Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Kqli napisał:

Koło robi robotę, bardzo fajny wóz ;)

To jeszcze set zimowy,może w znajdę czas lato w końcu założyć  :) Dzięki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

Grobik żyje i ma się dobrze. Ale wyczuł że już idzie w odstawkę do garażu i na koniec mi zrobił parę psikusów :kwasny: W drodze z UK do Rzeszowa postanowił się odchudzić i dojechałem bez jednej końcówki wydechu. Na drugi dzień po przybyciu do Rzeszowa miałem wyjazd do Warszawy i grobik postanowił sobie pojeździć bez doładowania :( I tu podziękowania dla Krzyśka(turbo-spaw),podjechałem do niego w wieczornych godzinach i bez najmniejszego problemu wymienił mi gruszkę przy turbinie.Doładowanie wróciło i dym zza groba znikł,oj dostał za karę w pi-zdę :wink:  Po paru dniach kolejna mała awaria,urwała się jedna z obejm zbiornika paliwa i wlokła się pod autem.W aucie w tej chwili był pełen zbiornik,bałem się że zgubie go po drodze (miałem jeszcze kawałek do domu). Ale jak to grobik czasem splata psikusa ale zawsze dojedzie do domu :banan: Obecnie stoi w garażu i czeka na kolejne mody,tak jak wspominałem już nie jest daily. Ma teraz nową koleżankę i mam nadzieje że mu przejdą fochy :grin:

Koleżanka grobika,taka sama krew płynie w ich żyłach (ON).

2n0sbom.jpg

2009xmf.jpg

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Łoooo ,to tu sie bedzie działo[emoji23][emoji123]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

O proszę ciekawe e92. Seria 286 kucy czy coś tam robione ? Ogólnie mam pytanko. Zawsze zastanawiały mnie ceny aut w uk. Wiadomo, że w Polsce są praktycznie o połowę tańsze od swoich odpowiedników z kierownicą po właściwej stronie. Czy w Uk ceny są równie niskie ?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, AdixZdr napisał:

O proszę ciekawe e92. Seria 286 kucy czy coś tam robione ?

A no ciekawą ma specyfikacje,indvidual się trafił :) Nie no ja bym fury porobionej nie kupił,nie miał bym satysfakcji z grzebania :D Będzie więcej mocy i delikatne zmiany wizualne.

15 minut temu, AdixZdr napisał:

Zawsze zastanawiały mnie ceny aut w uk. Wiadomo, że w Polsce są praktycznie o połowę tańsze od swoich odpowiedników z kierownicą po właściwej stronie. Czy w Uk ceny są równie niskie ?

Za dobre auto z historią,dobrym wyposażeniem i normalnym przebiegiem trzeba zapłacić 70-80% wartości europejczyka. Więc odpowiedź się sama nasuwa czemu są o połowę tańsze.

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wodzu zdradzisz sekret co masz za sprzęgło?

U mnie zacząłem już zabawe z kręceniem AFNa i sprzęgło mówi pomału papa.

Tarcze dam obić w kevlar, docisk kupie nowy a zamach jaki najlepiej dać? Nowy dwumas czy sztywne daje rade np. z 1Z?

poradzisz coś?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 2.07.2017 o 21:12, Brzeziak napisał:

Nowy dwumas czy sztywne daje rade np. z 1Z?

poradzisz coś?

Witam.

Obecnie siedzi jeszcze koło zamachowe z audi b4 1Z,nowy docisk i tarcza(oczywiście obita kevlarem) z sashs-a.Set ten u mnie ma już nalatane prawie 60tyś i o dziwo daje radę. Jaki masz NM i na jakiej sprężarce?

Dziś wykopałem zapasowe serce do Groba z czeluści garażu. Jest wizja zabrać się w końcu za niego i przygotować na więcej koksu :D

9h2a01.jpg

10hvjvs.jpg

Przy okazji znalazłem jeszcze jakieś graty z b5 :)

 

Pozdrawiam

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Grobik chwilowo powrócił na drogi :D

9gvrdy.jpg

 

Daily się troszkę połamało :(

k37swk.jpg

205pdtj.jpg

Opublikowano

uuuu ...musiało boleć 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.