dokładnie na stacji kolejowej :)

Faktycznie bo w tle widać szrot merdedesa Bednarka :decayed:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

oryginalne zabezpieczenia antykradzieżowe włączane w drzwiach kierowcy

:eusathink:

Opublikowano

Pewnie musiała bardzo dużo kosztować jak od Małysza.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

[/color]

oryginalne zabezpieczenia antykradzieżowe włączane w drzwiach kierowcy

:eusathink:

wygląda to tak :

965869e27426ac3amed.jpg

Opublikowano

Git autko i w moim kolorze :) Do tego z moich okolic :D W Lubaszu obszywaja kierownice? Może wiesz cos na ten temat?

Opublikowano

To przyciski do dezaktywacji alarmu i czujnika położenia samochodu (jak wciągają na lawetę to ma piszczeć). Czy jakoś tak to było :wink: Co do Twoich planów to myślę, że im dłużej posiedzisz na forum to lista się wydłuży :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co do kierownic to obszywają przypomnij mi na pw to dam Ci namiary :)

A plany pewnie jakieś wskoczą chociaż ostatnio choruje na S4 ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.