Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie


Toomek81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam mały problem ze swoją audiczką.Ostatnio wracałem znad morza i samochód zaczął poszarpywać.Przy ruszaniu poczułem się jak na kursie prawa jazdy-same kangurki.Przyspieszenie bardzo mizerne. Podpiąłem pod kompa i wyskoczyły błędy: p1338- czujnik pozycji wałka rozrządu; p1593-- adaptacja wysokości; p0118- czujnik temperatury; p1516- zawór przełączania kanałów (N156). Wymieniłem czujnik temperatury(oryginalny)- nic nie pomogło. Następne poszły świece-tu jest już duża poprawa. Przed wymianą świec czasami telepało budą falowały obroty. Odnosiłem wrażenie że nie pracuje na wszyskie cylindry. Błędy wykasowałem i nie powróciły, ale dalej jest poszarpywanie. Dużo mniejsze ale jest. Sprawdziłem też dolot i jest ok. Gdzie może jeszcze leżeć przyczyna takiego poszarpywania. Dodam że na przewodach WN zrobione jest 15 tyś km-BERU. Iskry nie skaczą więc przbicia chyba nigdzie nie ma. To samo dzieje się zarówno na gazie(BRC 24 Sequent) jak i na benzynie. Doradźcie coś bo mechanicy chcą mi pół samochodu wymienić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolot sprawdzałeś a odmę? Ona często pęka powodując nieszczelność w dolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...