Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cewka Zapłonowa


crookers20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko. Padła mi ostatnio Cewka i chciałbym ją wymienić.. numer OEM starej 06C 905 115 A ale nigdzie nie mogę jej złapać. jedyne jakie widziałem to 06C 905 115 B

i jest pytanie czy będzie współgrało z pozostałymi trzema bez problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na cewki w A4 jest akcja serwisowa w ASO, może woje też zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa i jakie są wymogi ? i czy dobrze rozumiem że to za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas trwa, jest za darmo, musisz mieć tylko orginalne cewki :) innych nie wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam orginalne 3 i 4 zużytą wyjętą. i wsadzaną jedną nową na 3 cylindrach nie ma jazdy. Nie mogę znaleść nic w mojej okolicy oprócz SIEŃKO I SYN - Autoryzowany Dealer Audi

Dzwoniłem, wysłałem im VIN i numer cewki i teraz czekać :D

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Po wymianie cewki auto dziwnie pracuje. nowa cewka orginalna. Po odpaleniu na zimnym lub dłuższym postoju auto chodzi tak jak by na 3 cylindrach i telebie.. po minucie obroty skaczą do 1300 i opadają na 900.. tak jak by 4 cylinder ruszał i silnik się uspokaja. Możliwe że to wina nowej cewki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borykałem się z podobnym problemem i winny był zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Co do serwisu nie mam żadnej odpowiedzi.. w du*e nie będę im wchodził a co do problemu z obrotami, byłem u mechanika wywaliło 12 błędów nawet czujnik temp. który znajduję się za silnikiem a wymianiałem go miesiąc temu. wykasował błędy i ponowny skan wykazał że jest czysto.. silnik się uspokoił ale stracił delikatnie na mocy co czuję i wywalił check Engine na 11-ego jestem umówiony na warsztat, czuję że ma z tym coś wspólnego GAZ i wieczny błąd ubogej mieszanki. Powiedział mi że pod tym względem przejrzy mi auto wrazie czego zmapuje na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...