Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mocowanie wycieraczki przedniej szyby


rav

Rekomendowane odpowiedzi

Temat stary, ale powiedzcie mi, czy są jakieś sensowne wycieraczki płaskie/aero/banany jak zwał tak zwał do B6 2001 rok?

Zmiana ramion na te po 2003 to daje korzyści daje poza tym, że więcej piór pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma bosch robi również wycieraczki dedykowane do tego modelu. Wiem bo wczoraj wymienialem. Cena ok. 70. Następne wymieniam jednak zdecydowanie na aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie cały nowy komplet do zamiany starych swoich wycieraczek na AERO w mojej audi a4 b6 2003 rok kombi i tu mam problem. Ściągnełem zaślepki , odkręciłem śruby ale za chiny nie mogę ściągnąć ramion wycieraczek. Jak mam to zrobić? Czy do tego potrzebne jest jakieś urządzenie?????? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie cały nowy komplet do zamiany starych swoich wycieraczek na AERO w mojej audi a4 b6 2003 rok kombi i tu mam problem. Ściągnełem zaślepki , odkręciłem śruby ale za chiny nie mogę ściągnąć ramion wycieraczek. Jak mam to zrobić? Czy do tego potrzebne jest jakieś urządzenie?????? Pozdro

zalej środkiem penetrującym np. wd40,powinny same zejśc

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Temat stary, ale powiedzcie mi, czy są jakieś sensowne wycieraczki płaskie/aero/banany jak zwał tak zwał do B6 2001 rok?

Zmiana ramion na te po 2003 to daje korzyści daje poza tym, że więcej piór pasuje?

kolego na stare mocowanie pasuje tylko bosch, zmiana ramion daje to ze więcej piór do nich pasuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...