Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi tez sie podoba :) a zawsze sceptycznie podchodzilem do wyklejanek

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pięknie wodzu ta twoja audi wygląda teraz

Opublikowano
  • Autor

pięknie wodzu ta twoja audi wygląda teraz

Dziękuje,mi się będzie bardziej podobać jak ją z powrotem obniżę :)

Opublikowano

W twoim wypadku air by zalatwil robote odpadl by problem kręcenia non stop góra dół chociaz sa i plusy o zapieczeniu nakretek niema mowy [emoji16]

Opublikowano
  • Autor

W twoim wypadku air by zalatwil robote

Miało być powietrze,ale po próbnych jazdach na powietrzu(3 sztuki testowane). Zapadła decyzja nigdy w życiu,nie widzę takiego zawiasu do auta na co dzień i w długie trasy.

Opublikowano

Umyj tylne szyby i bedzie jeszcze bardziej git. :D

Opublikowano
  • Autor

Umyj tylne szyby i bedzie jeszcze bardziej git. :D

Nie było czasu na takie bajery :grin:

Opublikowano

Nieee nooo eleeegancko to wygląda teraz ! [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Gwincik delikatnie ruszony z powrotem w dół. :D Bardziej z dystansami nie da rady zejść żeby fura bezproblemowo skręcała.

2mqjbqg.jpg

2qtef77.jpg

Opublikowano

wodzu zapożyczę od ciebie pomysł chyba i wrzucę sobie do sedana na tył tylko ten projekt i zobaczę co z tego wyjdzie

Opublikowano

Kurde no siadły te naklejki niesamowicie! Brawo! :)

Opublikowano

Mistrz Świata :- ))

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

Z grobem ogólnie nic za wiele się nie dzieje.Zmieniłem z przodu gwint na jakiś nowy noname na próbę i śmiem twierdzić że lepiej wybiera nierówności od FK.

Jest bardziej komfortowy i nie ma wcale większego zakresu pracy,skoku jak wcześniejszy.
Od wymiany uszczelki pod głowicą i założeniu nowej głowicy zrobiłem 6tyś kilometrów i ubyło mi około litr oleju.Po małej rewizji
przewodów coolera i turbiny nie znalazłem nic niepokojącego.Miałem puszczoną odmę pod auto,tzn nad kompresor klimy i od zawsze był "wilgotny" od oleju.

Z ciekawości czy to silnik już powoli ma przedmuchy,(ogólnie z odmy jak i z szabelki jakiś "wiatrów" nie stwierdziłem) założyłem oil tanka.

14y1saw.jpg

2je23pj.jpg

4fzl6r.jpg

2i1ysyu.jpg

Z czasem zobaczymy gdzie ten olej ubywa,bo przed ruszeniem czapki ubywało o połowę mniej.Rozważam jeszcze jedną opcję,któryś uszczelniacz zaworowy siedzi.Tragedii z tym olejem nie ma,dymu niebieskiego również ale z czystej ciekawości spróbuje to rozgryźć.

Pozdrawiam

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Dobrze zrobiles dajac oct.

Nie smierdzialo wczesniej olejem jak stales w korku???

W sumie na wyspie nie musisz sie przejmowac ze cos tam zamarznie:-D

Ostatnio rozmawialem z kolesiem bo robilismy u zony w ibi czapke (po czym bierze wiecej oleju jak przed)powiedzial ze to normalne tzn jam uszczelnisz gore to dolem bedzie wiecej leciec.

Opublikowano

Czasem tak jest że po uszczelnieniu góry zaczyna zjadać dołem, zresztą litr na 6 tys to nie tragedia :) lepiej jak trochę weźmie jak by miał dawać :grin:

Opublikowano

Podoba mi się to oklejenie, chyba będę myślał coś u siebie ale w innym w ogóle akcencie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nie smierdzialo wczesniej olejem jak stales w korku???

Czasem coś tam zleciało,ale to norma przy puszczeniu odmy w atmosferę :)

powiedzial ze to normalne tzn jam uszczelnisz gore to dolem bedzie wiecej leciec.

Coś tam grzebałem przy silnikach (teraz już tylko dla siebie) i często tak bywa jak piszesz,to wiem.

Czasem tak jest że po uszczelnieniu góry zaczyna zjadać dołem

I jak bym wcześniejszej głowicy nie maił wyremontowanej od podstaw (nowe prowadnice,zawory,gniazda i uszczelniacze) to bym wiedział że to przez uszczelnienie "czapki".

A tak to z nudów mam zagadkę do rozkminy :grin:

zresztą litr na 6 tys to nie tragedia

Jak na koks +110% i syntetyk olej to nie ma co kombinować :wink: Tym bardziej że zmieniam olej co 7tyś góra 8.Po prostu z czystej ciekawości dociekam przyczyny,na pewno nic z tym nie będę robił.

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Tak jak piszesz, nie ma co kombinować ale dowiedzieć się dlaczego... jak najbardziej :)

Opublikowano

Jak na koks +110% i syntetyk olej to nie ma co kombinować :wink: Tym bardziej że zmieniam olej co 7tyś góra 8.Po prostu z czystej ciekawości dociekam przyczyny,na pewno nic z tym nie będę robił.

Jasne przecież to nie sa wartości do roboty.

U mnie w kondonie jest tak ze do 8 tyś nie rusza oleju ani grama dopiero od 8 tys do 10 potrafi zjeść do max 1 litra ;)

Opublikowano

Bardzo fajny Avant... dużo pracy w nią włożyłeś. Gratuluję!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.