Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysokie obroty, szarpanie , nie odpala


DanekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak narazie auto chodzi jak marzenie ;) fis pokazywal średnie spalanie 51,4L /100 km i specjalnie go nie resetowalem bo chciałem zobaczyć do jakiej wartości zejdzie w cyklu miejskim ( dziennie max 50 km robie ) dziś podjeżdżając pod robote - 14,4 L/100km wiec widać progres ;) pozatym trzyma obroty odpala bez zająknięcia - raz tylko odpalił i immo odcieło więc traktuje to jako jakiś kaprys ;)

Mech wymienił pompe paliwa bo podawała zbyt bogata mieszanke pozatym nie wiem czemu rozjechały się kąty wtrysków paliwa.

No nic pośmigam kilka dni i zobaczymy finalnie :) czy problem zażegnany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Wymieniona była tylko pompa nic pozatym ;)

Auto śmiga całkiem ładnie, spalanie po mieście 11.2 L i spada na trasie ( bez szaleństw ) 7 L /100 ( auto zalane do full i po 100 km dolane do full - stad wynik )

Jest jeszcze problem że nie zawsze odpali za pierwszym razem ( immo gasi silnik ) i przy ruszaniu pod górkę spada z obrotów i potrafi sie wyłączyć silnik.

Zdażyło mi się to może ze 3 razy. Pojezdze jeszcze chwile zczytam błędy i zobaczymy co pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak immo to pewnie cos z pentelka wokół stacyjki. rozbierz plastiki kolumny wypnij wtyczke przeczysc na kable oddzielnie załóż sreberko po czekoladzie i bedzie dobrze. gdzies jest opis na necie. ja tak zrobilem i 3 lata juz zapomnialem o immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to w wolnej chwili sprawdze ten patent. instalacja elektryczna w audi jeszcze w tak starym samochodzie pozostawia wiele do życzenia, przegnite przewody i piny w kostkach np od sterowania szybami to chyba standard. Sprawdzę twoj sposób ;) dobre rady zawsze w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...