Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahah z przebubem dobry motyw :grin: fajna furmanka :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne "mega" mody na pokładzie tym razem :grin:
W końcu wleciał podłokietnik w skórce:
15zs26x.jpg

Oraz mały retusz zegarów.Nie jestem do końca przekonany do tej przeróbki,pożyjemy zobaczymy.

21o37ub.jpg

fmksw6.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Kolejne grubo pomodzone b5 Graty :kox:

Możesz dokładnie napisać co to za zaciski masz na przodzie bo napisaleś ze 4 tłoki na tarczy 345 , z tego co sie orientuje to na takich zaciskach proponuja tarcze max 330 z Merca :hi:

bo na zaciski z q5 pod 345 z S4 mi to nie wygląda

Edytowane przez michałswd

Opublikowano
  • Autor

Możesz dokładnie napisać co to za zaciski masz na przodzie bo napisaleś ze 4 tłoki na tarczy 345

Przecież to ori z audi są zaciski,na fotach widać ładnie znaczki. :wink:

Tak poważnie to jest zacisk z S8 D2 z układem hamulcowym brembo. Tarcza ori tam jest 345,ale odsadzenie ciulowe i złożyłem to na tarczach z S4 B8,S5.

Pozdrawiam

Opublikowano

A to znowu cos nowego na 345 dzieki za odp

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:
Z przedniego lewego amora dochodziły czasem dziwne dźwięki :kwasny: Wpadł na przód kompletny gwint,tym razem FK ponoć ma być troszkę miększy od poprzedniego TA technix który wytrzymał 5lat i 240tyś.W przyszły weekend biorę się za tył.

2uxu2vc.jpg

Pozdrawia

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Ta technix twardy? wodzu no proszę Cie :decayed: FK będzie twardszy, zwłaszcza tył, no chyba ze tam miałeś odboje na styk docięte :wink:

Opublikowano

Latalem na TA i nie byl jakis super twardy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

o ile masz skrocony drazek od biegów? :) zastanawiem sie czy skrocic ale sie zdecydowac nie moge

Opublikowano
  • Autor

Ta technix twardy? wodzu no proszę Cie

Nie twardy tylko bardzo twardy.Nie wiem co z nim było ale od kupna był kamień. Kumpel ma w passacie i rzeczywiście miękki w porównaniu do mojego.

Opublikowano

Jak na 240 tys to wytrzymał bardzo długo. A mówią ze to taki sam chińczyk co Mts. Ile użytkowników tyle opinii. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Latalem na TA i nie byl jakis super twardy

Po pierwszych km na FK śmiem twierdzić że był bardzo twardy. Z czasem się pewnie troszkę "ułożą" sprężyny,bo na obecną chwile mi nie odpowiada ten FK :kwasny: Chciałem troszkę miększe zawieszenie ,a narazie ponton :facepalm: Nie chcę tu jakiś bzdur wypisywać,wleci jeszcze tył FK i szykuję się trasa 1800km to zdam relacje. W razie czego odmaluje springi z TA i założę na amor z FK.

Jak na 240 tys to wytrzymał bardzo długo. A mówią ze to taki sam chińczyk co Mts

Też słyszałem wiele złych słów od znajomych na temat teraźniejszego TA. Ja swój kupiłem nówka pięć lat temu w DE. Wytrzymał tyle bo ze 180 tyś to trasa Rzeszów - DE :)

o ile masz skrocony drazek od biegów?

Powiem Ci szczerzę że nie pamiętam,ale kto by nie siadł za sterami "groba" to twierdzi że za krótki. Ja się przyzwyczaiłem i twierdze że jest jak najbardziej ok.

Opublikowano

Też słyszałem wiele złych słów od znajomych na temat teraźniejszego TA. Ja swój kupiłem nówka pięć lat temu w DE. Wytrzymał tyle bo ze 180 tyś to trasa Rzeszów - DE

Pewnie 5 lat temu to jeszcze mozna bylo nazwac dobrym zawieszeniem :grin: Niech nowy sluzy tyle co stary :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wodzu a pochwal sie jaką farba mazałeś zaciski?

Kolorek bardzo ładny :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wodzu a pochwal sie jaką farba mazałeś zaciski?

Kolorek bardzo ładny :wink:

Taki zestaw na szybkości zakupiłem,miał być miedziany mat. Jest połysk i już się z tym pogodziłem :grin:

358ni43.jpg

Opublikowano

Gdzie kupiles?

Opublikowano

Wodzu a pochwal sie jaką farba mazałeś zaciski?

Kolorek bardzo ładny :wink:

Taki zestaw na szybkości zakupiłem,miał być miedziany mat. Jest połysk i już się z tym pogodziłem :grin:

358ni43.jpg

Spoko mysle ze nie ma nad czym ubolewać bo wyszło całkiem ładnie.

Własnie zakupiłes to gdzieś w PL???

Opublikowano

Wodzu jak fura? Brakuje już mocy, czy jeszcze nie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Własnie zakupiłes to gdzieś w PL???

Zestaw zakupiłem na ebay-u w UK.

Wodzu jak fura? Brakuje już mocy, czy jeszcze nie? :decayed:

Hehe,brakować zaczęło ale założyłem koła zimowe 18" i mocy przybyło :banan:

Tak na poważnie to nie sądziłem że będzie aż taka ogromna różnica między 20".

Opublikowano

W sumie nie dziwie sie bo opory toczenia i waga robia robote.Mozna powiedziec ze na obecnym setapie co masz i letnich kolkach mozna nawet poszalec:-D:-D:-D

Tylko co zostanie dalej porting i lpg???

A ta farba to powiedz dokladnie jakiego kolorku-gold?Przegladam aukcje i nie znalazlem takiego,suma sumarum poprosilbym o link:-)

Edytowane przez wesz82

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.