Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wodzu jakie sprzeglo ogarnia taki duzawy moment??

Wszystko jest w temacie o moim grobie :wink: Obecny setap obsługuje tarcza organiczna z dodatkiem kevlaru 228mm,docisk 1Z i sztywne koło z b4 1Z. Poddało się przy przeszło 470NM,dla tego zostało na 450NM które przenosi bez problemu jak na dzień dzisiejszy.

Skubaniutki. Taka szmoc ze Starego dobrego afn- i jeszcze 20". BRAVO.

Dziękuje.

Dziś auto będzie mieć w końcu sesje zdjęciową zrobioną przez profesjonalistę :banan:

Jadę na myjnie groba wyszurować

Pozdrawiam.

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Czyli nie ma sensu dawać 240 skoro 228 spokojnie wydala :decayed:

Podaj namiary na ktosia który robił Ci tarcze :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czyli nie ma sensu dawać 240 skoro 228 spokojnie wydala :decayed:

Nie rób tego błędu co ja,montuj 240mm.Mnie właśnie ograniczyło sprzęgło i czuje mały nie dosyt.Jak składasz taki sam setap jak u mnie to jak graty zdrowe to można jeszcze ugrać trochę KM i NM.

Podaj namiary na ktosia który robił Ci tarcze :wink:

Sam sobie zrobiłem,okładziny zamawiałem gdzieś na necie.Znajomy dał mi nity i udostępnił prasę :wink: Mam zapasową w razie "W" w UK.

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Jesteś gosć :decayed:

Czyli rozumiem ze sam sobie zrobiłeś używke z 1z tj wzmocniłeś docisk i nasmarkałeś tarcze :notworthy::notworthy::notworthy:

Podaj cene na pv ile byś chciał za taką tarcze...?

Wiem ze 240 da rady ale nie muszę z silnika wszystkiego wycisnąć,bez urazy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem nowy zestaw od 1z i przebilem tarcze okładzina z dodatkiem kevlaru. Nie mam wzmacnianego docisku,nie sprawdził się u mnie . Wykonawca coś zepsuł,sam sobie zrobiłem docisk na dwóch "sloneczkach" ale po jeździe próbnej wyleciał z auta. Nie dało by rady jeździć po mieście z tak twardym sprzeglem.

Opublikowano

Czyli masz standard docisk z 1z???

Opublikowano
  • Autor

Czyli masz standard docisk z 1z???

Dokładnie

Już nie długo zdjęcia z sesji groba,tu mała próbka.

2mfkaix.jpg

Pozdrawiam

Kilka nowych fotek Groba .

nlefyt.jpg

14d2iol.jpg

2vwsfb5.jpg

ojns6.jpg

14mg80i.jpg

29uub2x.jpg

14qil0.jpg

34q4v37.jpg

e0pyyr.jpg

9icweh.jpg

2ai2a34.jpg

vq1oiv.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Elegancko się prezentuje ale koncowke wydechu bym zmienil,wogole nie pasuje do audi

Opublikowano

za***ista fura :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano

To koło robi tu robotę ;)

Opublikowano

Dopiero teraz wpadło mi w oko, że nie masz relingów - według mnie jest to duży plus. :wink:
Felga idealnie spasowana z nadwoziem, jest koks!

Opublikowano

To koło robi tu robotę ;)

A mi bardzo podobaja sie te zimowe 18" z Merca, tylko niepotrzebnie srodek malwoany na czarno.

Opublikowano
  • Autor

A mi bardzo podobaja sie te zimowe 18" z Merca, tylko niepotrzebnie srodek malwoany na czarno.

A mi się już znudziły :( Co do malowania to masz całkowitą rację. Czas zacząć coś szukać na następną zimę,tym razem 19" raczej wleci.

Opublikowano

Już raz pisałem że auto mega to i napisze drugi raz :hi: 19" na zimę gdzie taki kapcie znajdziesz :grin:

Opublikowano
  • Autor

19" na zimę gdzie taki kapcie znajdziesz :grin:

Z ciekawości patrzyłem za 225/35/19 w zimówce i idzie coś znaleść :naughty:

Opublikowano

Ładnie odpicowałeś to kombi :naughty: tak jak wyżej ktoś napisał jedyne co bym zmienił to końcówka wydechu, poza tym jest wszystko super. Nic tylko pozazdrościć :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fotele miazga, rozumiem ze elekt i grzane drogo wyszły? tez mam czarne ale ciagle marza mi sie bezowe

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

Ostatnio znalazłem aż 40min czasu by poświęcić grobowi,niestety na umycie brakło.Wygrzebałem lampy tył i w końcu wleciały na auto,leżały ponad dwa lata :grin:

35jwavl.jpg


Troszkę chciałem zasłonić "bałagan" pod maską i na podszybiu,niestety gdzieś zapodziałem jedną część podszybia i jedną osłonę komory :jerk:

11uue75.jpg

A tak sobie biedna leży i czeka na pana aż coś w niej poreza,a nie tylko katuję ;)

29ne9zk.jpg

Dzisiaj przymiarka kół na zimę 2016-2017r .W przyszły weekend będę robił spasy,bo obecnie koło "wpadło" do środka auta.Docelowe opony 215/35/19R,obecnie 235/35/29R.

5w9elf.jpg

4tvo6v.jpg

15etous.jpg

Jak zrobię spasy takie jak mi będą odpowiadać zamieszczę więcej fotek :-)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ile dałeś za osłonkę z vr5? :) Szukałem i szukałem i ultra ciężko :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ile dałeś za osłonkę z vr5?

Już nawet nie pamiętam dobrze kiedy je kupiłem,chyba 3lata temu :grin: Tak że nie jestem w stanie sobie dokładnie przypomnieć :( Kupowałem obie naraz,gdzieś mi się zapodziała ta z nad filtra :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.