Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wykres po chipie ala ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ocencie sami.

Dla mnie troche za szybko jest juz prawie max moment.

wykres_z_hamowni.jpg

Opublikowano
Ocencie sami.

Ameryka !!!Napewno odczuwalny przyrost mocy :diabel2: Co to za chip??

Dla mnie troche za szybko jest juz prawie max moment.

Nie znam sie zbytnio ale w dieselkach mocne sa bebechy, wiec nie ma co sie martwic. Do ponad 3000 obrotow wartosc mometu sie praktycznie nie zmienia to chyba dobrze ale ocene zostawiam specą :P

Ps . Jakie koszta za hamowanie Q ???

Opublikowano
  • Autor

dirty8, zbyt wysoki moment przy niskich obrotach nie wrozy nic dobrego dla silnika oraz przeniesienia napedu.

Ciekaw jestem ile mi turbina wytrzyma przy tym cisnieniu.

Podoba mi sie, ze moment jest dosc rowny.

Chip z niemieckiej firmy koszty minimalne.

Hamowanko 150 zyla na obciazeniowce.

Opublikowano

1300 obr/min i 260 Nm :galy: to jeszcze dobrze go niezapalisz a tam juz przeciąg. Co to jest jakis box :?: Jakie wrażenia z jazdy :?:

Opublikowano

Pokaż Pikuś logi z VAG'a po tym czipie.

Opublikowano
  • Autor

bratpit, gdzie Ty tam znalazles 1300 obrotow :?:

260NM ale juz pomiar byl robiony wiec nie jest tak jak piszesz.

Jesli uzyskasz taki przyrost z BOX-a to gratulacje.

Co to dla Ciebie przeciag, bo nie kumam :?:

Sprinter, nie wiem czy bede mial bo wyjechalem ale poszukam, moze Spanky ma bo mu pokazywalem.

Z tego co pamietam to pompka cos kolo 1,1_1,2 (wczesniej bylo mniej, chyba turbulum sie rozbujalo) pompuje co jest smiertelne dla niej.

Reszta nie najgorzej ale sadze, ze jakby przeplywka byla nowka to by jeszcze lepiej pokazal.

Opublikowano

Wrzuć jak znajdziesz, chętnie przejrzę logi.

Opublikowano

Sprinter, nie wiem czy bede mial bo wyjechalem ale poszukam, moze Spanky ma bo mu pokazywalem.

ma, ma .... zapisuje takie rzeczy .... :diabelek:

Wrzuć jak znajdziesz, chętnie przejrzę logi.

mowisz i masz ...

Logi Pikusia

3.jpg

4_7.jpg

8_10.jpg

11.jpg

Sprinter ... i co Ty na to :?:

Opublikowano

Co ja powiem... Program jest konkret :D Dawki dowalone ostro, ograniczenie postawione ponad poprzeczką, LMM nawet nie domierza tyle ;) Jak tam Pikuś, batory jest konkret ? :diabel:

Widać analgie ? :diabelek: -> klik klik

Opublikowano

Widać analgie ? :diabelek: -> klik klik

czyje to :?:

Opublikowano
czyje to :?:

Zgadnij ;)

Opublikowano
czyje to :?:

Zgadnij ;)

a gdzie robiłes ... :?: ... ;)

Opublikowano
czyje to :?:

Zgadnij ;)

a gdzie robiłes ... :?: ... ;)

Dostałem w gratisie przy kupnie :P

Opublikowano
  • Autor
LMM nawet nie domierza tyle

Nowy pewnie lepiej by dawal rade.

Jak tam Pikuś, batory jest konkret ?

Powiem tak: jest przykapcanie ale nie ma batorego, nie jest tak strasznie jak wczesniej myslalem. ;)

Opublikowano

tez mialem chipa "allegro" i bylem super zadowolony,

tak bylo przed

wykres8dd.jpg

a tak po

wykres1fs4.jpg

przejechalem 40tys km, nic mu nie dolegalo, spalanie takie samo, odejscie nieporownywalne,przyspieszenie gtechem okolo 8.4-8.7, na serii najlepsze mialem 10.9 an tej samej drodze.

Opublikowano

dokładnie na takie parametry liczę u mnie po chipie....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.