Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi


diplingmamber

Rekomendowane odpowiedzi

foty na plus, bezawaryjnej jazdy, wygląda ładnie ale można by w niej coś pomodzić, cena była jaka była każdy ma swoje zdanie na ten temat ale najważniejsze jest to że Tobie się podoba ogólnie fura :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody to, tzn. to co planujemy dokupić:

- uchwyty na foteliki, patrzyłem są 2 dziurki z prawej i lewej strony czyli 2 uchwyty + takie zasłonki na to:)

- webasto nowe z funkcją chłodzenia w lecie no i grzanie w zimie standard z możliwością włączania przez sygnał gps

- do tego akumulator żelowy Optima żółty lub niebieski

- na lusterka moja chce takie na wakacje jak ciepło hawajskie bikini jakby założyć (ale to się zdejmuje) :D

- kierownica zostaje, nie będzie z mfl (nie jest mi to w ogóle potrzebne, a kiera wygląda jak nowa) :P

- na pewno dołożymy hak (to w serwisie Audi założą)

- felgi oryginalne Audi na nowe opony letnie (opony to Pirelli P7 Cin .. coś tam, roz. 205/55R16 94V) :kox:

- a teraz już kupiliśmy bo były dywaniki Audi oryginalne ale dokupiliśmy jeszcze gumy Audi oryginalne również + opony na zimę Nokian 205/55R16 94V :decayed:

- mata do bagażnika także od Audi

- i chcemy w D okleić bagażnik ten zderzak aby się nie rysował i maskę (być może) aby jej kamienie nie obijały (ale nie wiemy) bo mamy teilkasko i w umowie w sumie coś tam jest, od uszkodzeń na drodze w tym kamienie, itd dużo tego ... ale to OC teraz wyszło nas 2100 euro rocznie (tzn. OC + teilkasko na 9 stuffie)

- w silniku nic nie będziemy dosłownie robić, żadnego podnoszenia mocy ani nic - odpada :D zostaje moc seryjna

- jeszcze pokrowce (pytałem w Audi, i także mogą uszyć, także będą również oryginalne prosto od nich) - nie znam ceny, ale to nie będzie jakaś duża impreza hehe

- no i tyle, stację na jakich tankujemy i będziemy tankować to tylko Shell i OMV żadna inna nie wchodzi w grę ani rozważania

- filtry Knecht tylko, części do zawieszenia itd to tylko Lemförder, czyli takie jak były (gdyby trzeba było coś zmienić)

- oczywiście jest i będzie serwisowany przez nas w Liewers w Audi AG :wink:

- wymiana oleju i filtrów co 10 kkm, nie co 15 czy 30 jak Longlife piszą, hehe

no i w sumie, co więcej, na pewno będziemy o nią dbać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce powiadasz? Ja na Waszym miejscu zainwestował bym w coś z s-line co by się wygodniej kilometry pokonywało i (_|_) nie bolała ;)

PS. Z czego masz neta że takie limity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce powiadasz? Ja na Waszym miejscu zainwestował bym w coś z s-line co by się wygodniej kilometry pokonywało i (_|_) nie bolała ;)

PS. Z czego masz neta że takie limity?

neta mamy z T-Mobile, i co miesiąc 25 euro - 20 gb bardzo szybki, i później zwalnia hehe aż do kolejnego 1 dnia miesiąca :P

Tu Gocha: Bo Sebek za dużo na youtube Audików ogląda :D

Edytowane przez diplingmamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej neta z UPC wziąć za te same pieniądze macie 75Mb/s i najważniejsze jest nieograniczony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G:

Ja wiem, ale jako studentka wzięłam tego neta, bo nie wiedziałam jak to z przeprowadzką, którą niebawem planujemy... po zakupie naszej audiczki :D bo A4 jest damą :D


grako7wr.jpg

4ol8illk.jpg

k8ae7gsk.jpg

8dp3yoqa.jpg

zf2ic5e8.jpg

9qst4ait.jpg

uig8ezw7.jpg

6hxeflww.jpg

lkqzlhkw.jpg

fhvr7qln.jpg

r5wrjdhs.jpg

tdrt6abr.jpg

ioamtoyv.jpg

7a7nj5jr.jpg

fyjfmyh5.jpg

y9asa6gm.jpg

Wrzuciłem parę fotek :D miłego oglądania:). Jest to dokładnie A4 b7 1,9TDi DPF BRB Komfort Edition 11.2007 rocznik :kox: 128 kkm aktualnie, jak wyżej od A do Z książka, serwis tylko w Audi jak i same pieczątki od nich :P


Po niecałych 2 miesiącach użytkowania mogę coś napisać o autku, otóż przez 2 niecałe miesiąca nakręciliśmy ponad 8,500 tyś km hehe, w tym czasie nie było jakichkolwiek problemów z autkiem. I mam nadzieję, że tak zostanie. Teraz zostały zmienione opony w salonie Audi na Nokiany, oczywiście pełen profesjonalizm u nich (jak to Audi) i wcale nie tak dużo, jak to wielu mówi, że u nich cokolwiek zrobić to dość sporo. Uważam, że wcale nie.

Za jakiś czas chcemy zainstalować całkiem nówke Webasto z funkcją chłodzenia w lecie (pytałem już w serwisie ok. 1500 euro) tak więc też nie jest to jakaś wygórowana cena hehe. Teraz trochę przebieg będzie większy, bo będzie jeździło jeszcze więcej, to przez kolejne 2 miesiące pewnie nie 8,500 a z 15 tyś km wyjdzie ... ale to diesel a te lubią długie trasy, a co do samego dpf nie mam z nim jakichkolwiek problemów (fakt, auto pokonuje długie trasy) miasto może z tych 8,500 tyś to 1 tyś km max.

Wrażenia z tego czasu - jak dla mnie, autko sprawuje się super, co do spalania, to na trasie (raz klima - raz nie) wychodzi mi średnio 6,1 do 6,8 a czasem 7,4, raz zrobię 1100 na pełnym baku raz mniej, a raz udało mi się prawie 1300 km zrobić na jednym tankowaniu. Tak więc, spalanie całkiem przyzwoite. Co do mocy 116 ps starcza mi w zupełności, bo to nie jest auto do ścigania, bo gdyby miało być to szukałbym jakieś co ma min 300 ps) hehe a zwykłe autko rodzinne.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ;)

Edytowane przez diplingmamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu chipa bym zrobil jak najbardziej :) spalanie o duzo nie wzrasta(a jak jezdzisz duzo w trasy to nawet nie poczujesz), auto bardziej zrywne, ogolnie to jeden z lepszych modow jakie mozna zrobic ;D Tez posiadam takie siedzenia jak Ty, teraz to bym chcial przynajmniej zeby na ledzwia mozna bylo sobie ustawic, ale niestety ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...