Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Mocowanie wycieraczki przedniej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

W moim aucie spotkałem się z dość dziwnym mocowaniem przedniej wycieraczki. Na żadnej stacji paliw, oraz sklepie motoryzacyjnym który odwiedziłem nie mogę dostać wycieraczek z mocowaniem przedstawionym na poniższym obrazku. Czy tego typu mocowanie występuje standardowo a A4 czy to jest może jakiś patent poprzedniego właściciela auta :?:

wycieraczka.jpg

Opublikowano

Proponuje zakupić sobie przednie wycieraczki wraz z piórami Areo ( były montowane od 2003 roku ) , koszt kompletu w ASO to 300 pln i będziesz miał po problemie.

W swoim poprzednim audiku B6 własnie tak zrobiłem bo tak czy siak sie ramiona łuszczyły a bezsensu było malowac :gwizdanie:

Opublikowano

Takie mocowanie było stosowane w A4 od 02/2001r. do 10/2003r. Kupowałem wycieraczki Valeo i płaciłem ok 80zł

Opublikowano
  • Autor

Takie mocowanie było stosowane w A4 od 02/2001r. do 10/2003r. Kupowałem wycieraczki Valeo i płaciłem ok 80zł

W takim razie będe intensywnie szukał (jesienne deszcze coraz bliżej :) )

Ostatecznie zostaje mi ASO :confused4:

Opublikowano

Bez problemu kupisz wycieraczki w Inter Carsie :notworthy:

Opublikowano

Zawsze możesz się pobawić i kupić same gumki ale czy to się opłaca ??? tego już nie powiem.

Opublikowano

Zawsze możesz się pobawić i kupić same gumki ale czy to się opłaca ??? tego już nie powiem.

Nie opłaca się. Po pierwszej jeździe w deszczu wywaliłem te gumki i kupiłem ori Valeo wycieraczki VM211. Nie ma innej opcji.

Sam przerabiałem niedawno ten temat więc jestem świeżak. Nie wiem tylko czy wymiana ramion na te proponowane przez kolegów rozwiązuje problem? Zamiast Valeo za 80-90 złotych trzeba kupować Valeo za 150 albo i więcej? No chyba że tam już podchodzą nawet jakieś tańsze zamienniki.

Opublikowano

System Aero Wipers to zupełnie inna klasa produktu. Znacznie lepsza jakość oraz trwałość. Bardzo polecam ten upgrade.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=142777

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Myślę, że narazie pozostanę przy kupnie zaminników. Może przy następnej wymianie zainwestuję w system Aero[br]Dopisany: 11-09-2008, 13:28:36_________________________________________________

Bez problemu kupisz wycieraczki w Inter Carsie :notworthy:

Pytałem o takie wycieraczki w Inter Carsie w Warszawie przy ulicy:

- ul. Waryńskiego 8

- ul. Górczewska 228

- ul. Płowiecka 57

I tam nie mieli takich wycieraczek.

Czy możesz Hugo napisać w jakim oddziale Inter Cars dostałeś takie wycieraczki.

Jesienne deszcze padają a ja ... eh...

Opublikowano

(rav), podjedz do IC na 11 Listopada (Praga), tam wlasnie kupowalem juz 2-krotnie takie wycieraczki Valeo.

Opublikowano
  • Autor

(rav), podjedz do IC na 11 Listopada (Praga), tam wlasnie kupowalem juz 2-krotnie takie wycieraczki Valeo.

Dzwoniłem wczoraj do InterCars przy ul. 11 Listopada no i dostałem informację, że aktualnie nie mają takich wycieraczek.

Pogoda jest coraz bardziej dokuczliwa (deszcz) a moje wycieraczki były już w tragicznym stanie i praktycznie nie dało się jechać podczas deszczu w kolumnie aut gdzie dodatkowo woda jest rozpylana przez auta poprzedzające, dlatego postanowiłem "przeszczepić" same "pióra" wycieraczek.

Kupiłem wycieraczki o identycznym rozmiarze i ze standardowym mocowaniem, przełożyłem "pióra" i jak narazie wodę z szyb odprowadzają całkiem przyzwoicie.

Wolną chwilą porozglądam się za "normalnymi" zamiennikami. :decayed:

Opublikowano

W wolnej chwili zrob sobie lepiej upgrade, o ktorym pisal malik - na wersje aero :)

Tez to planuje... zupelnie inna bajka.

Opublikowano
  • Autor

Też o tym myślałem ale wiąże się to z wymianą całych "uchwytów" - ramion wycieraczek. Zastanawiam się gdzie takie można dostać :?:

Opublikowano

Też o tym myślałem ale wiąże się to z wymianą całych "uchwytów" - ramion wycieraczek. Zastanawiam się gdzie takie można dostać :?:

ASO komplet 300 zł wraz z piórami :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj w ASO Szewczyk zapłaciłem 291 ;)

Opublikowano
  • Autor

Możesz kuszner wstawić jakieś foto tego kompletu wycieraczek ?. Chciałbym zobaczyć jak to wygląda.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Podacie numer części w ASO :kox:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Podacie numer części w ASO :kox:

Proszę bardzo :)

Pióro wyczieraczki - 4B1 955 425 C

Ramię wycieraczki - 8E1 955 407 C

Ramię wycieraczki - 8E1 955 408 C

_________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

Proponuje zakupić sobie przednie wycieraczki wraz z piórami Areo ( były montowane od 2003 roku ) , koszt kompletu w ASO to 300 pln i będziesz miał po problemie.

W swoim poprzednim audiku B6 własnie tak zrobiłem bo tak czy siak sie ramiona łuszczyły a bezsensu było malowac :gwizdanie:

Ale to numery tych

System Aero Wipers to zupełnie inna klasa produktu. Znacznie lepsza jakość oraz trwałość. Bardzo polecam ten upgrade.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=142777

ta są numery tych piór ramień i całego upgrade?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.