Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze jak będą spasy to będzie moc :jerk:

Opublikowano

Tyrath dziwne bo moj tez z tego co Twoj i mam jedna kostke.Wirusowales go?Jak tak to lutowales kosci czy tuner poszedl juz po kablu???

Nie wirusowałem, ale mam już magistralę can u siebie i program po kablu idzie.

Pompa była ori, pierwsza od nowości. Z resztą od strony wiązki silnika lecą dwie kostki, a wiązka nie wygląda na ruszaną.

Opublikowano

Pięknie będzie na tym kole... tylko gdzie zgubiłeś tylne heble? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko gdzie zgubiłeś tylne heble? :decayed:

Hehe też się nad tym zastanawiam :grin: Przy tym wzorze felgi to i przód "nędznie" wygląda :kwasny:

Opublikowano

Ostatnio widziałem a7 na 20 i powiem Ci ze i 360 by tam zginęło :decayed:

Opublikowano

Tłoczno tam u ciebie...zderzak w zderzak. Rolka bomba!

Opublikowano
  • Autor

Tłoczno tam u ciebie...zderzak w zderzak

B6 już naprawiona i idzie do żyda :wink:

Opublikowano

Ile J mają te felgi?

Opublikowano
  • Autor

Ile J mają te felgi?

Przód 8.5 tył 9.5


Witam

Dziś powalczyłem trochę ze spasami na tyle. Na razie nie jestem do końca zadowolony z uzyskanego efektu :kwasny: .
Niestety albo i stety autem zdarza mi się jechać załadowanym po dach i wtedy koła muszą się mieścić w nadkolach.
W sobotę spróbuje utwardzić tył i wypchnąć koła jeszcze na zewnątrz z 2-3mm.

Na razie tak to wygląda,felga 9.5J opona 235/30/20.

j0ejp3.jpg

11u92lf.jpg

jfc01v.jpg

v3kncj.jpg

2q30tu9.jpg

Wiem,wiem mały hamulec,zardzewiałe śruby ,brak dekielków itp. Ogarnę wszystko na spokojnie :wink: .

Pozdrawiam

Opublikowano

Idealnie siedzi tu to koło!

Opublikowano

Eh strasznie mi się podoba ten Twój avancik ^_^ marze o takim :kox::mellow:

Opublikowano

Wklęsłości robią tu robote. :) jezeli tyl i tak planujesz jeszcze utwardzac, to ciut więcej niż te 2-3mm mógłbyś wypchnąć. :)

Opublikowano

co to za model felg? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Idealnie siedzi tu to koło!

Dzięki,też tak uważam :D


Eh strasznie mi się podoba ten Twój avancik ^_^

Cieszy mnie to i dzięki :beer:


jezeli tyl i tak planujesz jeszcze utwardzac, to ciut więcej niż te 2-3mm mógłbyś wypchnąć. :)

Auto użytkuje na co dzień i zdarza mi się nim poruszać troszkę szybciej niż ... :wink: Nie chciał bym sytuacji że tył mnie wyprzedzi,"pin pong-a" nie będę robił. A taki miałem efekt w poprzednim aucie jak zrobiłem tył na kamień. :facepalm: Koło musi się mieścić na mm w nadkolu.


co to za model felg? :kox:

JUDD T203


Witam.

Koła już na aucie, na razie tak to wygląda.Autem będę w PL to jeszcze pójdzie trochę niżej.

2iqo4rp.jpg

107702w.jpg

50032d.jpg

30ijm9v.jpg

juk97a.jpg

kccot4.jpg

350whzn.jpg



Z czasem założę nowe śruby do tyłu i wlecą dekielki.Pomaluje osłonę na tarczę i zacisk pod kolor przodu.Odległy plan to większe hamulce.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Opublikowano

Najlepsze kolo jakie widzialem w a4 ;)

Opublikowano

Piękne auto! Widać, że masz pasję. Pozdrawiam!

Opublikowano

bardzo fajne to koło , pasuje do auta :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

Małe zakupy na przyszłość,fabrycznie nowa głowica. Nachodzi mnie żeby ogarnąć mocniejsze sprzęgło i jechać dalej z koksem.
Aktualna głowica ma około 600tyś nalotu i głupotą by było ją poddawać portingowi.Jak tylko się da wlecą do nowej głowicy
większe zawory,powiększy się kanały i wleci do auta.Ale to odległe plany,hehe


k2h4p2.jpg

2vm7b4y.jpg

30m8xnp.jpg

2ex09c7.jpg

Pozdrawiam.

Opublikowano

Nice!

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiele taka głowica wodzu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.