Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taka mała niespodziewnka dziś na mnie czekała,powiedzmy że ma coś wspólnego z Grobikem. :wink:

2efoqar.jpg

Opublikowano

Nice :decayed:
Gratki :hi: :hi:

Edytowane przez wesz82

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

W końcu zdecydowałem się jaka będzie rolka na tą zime :D Rolka kupiona Veemann V-FS27R 19",czekam na brakujące dwie opony i wlatują na auto.

13740925_1568954546743837_1679434667_n.j

Pozdrawiam

Opublikowano

Git buty :decayed:

Opublikowano

Audi pierwsza klasa! Dużo bym dał za taką... wszystko robione z gustem :)

Ale jeśli można wiedzieć, to gdzie taką okleinę można kupić?

Pozdrawiam! I życzę powodzenia w dalszym modzeniu! :)

Opublikowano

wodzu okleiłem już swoją co powiesz jak jest u mnie a i nie chciałem kopii twojej to trochę zmieniłem,zdjęcia słabej jakości mam bo robione telefonem no i brudna fura

Opublikowano
  • Autor

wodzu okleiłem już swoją co powiesz jak jest u mnie

Jak mam być szczery,a chyba o to chodzi to kiepsko to u Ciebie wygląda.Zrób coś z przodem i usuń,daj gdzie indzie ten napis.

Grób zima 2016-2017r.


j0k22d.jpg

2m28jzk.jpg

246pfcz.jpg

1zckcgz.jpg

eqs187.jpg

9i4vtv.jpg

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wodzu jak na zimę to ujowe to koło; D

Opublikowano
  • Autor

Wodzu jak na zimę to ujowe to koło

Niestety siadło trochę "ujowo" na bepińć. :kwasny: Zimę przejeździ jakoś,hehe.

Opublikowano

Śmieje się brat ;) nie jeden na lato takie kolo by chciał .

Opublikowano

Łe tam pier**le....

Miazga jest konkretna..

Opublikowano

za***iste te oklejanie, plus koło na zimę! Ale 19 bym się nie odważył na zimę :-P chyba że miałaby stać w garażu :-P

Opublikowano

Ja jak mam samochód podnosić na zimę i wrzucać stalowe 15cali ;) wolę na letnich smigac haha

Opublikowano
  • Autor

Śmieje się brat

A ja pisałem całkiem poważnie.


Ale 19 bym się nie odważył na zimę

Przyszłą zimę na 20" zmienię,hehe.

Opublikowano

Eee nie tak ujowo siadlo . Choć ja bym nie zarzucił takich felg ;)

Edytowane przez Misieka4b5v6

Opublikowano

Ja na zime 19" nie zarzuciłbym nawet w czołgu <nioch, nioch, nioch> :D

Ogólnie, super fura... fele wg. mnie kozak.

Wodzu, jedno pytanie do Ciebie.

Zawsze się zastanawiałem jak użytkownicy pojazdów na glebie i to nie małej, radzą sobie z progami zwalniającymi?

Logicznie myśląc to omijasz a może zatrzymujesz się przed progiem i budujesz most?<żart>

Edytowane przez Hezen

Opublikowano

Ja na zime 19" nie zarzuciłbym nawet w czołgu <nioch, nioch, nioch> :D

Ogólnie, super fura... fele wg. mnie kozak.

Wodzu, jedno pytanie do Ciebie.

Zawsze się zastanawiałem jak użytkownicy pojazdów na glebie i to nie małej, radzą sobie z progami zwalniającymi?

Logicznie myśląc to omijasz a może zatrzymujesz się przed progiem i budujesz most?<żart>

Tak na poważnie pytanie? Przejeżdżamy progi na skos, w sytuacjach kryzysowych z lekkim rozpędem :D Kiedyś ktoś zadał mi podobne pytanie, nagrałem mu filmik. Po 1 progu uszy bolą :decayed:

Opublikowano

Przy tej glebie miasto powinno Ci płacić w zimę...za dodatkowe odśnieżanie [emoji14]

Opublikowano

Się zabiera do tego progu jak kolega mówi pod skosem ;)

Opublikowano
  • Autor

Zawsze się zastanawiałem jak użytkownicy pojazdów na glebie i to nie małej, radzą sobie z progami zwalniającymi?

Na 20" grób to koza straszna,na 19" wcale nie jest niska :) Jazda przez progi nie stwarza mi najmniejszych problemów,czasem wygląda jak kolega Enczu pisał.


Dziś mała a zarazem bardzo niebezpieczna awaria. Na szczęście stało się to na miejscu,gorzej by było jak by wystąpiła za dwa tygodnie w trasie UK-PL. Uszkodzeniu uległ wąż od spływu oleju z turbiny.Muszę to przerobić jak tylko będę w domu na wzór ori spływu,coś tam uspawam :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.