Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM


wodz

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne "mega" mody na pokładzie tym razem :grin:
W końcu wleciał podłokietnik w skórce:
15zs26x.jpg

Oraz mały retusz zegarów.Nie jestem do końca przekonany do tej przeróbki,pożyjemy zobaczymy.

21o37ub.jpg

fmksw6.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne grubo pomodzone b5 Graty :kox:

Możesz dokładnie napisać co to za zaciski masz na przodzie bo napisaleś ze 4 tłoki na tarczy 345 , z tego co sie orientuje to na takich zaciskach proponuja tarcze max 330 z Merca :hi:

bo na zaciski z q5 pod 345 z S4 mi to nie wygląda

Edytowane przez michałswd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możesz dokładnie napisać co to za zaciski masz na przodzie bo napisaleś ze 4 tłoki na tarczy 345

Przecież to ori z audi są zaciski,na fotach widać ładnie znaczki. :wink:

Tak poważnie to jest zacisk z S8 D2 z układem hamulcowym brembo. Tarcza ori tam jest 345,ale odsadzenie ciulowe i złożyłem to na tarczach z S4 B8,S5.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Z przedniego lewego amora dochodziły czasem dziwne dźwięki :kwasny: Wpadł na przód kompletny gwint,tym razem FK ponoć ma być troszkę miększy od poprzedniego TA technix który wytrzymał 5lat i 240tyś.W przyszły weekend biorę się za tył.

2uxu2vc.jpg

Pozdrawia

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta technix twardy? wodzu no proszę Cie :decayed: FK będzie twardszy, zwłaszcza tył, no chyba ze tam miałeś odboje na styk docięte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta technix twardy? wodzu no proszę Cie

Nie twardy tylko bardzo twardy.Nie wiem co z nim było ale od kupna był kamień. Kumpel ma w passacie i rzeczywiście miękki w porównaniu do mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 240 tys to wytrzymał bardzo długo. A mówią ze to taki sam chińczyk co Mts. Ile użytkowników tyle opinii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latalem na TA i nie byl jakis super twardy

Po pierwszych km na FK śmiem twierdzić że był bardzo twardy. Z czasem się pewnie troszkę "ułożą" sprężyny,bo na obecną chwile mi nie odpowiada ten FK :kwasny: Chciałem troszkę miększe zawieszenie ,a narazie ponton :facepalm: Nie chcę tu jakiś bzdur wypisywać,wleci jeszcze tył FK i szykuję się trasa 1800km to zdam relacje. W razie czego odmaluje springi z TA i założę na amor z FK.

Jak na 240 tys to wytrzymał bardzo długo. A mówią ze to taki sam chińczyk co Mts

Też słyszałem wiele złych słów od znajomych na temat teraźniejszego TA. Ja swój kupiłem nówka pięć lat temu w DE. Wytrzymał tyle bo ze 180 tyś to trasa Rzeszów - DE :)

o ile masz skrocony drazek od biegów?

Powiem Ci szczerzę że nie pamiętam,ale kto by nie siadł za sterami "groba" to twierdzi że za krótki. Ja się przyzwyczaiłem i twierdze że jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też słyszałem wiele złych słów od znajomych na temat teraźniejszego TA. Ja swój kupiłem nówka pięć lat temu w DE. Wytrzymał tyle bo ze 180 tyś to trasa Rzeszów - DE

Pewnie 5 lat temu to jeszcze mozna bylo nazwac dobrym zawieszeniem :grin: Niech nowy sluzy tyle co stary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu a pochwal sie jaką farba mazałeś zaciski?

Kolorek bardzo ładny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu a pochwal sie jaką farba mazałeś zaciski?

Kolorek bardzo ładny :wink:

Taki zestaw na szybkości zakupiłem,miał być miedziany mat. Jest połysk i już się z tym pogodziłem :grin:

358ni43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu a pochwal sie jaką farba mazałeś zaciski?

Kolorek bardzo ładny :wink:

Taki zestaw na szybkości zakupiłem,miał być miedziany mat. Jest połysk i już się z tym pogodziłem :grin:

358ni43.jpg

Spoko mysle ze nie ma nad czym ubolewać bo wyszło całkiem ładnie.

Własnie zakupiłes to gdzieś w PL???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Własnie zakupiłes to gdzieś w PL???

Zestaw zakupiłem na ebay-u w UK.

Wodzu jak fura? Brakuje już mocy, czy jeszcze nie? :decayed:

Hehe,brakować zaczęło ale założyłem koła zimowe 18" i mocy przybyło :banan:

Tak na poważnie to nie sądziłem że będzie aż taka ogromna różnica między 20".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dziwie sie bo opory toczenia i waga robia robote.Mozna powiedziec ze na obecnym setapie co masz i letnich kolkach mozna nawet poszalec:-D:-D:-D

Tylko co zostanie dalej porting i lpg???

A ta farba to powiedz dokladnie jakiego kolorku-gold?Przegladam aukcje i nie znalazlem takiego,suma sumarum poprosilbym o link:-)

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...