Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM


wodz

Rekomendowane odpowiedzi


Zawsze możesz wsadzić 2.7.... ☺

Tylko w 1.9 chce się "bawić" :grin: Tani w zakupie i od groma po szrotach go leży :)


Nie myślałeś nad zbudowaniem mocnego PD?

Nie chcę PD,moja wizja była na "mocne" VP i ją powoli realizuję. Kiedy powiem dość to sam nie wiem,ale na pewno prędzej sprzedam groba na graty niż wleci PD pod maskę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wsadzić 2.7.... ☺

Tylko w 1.9 chce się "bawić" :grin: Tani w zakupie i od groma po szrotach go leży :)

Nie myślałeś nad zbudowaniem mocnego PD?

Nie chcę PD,moja wizja była na "mocne" VP i ją powoli realizuję. Kiedy powiem dość to sam nie wiem,ale na pewno prędzej sprzedam groba na graty niż wleci PD pod maskę :wink:
Zdrowe podejscie masz wodzu:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pomęczyłem Groba 0-100 kilkanaście razy :D To najlepsze wyniki jakie wydusiłem.

https://www.youtube.com/watch?v=PgwvvpC--yM&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=G_bz4Y9Qpng

P.S.

Myślałem że będzie dużo gorzej,ale idzie jeszcze sensownie ruszyć ośką z tym NM.

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się odpycha, ładnie się prezentuje!

Gratuluję auta!

Podziwiać pasję do samochodu Pany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niezły wynik 6s powtarzalne

Na kołach 18",na 20" z 10s :grin: Strasznie kiepskie opony jeśli chodzi o przyczepność :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzi mi sie rotor nie wiem... ;)

Marcinku tydz temu miałem okazje poszaleć z sirocco 2.0tfsi i powiem Ci ze oczywiscie nie miałem szans ale widze ze grub by spokojnie by sobie z nim poradził...

:hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotor robi robotę

Lepiej robi na B7 i tam właśnie wleciał :D Na B5 mi się nie podoba i zdania nie zmienię :wink: Ale jak by mi dali tego RS-a z fotki to i rotory bym sobie chwalił :grin:

Marcinku tydz temu miałem okazje poszaleć z sirocco 2.0tfsi i powiem Ci ze oczywiscie nie miałem szans ale widze ze grub by spokojnie by sobie z nim poradził...

Hehe,grób jak na swoją masę i moc naprawdę dobrze "zapina" :banan: Na tym setapie nigdy go 0-100 nie męczyłem ,żeby coś nie urwać(mam małe przeguby). :wink: Byłem przekonany że i tak z braku trakcji jakiegoś dobrego czasu nie uzyskam. Poćwiczyłem i powtarzalne 6s jest osiągalne :banan: Ale to nadal stare 1.9 tdi,z "gówna" rakiety nie zrobi :grin: Ja jestem w pełni zadowolony z efektu jaki uzyskałem :D Sam zrobiłem wszystko i to mnie najbardziej cieszy. :)

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak małe jak masz hebelek z a8????

Stare ale daje rady i to jest to,buda b5 jest pikna mimo upływu latek,wystarczy dobre koło,gleba i b5 wygląda zajebi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak małe jak masz hebelek z a8????

Dokładnie z S8 :wink: Adaptery zrobiłem pod ori zwrotnice,nie pod esowskie.Więc nadal mam małe "przygupy"
:)


buda b5 jest pikna mimo upływu latek

I tu się z Tobą zgodzę,obecnie mam B5,B6 i B7 pod domem i B5 najbardziej cieszy :banan:


Wygrzebane w końcu na światło dzienne. Najwyższy czas wrzucić na pokład (nienawidzę kabelków). :kwasny:

a466at.jpg

wqsby0.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak małe jak masz hebelek z a8????

Dokładnie z S8 :wink: Adaptery zrobiłem pod ori zwrotnice,nie pod esowskie.Więc nadal mam małe "przygupy"

:)

buda b5 jest pikna mimo upływu latek

I tu się z Tobą zgodzę,obecnie mam B5,B6 i B7 pod domem i B5 najbardziej cieszy :banan:

Wygrzebane w końcu na światło dzienne. Najwyższy czas wrzucić na pokład (nienawidzę kabelków). :kwasny:

a466at.jpg

wqsby0.jpg

Pozdrawiam

Masz jakies foto adapterow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz jakies foto adapterow?


Nie mam,ktoś już o to pytał i wiecznie zapominam zrobić jak koła zmieniam :facepalm:

Co do mojej misji z kabelkami to zakończyła się sukcesem. :D Wszystko działa jak powinno :banan: Muszę przeglądnąć w "zbiorach" co następnie wyrezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda bo mam goscia co mega tanio robi takie cuda

Dobrze wiedzieć,moje są mega proste i dałem rady sam wyrezać.Ale na tył może bym coś wykminił nowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tylem możesz pokombinować bo nie ma wielu rozwiązań w b5 fwd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie.. Od jakiegos czasu to temat sie rozwinal, 300mm do groba akurat by pasowalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam chyba tylko z vw phateona pasuje.. Z tego co kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...