Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Sopockie 3.0TDI z ambitnymi planami.


Turboziomal

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że raczej chodzi o 3.0 BiTDI niż o 4.2 :P a BMW o którym wcześniej była mowa pewnie właściciel zna, bo również jest z 3 miasta :P

Edytowane przez farmer91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany zacne choć do końca nie znane-motorownia... O kolorze to nie będę się wypowiadał. :whistling: Powodzenia w realizacji wszystkich planów! :kox:


Ogólnie świetne fotki i oczywiście furka też. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz wiem, że rzeźby będzie bardzo dużo ale na wiosnę będzie zrobiony na tip top :) BMW znam i mam zamiar zmielić je bez gazu natomiast na dobrym booscie :D

Kolor jak to kolor- wybrałem najlepszy, ale niestety będą poprawki- cała lewa strona wjedzie nowa.

Niestety ostatnio się nie odzywałem, ponieważ musiałem ogarnąć nową furę

10559761_341610922654224_287019630406518

no i A4 ciągle jest używana. Dzisiaj do warsztatu wjechał Forester ze zmielonym silnikiem 2.0D i oczywiście dzielnie uciągnęła go moja piękna A4 :P

1555434_341610579320925_3385949895819735

We wtorek wracam z gór i biorę się na poważnie za A4. Jednostka już przyjechała ale nadal to tajemnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym BMW strasznie automat zamula, po za tym auto owiane tajemnica jakie mody były, wiem tyle że turbo hybrydy, blok po modyfikacjach ale nie znam konkretów, nitro, no i ładują ponad 3 bary w niego. Trzymam kciuki że uda się utrzeć nosa beemce :D Skrzynia będzie tiptronic, czy może nowszy S-tronic? a może manual z nowszych 3.0 tdi z dwutarczowym sprzęgłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia manualna- tiptronic nie zmieści się bez cięcia podłogi, s-tronic nie da rady takiemu niutonowi. Manual odpowiednio przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to mi się podoba :D jakie mody skrzyni? mówisz że może nie podołać? sprzęgło ori dwutarcz Audi po jakiś modach będzie czy customowe? chociaz do tego ori dwitarcza i tak by pewnie trzeba dorobić customowe koło zamachowe bo tamto jest z dośc dużym odsadzeniem ze względu na inna konstrukcje nowej skrzyni, no i to sprzęgło w sumie nie ma aż takie dużej średnicy tarcz. silnik już przymierzaliście? bo domyślam się że trudno będzie przy ścianie grodziwej upchnąć te dwie turbiny.

kibicuje projektowi! niech wszystko wypali i w przyszłym sezonie A4 zje BMW 335xd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił, że biturbo ale śmiało mogę powiedzieć, że edc17. Inne zegary to na bank, nie wiem jak immobilizer będzie grał ale mam nadzieję, że da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wstyd się przyznać ale auto wystawiłem na sprzedaż, gdyż za dużo roboty mam przy innych autach więc będę miał problem, żeby zająć się swoim. Jednak spokojna głowa do tej pory nikt konkretny nie odezwał się w sprawie ogłoszenia więc chcąc nie chcąc auto będzie robione. Jak to mówią szewc bez butów chodzi. U klientów robię auta na tiptop, a sam nie mam czasu w swoim porobić podstawowych rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...