Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze mi powiedz jakie sprzęgło kupić Luk czy sachs. A i czy łożysko od AFN pasuje czy od 1 Z jest inne.

Bo akurat mam nowe od AFN.

Ja mam nowe z sachs-a ,łożysko jest takie samo.

Dziś przymiarka kolejnego koła na zimę,przód 8.5" tył 9.5" oczywiście obręcz 19". Myślałem o 4x9.5" ale na przodzie ale nie da rady tego wzoru założyć przez zacisk.

2v1snzk.jpg

hx0uv6.jpg

fwuj2t.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez wodz

Opublikowano

sztos to auto jak nic :kox:

Opublikowano

Jeszcze mi powiedz jakie sprzęgło kupić Luk czy sachs. A i czy łożysko od AFN pasuje czy od 1 Z jest inne.

Bo akurat mam nowe od AFN.

Ja mam nowe z sachs-a ,łożysko jest takie samo.

Dziś przymiarka kolejnego koła na zimę,przód 8.5" tył 9.5" oczywiście obręcz 19". Myślałem o 4x9.5" ale na przodzie ale nie da rady tego wzoru założyć przez zacisk.

2v1snzk.jpg

hx0uv6.jpg

fwuj2t.jpg

Pozdrawiam

:banan::banan:

Zostaje już czy dalej szukasz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zostaje już czy dalej szukasz :wink:

Jeszcze będę się rozglądał,ale jak nic nie wpadnie będą te.Porobi się spasy i jakoś to będzie wyglądać.Na żywca dużo lepiej wyglądają.

Opublikowano

Zostaw, bo siadło na prawdę dobrze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeszcze mi powiedz jakie sprzęgło kupić Luk czy sachs. A i czy łożysko od AFN pasuje czy od 1 Z jest inne.

Bo akurat mam nowe od AFN.

Ja mam nowe z sachs-a ,łożysko jest takie samo.

Dziś przymiarka kolejnego koła na zimę,przód 8.5" tył 9.5" oczywiście obręcz 19". Myślałem o 4x9.5" ale na przodzie ale nie da rady tego wzoru założyć przez zacisk.

2v1snzk.jpg

hx0uv6.jpg

fwuj2t.jpg

Pozdrawiam

Chciałbym takie koła na lato :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym takie koła na lato :decayed:

Jak znajdę ciekawsze to wszystko przed Tobą :wink:

W dalszym poszukiwaniu felg 19" na zimę 2016/17 wpadły mi w rękę 20" rotory.Pomyślałem o zmianie obecnych kół,ale jednak stare koło mi bardziej leży.

Foty z przymiarki.

2ijkklf.jpg

bgo93q.jpg

tahuty.jpg

Pozdrawiam.

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Rotory nie pasują do b5 moim zdaniem,stare kolo te na przodzie cxy jak je tam nazywasz wygląda ładniej.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Te wcześniejsze 19 robiły niesamowitą robotę moim zdaniem. ;)

Opublikowano

Rotor w ogóle jak dla mnie przereklamowany więc dobrą decyzję podjąłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mini mod za mną :banan: Zabierałem się za niego z 4 lata, :grin: tyle gdzieś leżała manetka z ori wiązką.Wpadł na pokład do groba tempomat i nawet działa. Na dniach przyjdzie "zapasowe serce" do groba o niewiarygodnym 100% przebiegu 102tyś mil,żeby było ciekawie to AHH z pompą 11mm w komplecie :banan:

Opublikowano

Ta 11 zostawiasz sobie czy na handel????:-D:-D↓

Opublikowano
  • Autor

Ta 11 zostawiasz sobie czy na hande

Zostaje tak jak i silnik.Zapewne chwile będzie leżał i czekał na swój czas. A znając mnie jak wizualnie nie mam czasu nic w grobie zrobić to żeby do koksować zawsze znajdę :D A jak znajdę to ściągnę "czapkę" i będę szukał gdzie by tu drimelkiem pod szlifować kanaliki :wink: Może się też znajdzie miejsce na większe zaworki :naughty: Skrzynia DQS leży to i sprzęgło 240 by było gdzie upchać.

Opublikowano

Ta 11 zostawiasz sobie czy na hande

Zostaje tak jak i silnik.Zapewne chwile będzie leżał i czekał na swój czas. A znając mnie jak wizualnie nie mam czasu nic w grobie zrobić to żeby do koksować zawsze znajdę :D A jak znajdę to ściągnę "czapkę" i będę szukał gdzie by tu drimelkiem pod szlifować kanaliki :wink: Może się też znajdzie miejsce na większe zaworki :naughty: Skrzynia DQS leży to i sprzęgło 240 by było gdzie upchać.

I to jest zdrowe podejście do tematu :banan:

Opublikowano

Spoko.

Wczesniej pisales cos o pozbuciu sie korb z silnika ale myslalem ze to zarcik jest;-)

Chcesz na serio sprawdzic ile pancernik z zniesie??

Opublikowano
  • Autor

Wczesniej pisales cos o pozbuciu sie korb z silnika ale myslalem ze to zarcik jest;-)

Nigdy nie wiadomo co sie moze wydarzyc :wink: Mialem ochote obecny motor do koksic. :) Trafil sie nowy tzn z mniejszym przebiegiem to na spokojnie go przygotuje na wiecej niz obecny.Ale to na pewno odlegly plan.

Chcesz na serio sprawdzic ile pancernik z zniesie??

Silnik silnikowi nie rowny,tak samo tuner.Jeden korbe wypluje juz np przy 180KM,a inny na 250KM bedzie latal :) Brakuje mi juz mocy,a teoretycznie mam zapas w wiekszosci osprzecie.I jestem bardzo ciekaw ile by jeszcze ugral :eusathink:

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Wczesniej pisales cos o pozbuciu sie korb z silnika ale myslalem ze to zarcik jest;-)

Nigdy nie wiadomo co sie moze wydarzyc :wink: Mialem ochote obecny motor do koksic. :) Trafil sie nowy tzn z mniejszym przebiegiem to na spokojnie go przygotuje na wiecej niz obecny.Ale to na pewno odlegly plan.

Chcesz na serio sprawdzic ile pancernik z zniesie??

Silnik silnikowi nie rowny,tak samo tuner.Jeden korbe wypluje juz np przy 180KM,a inny na 250KM bedzie latal :) Brakuje mi juz mocy,a teoretycznie mam zapas w wiekszosci osprzecie.I jestem bardzo ciekaw ile by jeszcze ugral :eusathink:

w Pl jest kilka sztuk AFN po około 280 km

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

w Pl jest kilka sztuk AFN po około 280 km

Ja o tym bardzo dobrze wiem,ale nie w autach na co dzień z tego co mi wiadomo(mogę się mylić). :wink: Plan odległy,a czas pokaże czy rzeczywiście ori pompa 11 da rady na "dużo więcej".Nie chce budować silnika od A-Z z wyważaniem układu korbowego itp.Żadnych customowych kolektorów,głowic po mega obróbkach i customowych pomp (np 12) :kwasny: Auto ma służyć na co dzień :D .Wyleci korba czy tym podobne "chece",wleci kolejny seryjny słupek.

Pozdrawiam

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Zawsze możesz wsadzić 2.7.... ☺

Zawsze możesz wsadzić 2.7.... ☺

Aaa to fwd poebalo mi się

Opublikowano

Nie myślałeś nad zbudowaniem mocnego PD? słupki asz/arl podobno dużo więcej zniosą i możesz pójść jeszcze grubiej z mocą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.