Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki rower miejski


majkel20

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Żona przymierza się do zakupu roweru miejskiego. Polecacie jakieś konkretne marki? Na co zwracać uwagę przy kupnie? Kwota do wydania ok. 1000-1200zł, raczej nowy, choć jeśli byłaby jakaś dobra używka czemu nie. Nie orientuję się zbytnio w temacie, więc zwracam się z prośbą o pomoc :wink:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

Czy warto szukać używanego Gazelle bądź Batavus? Czy to jednak przepłacanie za rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tej firmy rowery COSSACK ,moja siostra pracuje w sklepie z rowerami i powiedziala ze ta firma od niedawna jest na rynku i robi naprawde dobrej jakosci rowery,porownywalne z takimi markami jak Kross i Giant,osprzet praktycznie ten sam a cena atrakcyjna!!:decayed: moja zona przykladowo ma ten model COSSACK i bardzo chwali!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazałeś to chyba jak do tej pory najładniejszy model. W sklepie jeszcze coś takiego oglądaliśmy KARBON PARIS ROWER MIEJSKI 28 3 BIEGI 2 KOLORY CR (4410612619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Co to wymagań, to mi żona jeszcze podpowiada, że amortyzator przód, koszyczek z przodu :decayed:, kolor biały i wygodne siodełko

---------- Post dopisany 21-07-2014 at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 09:13 ----------

Ma ktoś jeszcze jakąś propozycję? Jak nie to jadę oglądać tego COSSACKA, akurat mają w sklepie niedaleko mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym COSSACK-u koszyczek jest juz w cenie (przynajmniej jak kupowalem to byl) a siedzonko super wygodne,sam czasami smigam nim i zachwalam!!ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojej w zeszłym roku na urodziny kupiłem taki rower : Rower Maxim Maxim

zapłaciłem ciut ponad 2tys. ale po roku wydaje mi się że warto było, solidnie zrobiony, a przy tym ma ładne babskie szczegóły typu dzwonek w kształcie filiżanki kawy, etc. rozmawiałem też z kilkoma użytkownikami trowerów tej marki i wygłaszali pozytywne opinie. także jeśli znajdziesz taki jaki cię zainteresuje to pomyśl bo chyba warto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...